معرفی 10 روش موثر کردن لینک های وب سایت در سئو به زبان ساده

 چگونه لینک های بهتری برای وب سایت بسازیم؟ بر اساس استراتژی ساخت لینک، که شما بر روی آن کار می کنید یک سری بهبود های ساده وجود دارد که سبب می شود تلاش شما موثرتر شود. در زیر به 10 مورد اشاره می کنیم :

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

شرکای موثر را انتخاب کنید

 

1. از تلاش های موفق پیروی کنید

لینک شرکا را انتخاب کنید یا نوعی از لینک شرکای رقیب را یا همتایان بین المللی خود بهره ببرید. اگر امکانش هست از لینک شرکای مشابه بهره ببرید.

2. از وب مستر های فعال انتخاب کنید

هنگامی که شما دست به انتخاب می زنید، از وب مستر های فعال که به سرعت به درخواست شما پاسخ می دهند لینک بگیرید نه اینکه ماه های برای دریافت لینک منتظر بمانید. برای آگاه شدن از این موضوع که کدام وب مستر ها فعال تر هستند می توانید به اخرین پست، بروزرسانی و بعضی لینک های خارجی در آن سایت را مراجعه کنید.

ارتباطات بهینه داشته باشید

 

ارتباطات بهینه داشته باشید

3. مخاطبان خود را بشناسید

چه شخصی با شما در ارتباط هست؟ آیا مالک وب سایت هستند که می توانند تصمیمات آنی بگیرند، یا درگیر سیاست شرکت در گرفتن لینک می باشند؟ اطلاعات آماده برای نشان دادن تعاملات خود پیدا کنید. اگر ممکن هست، به طور مستقیم با طرف مقابل صحبت کوتاهی داشته باشید و در مورد منافع کاری مشترک به گفتگو بپردازید.

4. یک فرد باشید

با عنوان یک شرکت ارتباط برقرار نکنید، اما به عنوان یک شخص با نظرات، علایق، هراس ها، و غیره باشید. فکر کنید شما ممکنه یک شرکت را معرفی کنید، این امر بسیار مهم می باشد که در ارتباطات خود با شخصیت باشید. ایجاد علاقه متقابل از چیزی، مزاکرات را راه تر می کند.

رویکرد حساب شده داشته باشید

 

رویکرد حساب شده داشته باشید

5.اندازه گیری اثر بخشی

مطمعن شوید که شما اثر بخشی تک تک مراحل در فرایند ساخت لینک خود را محاسبه کرده اید. کجا اثر بخشی منفی ایجاد می کند؟ می توانید اطلاعات تماس درستی را پیدا کنید؟ آیا به نظر می رسد که انها همواره علاقه مند هستند و واکنش نشان می دهند؟ آیا انها لینک شما را قرار می دهند و اگر این کار را انجام می دهند در محلی قرار می دهند که مورد انتظار شما بوده ؟ پرسیدن این سوالات از خودتون می تواند به شما در انجام تست های چند متغییره بیشتر بر روی رویکردتان کمک کند.

6.سعی به تعیین اثر احتمالی رتبه بندی کنید.

تلاش زیاد را روی یک لینک قرار ندهید. به جای آن، تخمین بزنید چه میزان زمان و تلاش برای یک لینک ارزشمند می باشد، و سعی کنید بیش از آن بر روی آن حساب باز نکنید. یک تلاش مشابه را بر روی چند لینک بالقوه شرکا پخش کنید که این امر ساخت لینک را موثرتر می کند، اما گسترش این موضوع روی انواع استراتژی های ساخت لینک و انواع شرکا به شما اجازه ساخت یک مشخصات کامل و طبیعی را می دهد.

بر روی محتوا تمرکز کنید

بر روی محتوا تمرکز کنید

7. ناقص شدن اطلاعات بدون یک لینک

این امر ممکنه اغلب برای شرکت شما اتفاق افتاده باشد که مطلبی در سایت قرار گرفته ولی لینک به آن خراب می باشد. مطمعن بشید که تمام مطالب دارای لینک های سالم می باشد. برای بررسی این موضوع سایت خود را بررسی نمایید و به آمار بازدید کننده های یک مطلب توجه کنید.

8.نشان دادن مباحث حساس

از مباحث حساس واهمه نداشته باشید. اگرچه ریسک هایی متوجه شهرت شما می شود وقتی شما لینک های بسیاری را جذب کنید. جلب توجه افراد را با درشت نمودن عبارات کسب کنید. برای تشویق به ادامه دادن بحث می توانید از عباراتی مثل چه می شود اگر ؟ صحبت را شروع کنید.

9.محدود کردن پیام های تبلیغاتی

جذب لینک با ارائه اطلاعاتی از محصولات، راحت تر خواهد بود. سرویس ها و محصولات می توانند لینک جذب کنند، اما آنها نیازمند تلاش بیشتری هستند. مردم به سرویس های خاص لینک می دهند، یا محصولات مورد نظر و تخفبف برای خوانندگان شان. آنها همچنین زمانی که پول برای انجام کاری می گیرند لینک می کنند.

10.مرتبط اما ارتباطی با کلمات کلیدی ندارد

کلمات کلیدی مرتبط می توانند در هر جایی پیدا شوند. به دنبال عبارت های منطقی بگردید، چرا که انها راحتر لینک می شوند. وقتی یک کلمه معانی های مختلفی دارد، شما می توانید با تبادل لینک ها به بازدید کننده هایی که از دست دادید، کمک کنید. شما حتی می توانید به دنبال تکمیل سرویس ها و محدود کردن تداخل در علایق، هنگامی که سایت همپوشانی در سرویس ها دارد باشید.


بابک رستمی
بابک رستمی

بابک رستمی. کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار. C# Programming، Asp.Net، SQL Server, Web Designning And Web Programmer

نظرات