آموزش تبدیل Word به PDF : کانورت کردن Doc به PDF

سلام دوستان گلم؛ فرض کنیم یه فایل Word یا متن مرتبطی داریم که باید اون رو سریعا تایپ کرده و با فرمت PDF برای یه نفر بفرستیم. حالا فرض کنید تو لپ تاپ هم نرم افزار تبدیل Word به PDF رو هم نداریم و ورژن آفیس مون هم اونقدر بالا نیست که این گزینه رو بطور پیش فرض در خودش جا داده باشه. حالا چیکار کنیم؟؟ یا همینجور ممکنه برعکس بخوایم از فرمت PDF فایلی رو به فرمتهای دیگه تغییرش داد؟؟ امروز یه سایت براتون معرفی می کنم که براحتی می تونید انواع کارهای ممکن و دلخواه رو با فایلهای PDF خودتون انجام بدین. وب سایت : smallpdf به آدرس:https://smallpdf.com

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

یکی دیگه از ویژگی‌های خوب این وب‌سایت اضافه کردن فایل‌های مختلف از طریق فضا‌های ذخیره سازی ابری مانند دراپ‌باکس و گوگل درایو است که دسترسی به انواع فایل‌ها در هر جایی را فراهم می‌کند.با ورود به وب‌سایت smallpdf انواع گزینه‌هایی را مشاهده می‌کنید که می‌توانید با کلیک روی هر کدام عمل مورد نظر خود را انجام دهید. در ادامه امکاناتی که این وب‌سایت در اختیارتان قرار می‌دهد را لیست می‌کنیم:

1- فشرده سازی، چرخش صفحه‌ها، بازگشایی، تکه تکه کردن و ادغام فایل‌های PDF
2- تبدیل فایل‌های PDF به اسناد Word و برعکس
3- تبدیل فایل‌های PDF به اسناد صفحه گسترده اکسل و برعکس
4- تبدیل فایل‌های PDF به تصاویر با فرمت JPG و برعکس
5- تبدیل فایل‌های PDF به فرمت PPT و برعکس

همانطور که از لیست بالا نیز مشخص است، این وب‌سایت امکانات بسیار زیادی را برای تغییر در فایل‌های PDF و تبدیل آن به فرمت‌های دیگر و برعکس در اختیار کاربران به صورت کاملا رایگان می‌گذارد.


نظرات