محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه خاکستری ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

Backbox چیست؟ معرفی سیستم عامل هک و نفوذ بک باکس

بک باکس (Backbox) یک سیستم عامل لینوکس محبوب دیگر برای انجام هک و تست نفوذ تست. BackBox لینوکسی مبتنی بر Ubuntu است که بر روی انجام فرآیند های ارزیابی امنیتی و تست های نفوذسنجی متمرکز شده است. در BackBox نیز مانند اکثر توزیع های امنیتی لینوکس ابزارهای گسترده ای در خصوص انجام تجزیه و تحلیل های امنیتی تعبیه شده است که بصورت ویژه برای انجام تجزیه و تحلیل های امنیتی برنامه های تحت وب و تجزیه و تحلیل امنیت شبکه ها و ... بسیار کاربردی هستند.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران
معرفی لینوکس توزیع BackBox

یکی از مهمترین فاکتورهایی که این سیستم عامل را محبوب کرده است سرعت و البته دیگر فاکتور آن سهولت کاربری و سادگی کار کردن با دسکتاپ آن ( XFCE ) است که باعث شده کاربران زیادی به سمت این سیستم عامل جذب بشوند. BackBox دارای Repository اختصاصی خودش است . این یعنی قدرت بروز رسانی و معرفی ابزارهای جدید را دارد ، Community بسیار خوبی هم از این محصول حمایت می کند و البته در نسخه های جدید این سیستم عامل قابلیت استفاده از محیط Cloud نیز اضافه شده اسن .این سیستم عامل بصورت مستمر در حال بروز رسانی و معرفی نسخه های جدید می باشد و براحتی شما می توانید نسخه های Stable این سیستم عامل را فقط از لینک زیر دانلود و استفاده کنید :


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه خاکستری ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم ، هکر قانونمند و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر در ایران دیگه رسما فعالیتی غیر از مشاوره انجام نمیدم و مقیم کشور ترکیه هستم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات