دلایل حذف نشدن کامل و نمایش محتوای شما در گوگل چیست ؟

سلام به همه دوستان خوبم در سایت *Tosinso* امیدوارم حال همتون خوب باشه.امروز قصد دارم در مورد سوالی که ممکنه تو ذهن خیلی از ماها باشه خدمتتون صحبت کنم. بارها شده از من پرسیدن چرا مطلبی که از سایتمون حذف کردیم باز تو موتور جستجو باز نتیجش میاد مگه گوگل متوجه این نشده که ما این صفحه رو حذف کردیم.؟؟!اما در پاسخ به این سوال باید خدمتتون بگم، اصلا جای نگرانی نیست.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

این به این معنی هست که گوگل هنوز اون صفحه رو خزش نکرده و متوجه نشده که این صفحه دیگه تو ساییتون وجود نداره. طبق صحبتی که اقای جان مولر یکی از تحلیل گران گوگل وب مستر، این موضوع رو به این صورت در شبکه اجتماعی توییتر بیان می کنه. می گه اگه گوگل محتوایی رو هنوز حذف نکرده این یک علامت هستش که این محتوا چندان مهم نبوده.خلاصش اینکه، اگه شما محتوایی رو در سایتتون حذف کردید و گوگل هنوز اون محتوا رو از ایندکس های خودش حذف نکرده این می تونه یه تایید به این موضوع باشه که گوگل در هر صورت اون محتوا رو چندان مهم ندیده.

اینم از پست توییتر ایشون:
چرا محتوای حذف شده از سایتم همچنان در موتور جستجو نشون داده میشه!؟


البته گوگل قبلا هم در این مورد صحبت کرده بود که آدرس های اینترنتی که بیشتر توسط بازدید کنندها دیده میشه و محبوب هست بیشتر بر اون ادرس خزش میشه تا همیشه ایندکس صفحه تازه باشه.گوگل همچنین گفته بود که افزایش نرخ خزش ضرورتا به این معنی نیست که اون صفحه در موقعیت بهتری در نتایج جستجو قرار می گیره. گوگل صدها فاکتور برای رتبه نتایج جستجو داره و خیزش یکی از اون سیگنال ها نمی باشد.

پس خیالتون راحت باشه نرخ خزش در رتبه بندی صفحات وب سایت شما تاثیری نخواهند داشت. اگه گوگل یه صفحه ای رو زیاد خزش نمی کنه فقط فقط به این خاطره که محتوای اون صفحه چندان برای گوگل اهمیت نداشته است.امیدوارم این مطلب جواب بسیاری از شما دوستان رو داده باشه. موفق و سلامت باشید.بازم مثل همیشه یاتون نره کپی کردن این مطلب با ذکر منبع آن بلامانع هست.

نویسنده: SeoMaster

بابک رستمی
بابک رستمی

بابک رستمی. کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار. C# Programming، Asp.Net، SQL Server, Web Designning And Web Programmer

نظرات