دوره آموزش LPIC 3 کد 303 ( امنیت لینوکس ) با گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزشی LPIC 3 کد 303 ( امنیت در لینوکس ) در قالب 47 فیلم آموزشی از شما یک کارشناس امنیت لینوکسی می سازد. دوره LPIC 3 کد 303 ای که در حال ملاحضه آن هستید بصورت کاملا عملی و سناریو محور او بر اساس آخرین استانداردها و سرفصل های بین المللی LPI کانادا طراحی و تولید شده است و با عنوان LPIC-3 Enterprise Professional Security  نیز شناخته می شود. پس از یادگیری این دوره آموزشی امنیت لینوکس ، شما تبدیل به یک کارشناس امنیت شبکه لینوکسی قدرتمند خواهید شد.

این دوره برای افرادی مناسب است که قصد دارند به بخشهای امنیتی موجود در سیستم عامل لینوکس آشنا شوند و به دو بخش عمده ابزارهای امنیتی در شبکه و ابزارهای امنیتی موجود در سیستم عامل لینوکس است آشنا می شوید. شما را از گذراندن هر دوره دیگری بی نیاز می کند. بیش از 9  ویدیوی آموزشی رایگان لینوکس در این دوره وجود دارد که شما براحتی می توانید سبک تدریس مدرس و روش تدریس او را متوجه شوید و آموزش LPIC لینوکس را با خیال راحت بیاموزید.

مهارت های کلیدی که در این دوره یاد خواهید گرفت؟

 1. ابزارهای موجود در بخش شبکه که باعث افزایش امنیت سرور لینوکسی شما می شود.
 2. آشنایی با ساختار PKI که در رمزنگاری در سیستم عامل لینوکس استفاده می شود.
 3. رمزنگاری دیسک های سخت افزاری خود در لینوکس که باعث ارتقاع امنتیت دسترسی افلاین به سیستم عامل لینوکس شما می شود.
 4. انواع روشهای امن سازی سرور مهم DNS در سیستم عامل لینوکس که یکی از سرورهای مهم در شبکه شما.
 5. راه اندازی کامل عملی محدود سازی سرور ‌BIND در حالت Chroot
 6. افزایش امنیت در راه اندازی سیستم عامل لینوکس به نام Grub
 7. مدیریت کردن رفتار های هسته در سیستم عامل لینوکس که یکی از بخشهای مهم و حساس در سیستم عامل شماست.
 8. محدود سازی دسترسی کاربران در SSh  و ارتقاع امنیت در سرور SSH با استفاده از CA برای وارد شدن کاربران به سیستم عامل لینوکسی شما.
 9. قابلیتهای مهم در محدود سازی با استفاده از SystemD در سیستم عامل لینوکس که یکی از ابزارهای مهم در مدیریت کردن انواع سرویسها در سیستم عامل لینوکس است.
 10. آشنایی با سطح دسترسی پیشرفته در سیستم عامل لینوکس.
 11. اسکن کردن امنیتی سیستم عامل لینوکسی خود با استفاده از ابزارهای موجود در سیستم عامل لینوکس مثل NMAP و غیره
 12. راه اندازی کردن سرور FreeRADIUS برای تایید هویت کاربران با استفاده از سیستم عامل لینوکس شما در قالب شبکه و غیره.
 13. نصب و راه اندازی برنامه OpenVAS در سیستم عامل لینوکس برای اسکن امنیتی کامل سیستم عامل موجود در شبکه خود از نظر مشکلات امنیتی در سرورها در سیستم عامل های مختلف شبکه.
 14. آشنایی کامل با سختار فایروال در سیستم عامل لینوکس و سایر توزیع های موجود در سیستم عامل لینوکس مثل UFW  و FirewallD به عنوان یک پوسته مهم در مدیریت کردن ساده و روان فایروال در لینوکس

دوره امنیت شبکه یا همان کد 328 چیست؟

بعد از دوره LPIC303 کد 328 که در مورد بخش امنیت شبکه در لینوکس دوره ای در خدمت شما دوستان عزیز بودم، در حال حاضر قصد دارم سایر بخش های دیگر LPIC303 رو هم در خدمت شما باشم. برای شروع برخی از دوره هایی که در اینترنت به عنوان دوره های LPIC303 قرار دارند رو با هم بررسی خواهیم کرد و به صورت کلی دوره های LPIC را معرفی می کنم.در بسیاری از سایتها دوره های قدیمی و مربوط به مدارک ردهت وجود دارد که خیلی از کاربران این دوره ها رو به عنوان LPIC می شناسند که هیچ ربطی دوره اصلی ندارد، شاید در برخی از موارد مباحث مشترکی در بین این دوره ها وجود داشته باشد ولی این دوره ها یکسان نبوده و برای مشاهده کردن این تفاوتها اب ویدیو مراجعه کنید.باشد که دوره ای آموزش لینوکس جذاب و پرقدرتی در خدمت شما دوستان عزیز باشم.با تشکر از حمایتهای شما