محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

ابزار حذف برنامه های ویندوز با یک راست کلیک و تمام !

معمولا برای حذف کردن برنامه ها از ویندوز ، ابتدا باید وارد کنترل پنل ویندوز بشوید و بعد به سمت قسمت Add and remove windows programs و باقی ماجرا تا حذف یک برنامه را انجام دهید. معمولا این فرآیند برای افرادیکه برنامه های زیادی رو ویندوز خود دارند کمی زمانبر و رو مخی است. امروز به شما ابزاری به نام Windows Uninstaller را معرفی می کنم که بعد از نصب شدن در ویندوز شما ، این اجازه را می دهد که براحتی با راست کلیک کردن روی یک نرم افزار ، آنرا حذف یا uninstall کنید.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

حذف برنامه از ویندوز به سادگی

در واقع Windows Uninstaller یک برنامه خیلی عجیب و غریب نیست ! یک Shortcut است که به منوی راست کلیک شما اضافه می شود و فرآیند حذف نرم افزار را از همانجا شروع می کند. این ابزار بسیار سریع عمل می کند و شما با یک کلیک و در کمتر از یک دقیقا می توانید مثل تصویر بالا ، یک برنامه را از ویندوز حذف کنید ، این برنامه را می توانید از لینک زیر دانلود کنید .

دانلود Windows Uninstaller


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم و در اینستاگرام با اکانت IranCySec تجربیاتم رو به اشتراک میگذارم ، هکر کلاه سفید و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر فقط به عنوان بازرس و ممیز امنیت اطلاعات فعالیت می کنم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات