آموزش طراحی سایت حرفه ای صفر تا صد + 25 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
26 ساعت آموزش
امکان دانلود

پکیج آموزش طراحی سایت (HTML و CSS و Javascript) به زبان ساده از مبتدی تا پیشرفته در قالب 3 دوره آموزش HTML ، آموزش CSS و آموزش JavaScript توسط مهندس احمدی طراحی و تدوین شده است. این دوره آموزش طراحی سایت شامل 59 فیلم آموزش طراحی سایت در قالب 27 ساعت آموزش مفید و حرفه ای است . در پایان این دوره آموزش طراحی سایت ، شما براحتی می توانید پروژه های طراحی وب بصورت فریلسنر بگیرید و انجام دهید.

سرفصل ها

آموزش طراحی سایت حسین احمدی

چرا این دوره آموزش طراحی سایت را تهیه کنیم؟

 1. دوره آموزش طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته است
 2. تمامی دوره بصورت پروژه محور و کارگاهی برگزار می شود
 3. مدرس دوره تجربه 18 ساله در طراحی وب سطح کلان دارد
 4. دوره دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم یادگیری است
 5. شما پشتیبانی دائمی استاد دوره را در کنار آموزش خواهید داشت
 6. ده ها مقاله و مطلب مکمل برای دوره آموزش طراحی سایت در اختیار شماست
 7. بیش از 200 دانشجو با استفاده از آموزش طراحی سایت این دوره وارد بازار کار شدند
 8. بعد از یادگیری طراحی سایت با این دوره گواهینامه زبان انگلیسی دریافت می کنید
 9. شما نیاز به هیچ مطلب و آموزش مکملی برای یادگیری طراحی وب نخواهید داشت
 10. دوره در واقع شامل سه دوره کامل HTML ، CSS و جاوا اسکریپت می باشد
 11. تمامی آموزشها شامل 3 دقیقه آموزش رایگان برای درک بهتر شیوه تدریس می باشند
 12. بیش از 50 درصد ویدیوهای این دوره آموزشی ( 26 فیلم ) رایگان در اختیار شما قرار می گیرد

آموزش طرحی سایت حسین احمدی

این یک دوره آموزش طراحی سایت مبتدی تا پیشرفته است

شما نیاز به هیچ پیش زمینه ای در طراحی وب ندارید. این دوره کاملا بر اساس این طراحی شده است که شما هیچ چیز در مورد طراحی وب و مفاهیم مربوط به آن نمی دانید و از مفاهیم بسیار ابتدایی در طراحی وب شروع به آموزش می کند و به طراحی های پیشرفته و نوشتن اسکریپت های وب به شما طراحی وب را آموزش میدهد.

مکانیزم آموزش طراحی سایت در این دوره بصورت سناریو محور یا کارگاهی است و شما در حین یادگیری پروژه نیز انجام خواهید داد. آموزش HTML و آموزش CSS و آموزش جاوااسکریپت در این دوره طراحی وب بصورت مجزا تفکیک شده اند تا شما بتوانید براحتی در صورت نیاز فقط آموزش مورد نظر خود را تهیه کنید.

آموزش طراحی سایت حسین احمدی

این یک دوره آموزش طراحی سایت سایت کاربردی است

تمامی آموزشها ، مثال ها و تجربیاتی که در این دوره آموزش طراحی سایت یاد می گیرید همگی بر اساس تجربیات دنیای واقعی مهندس احمدی از دنیای واقعی و کاربردی طراحی وب است . دوره طراحی وب بر اساس نیاز بازار کار طراحی و تدوین شده است و شما بعد از یادگیری این دوره می توانید براحتی وارد بازار کار طراحی وب شوید. یادگیری طراحی وب در بازار امروز فناوری اطلاعات یکی از اوجب واجبات است و بهترین راه انتخاب بهترین مسیر با بهترین استاد این حوزه است.

آیا من می توانم در خانه طراحی سایت یاد بگیرم؟

بله ، شما می توانید با گذراندن یک دوره آموزشی طراحی وب ویدیویی ( آنلاین ) با کیفیت ، داشتن پشتیبانی مدرس دوره ، تمرین و پرسش و پاسخ ، انجام تکالیف آنلاین ، مطالعه مقالات و مشاهده ویدیوهای مکمل ، در خانه نیز طراحی وب را یاد بگیرید. اما فراموش نکنید که طراحی وب یک فرآیند مستمر است و دائما در حال تغییر و به روز رسانی است و لازمه رشد در این تخصص این است که دائما به روز باشید.

چه چیزهایی به عنوان یک طراح سایت باید بلد باشیم؟

شما باید معماری وب را بشناسید ، شما باید زبان HTML را بلد باشید ، شما باید زبان CSS را بلد باشید ، شما باید بتوانید کدهای JavaScript برای وب سایتتان بنویسید ، شما باید در حد نیاز وب فتوشاپ و ابزارهای گرافیکی را بلد باشید و در نهایت شما باید تکنیک ها و تکنولوژی های اضافه شده به موارد گفته شده که دائما در حال به روز رسانی هستند را بشناسید و بتوانید با آنها کار کنید.

آیا طراحی سایت با توسعه سایت تفاوت دارد؟

بله ، طراحی وب یا طراحی فرانت اند ( FrontEnd ) آن چیزی است که کاربر آن را در صفحه مرورگر مشاهده می کند اما توسعه وب یا Web Development که به آن برنامه نویسی وب هم می گوییم آن چیزی است که در پس زمینه و روی سرور اجرا می شود و برای کاربر اصلا قابل درک نیست و به همین دلیل به آن بک اند یا BackEnd هم گفته می شود. برای مثال HTML و CSS و جاوااسکریپت را می توان زبانهای فرانت اند یا طراحی وب نامگذاری کرد اما PHP و ASP.NET زبانهای برنامه نویسی وب BackEnd هستند.

چقدر یادگیری طراحی سایت زمان می برد؟

در صورت انتخاب دوره طراحی وب مناسب و رعایت اصول یادگیری بین 3 تا 6 ماه طول می کشد که شما تبدیل به یک طراح وب خوب شوید ، هر چند بسته به استعداد افراد ممکن است این زمان به 12 ماه هم برسد.

تفاوت HTML و CSS در طراحی سایت چیست؟

در مبحث طراحی وب، بوسیله HTML شما ساختار صفحات وب را طراحی م کنید و بوسیله CSS شمایل و زیباسازی صفحات را انجام می دهید. مثال ساختن یک ساختمان را در نظر بگیرید، HTML مانند ساخت اسکلت بندی و دیوارهای یک ساختمان است و CSS مانند گچ کاری و نما کاری م زیبا سازی ساختمان می باشد.