مدرس شوید

توسینسو جایگاه متخصص ها و افراد حرفه ای هست ، اگر حرفه ای نیستید ، اگر زمانی برای خوندن مطالب زیر ندارید و این چند خط رو زیاد می دونید قطعا شما شخصیت حرفه ای نیستید و در مجموعه ای مثل توسینسو هم جایگاهی ندارید ، انسان حرفه ای برای زمانش ارزش قائل میشه و درک می کنه که چه متنی و چه موضوعی ارزش زمان گذاشتن و خوندن رو داره و از طرفی برای یک شخصیت حرفه ای مهم هست که دانشش رو در کجا به اشتراک میگذاره ، پس اگر این ویژگی ها رو ندارید ادامه مطلب رو نخونید.
توسینسو از روزی که به وجود اومده دیدگاه مالی صرف نداشته ، نه به این معنی که پول از این مجموعه در نمیاد نه ، بلکه به این معنی و مفهوم که هدف اصلی اینجا کسب درآمد نیست وگرنه خیلی کارهای پول سازتر همین الان میشه انجام داد که صد برابر درآمد فعلی توسینسو درآمد داشته باشه ، اگه ویدیو می خواین تولید کنید این رو مد نظرتون داشته باشید که قرار نیست اینجا فروش تضمینی داشته باشید ، قرار نیست تا ویدیو رو قرار دادید دو روز بعد بازخورد بگیرید ، اینجا یک پلتفرم ( بستر ) برای درآمد زایی آماده کرده که شما هر چقدر بیشتر زمان بگذارید ، هر چقدر بیشتر انرژی بزارید و البته آدم حرفه ای و صبوری باشید به درآمد میرسید خوبشم می رسید مثل ده ها مدرس حرفه ای دیگه ای که الان بعضا کار اصلیشون فعالیت در همین وب سایت توسینسو شده ، پس اگر فقط و فقط میخاین پول در بیارید و آینده نگر نیستید که همه دنیا و ایران بشناسنتون اصلا پیشنهاد نمی کنیم بیاین توی توسینسو ویدیو تولید کنید.
توسینسو اصلا به کیلو و وزن ویدیوها اهمیت نمیده ، یعنی اصلا برامون مهم نیست که تعداد دقایق ویدیوها چقدر هست ، کی اونها رو تدریس کرده ، چند تا مدرس داریم و ... برای ما فقط و فقط کیفیت مطرح هست ، شاید روزی نیست که چند نفر ویدیو بفرستن و تو وب سایت تایید نشه برای اینکه معیار ما کیفیت هست و بس نه اینکه هر چیزی قابل درج در توسینسو باشه ، الان چند هزار ویدیو ( نزدیک 4 هزار ) در مجموعه داریم و بیشتر از یک سوم همه ویدیوها رایگان هستن ، مهم اینه چقدر خوب بتونید درستون رو ارائه بدید که اینجا پذیرفته بشید ولی نکته اینجاست ، اگر تونستید ویدیویی رو در توسینسو قرار بدید ، قطعا شما آدم پر تلاش ، حرفه ای و متخصصی هستید که تونستید ملاک های کیفی مجموعه سختگیر توسینسو رو داشته باشید ، بنابراین به خودتون افتخار کنید.
شما در هر حوزه ای که دوست داشته باشید می تونید در توسینسو ویدیو تولید کنید ، در واقع هر جزیره ای که می بینید رو می تونید براش ویدیو تولید کنید ، از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد قابلیت تولید ویدیوهای آموزشی در وب سایت توسینسو وجود داره البته نکته اینجاست که در مورد مباحث دینی و سیاسی هیچگونه بحثی نباید در ویدیوها انجام بشه و این جزو قوانین هست . برای اینکه دید. هر چقدر کیفیت ویدیوهای شما بالاتر باشه بیشتر معروف می شید و برند شخصی شما بیشتر فروش می کنه ، شما می تونید برای اینکه مطمئن بشید امکان تولید ویدیوهایی با موضوع های خاص وجود داره یا نه با مدیران وب سایت از طریق گزینه تماس با ما ارتباط بگیرید.
در واقع بایدی وجود نداره ، شما حق انتخاب دارید ، می تونید ویدیوهاتون رو بصورت کیلویی ، وزنی ، دقیقه ای ، فله ای در وب سایت هایی که با یه جستجو راحت پیدا میشن قرار بدین که اصلا نگاه نمی کنن توش چی گفتین و قبول می کنن و بعد هم تعداد دقایق رو میشمرن و میگن اینقدر میلیون دقیقه آموزش داریم ! شونصد عدد مدرس داریم ! هفت صد هزار تا عضو هیئت علمی داریم ! خوب تازه درصد بالاتری هم بهتون میدن ! این یک انتخاب هست که در نهایت من بهش میگم حروم کردن ویدیو با قرار دادنش تو فروشگاه ها !! روش دوم این هست که ویدیوتون رو در توسینسو قرار می دید ، چه فروش کنید و چه نکنید در نقشه متخصصین دیده می شید ، روزانه هزاران نفر شما رو می بینن و به خاطر محتواتون با شما ارتباط می گیرند ، معروف می شید ، پروژه میگیرید ، مشاوره میگیرد ، کسب و کارتون رونق میگیره و ... تازه این در صورتی هست که فروش نکنه ویدیوتون ! اگه ویدیوتون موضوع جذابی داشته باشه ، با کیفیت تدریس شده باشه ، شما علاوه بر موارد گفته شده کلی درآمد می تونید از ویدیوهاتون داشته باشید ، بیشتر از درآمدی که هر کسی از وب سایت های دیگه می تونه درآمد داشته باشه ، مهم اینه به توسینسو به دیدگاه حرفه ای نگاه کنید نه بازارچه ای و فله ای ... مطمئن باشید هر کسی با دیدن ویدیوی شما در توسینسو با یک دید متفاوت به شما نگاه می کنه ، با یک دید حرفه ای .
شما مدرس ما نیستید ، در واقع شما مدرس هیچکس نیستید ، شما بعد از شروع به تولید ویدیو در توسینسو همکار ما هستید . قطعا وقتی صحبت از همکاری می شه یعنی ما تمام و کمال پشت شما هستیم و پشتیبانی می کنیم . از انتخاب کردن دوره مناسب ، ارائه موضوع های جذاب روز ، نمونه ویدیوهای با کیفیت ، پیشنهاد برای تدریس بهتر ، بهینه کردن سبک آموزشی ، تهیه اسلاید ، کتاب ، بازاریابی ، ویرایش ویدیوها ، نحوه برخورد با کاربرها و ... مواردی هستن که ما در کنار شما هستیم ، شعار وب سایت ما اینه که با هم رشد می کنیم یعنی شما اگه رشد کنی من رشد کردم پس نگران پشتیبانی نباشید ، تازه اگر امکانات اختصاصی هم بخاین پیشنهاد می دید و ما براتون می نویسیم و شما استفاده کنید. محیط کاری توسینسو رفاقتی و البته دوستانه هست در عین حال که به قوانینمون خیلی پایبند هستیم . ما دوست داریم از تدریس در توسینسو لذت ببرید .
مهمترین قانون تولید ویدیو توی وب سایت توسینسو اختصاصی بودنش هست ، یعنی شما باید داخل ویدیوتون بگید که این ویدیو بصورت اختصاصی برای وب سایت توسینسو تولید شده و تیزر ، لوگو و بک گراند وب سایت توسینسو رو در ویدیوتون استفاده کنید ، این محکم کاری ها برای این هست که یکی نیاد ویدیوی شخص دیگه ای رو به نام خودش بزاره تو وب سایت ، ویدیو که اختصاصی باشه قسمت سخت ماجرا تموم میشه ، دیگه بحث کیفیت کار هست . کپی کردن در توسینسو تعریف داره ، اینکه ما عین یک ویدیوی خارجی رو ببینیم و از روش یک دوره آموزشی درست کنیم کپی محسوب نمیشه ، اینکه بیایم اون رو زیرنویس یا دوبله کنیم کپی کاری محسوب میشه ، البته فراموش نکنید که بعضی از ویدیوها به ناچار باید دوبله و زیرنویس بشن اما باید قسمتی از این ویدیوها داخل ویدیوی اصلی شما باشه و خودتون بهش مواردی رو اضافه کنید.
در توسینسو شما ویدیوی تکراری به معنی کپی کردن ندارید اما اگه منظور از تکراری این هست که فلانی فلان دوره رو گذاشته پس من نمی تونم بزارم جوابش منفی هست ، شما می تونید 10 تا دوره مشابه توی وب سایت توسینسو با تدریس 10 نفر مختلف ببینید . مهمترین تفاوت بین این دوره ها نحوه تدریس مدرسین هست ، هر کسی با یک مدرس می تونه ارتباط برقرار کنه و سبک تدریس یکی رو ترجیح بده ، این موضوع باعث بالا رفتن کیفیت کاری مدرسین میشه و رقابت توی کار زیاد میشه و البته انحصار ایجاد نمیشه.
برای ارسال نمونه ویدیو فعلا تا راه اندازی قابلیت ویزارد آنلاین وب سایت برای قسمت مدرس شوید می تونید نمونه ویدیوتون رو به آدرس ایمیل info@tosinso.com ارسال کنید و از همون آدرس نکاتی که در خصوص ویدیو هست رو دریافت کنید ، اگر نمونه ویدیوی شما مورد تایید باشه براتون لوگو ، تیزر و سایر موارد مورد نیاز برای ادامه دوره آموزشی ارسال میشه تا با قدرت کارتون رو ادامه بدید.
اگه ویدیوی شما تایید نشه قطعا شما رو بدون پاسخ نمیزاریم و دلایل اینکه چرا ویدیو تایید نشده رو خدمتتون عرض می کنیم ، ما دوست داریم به شما کمک کنیم بهترین کیفیت رو داشته باشید اما بصورت کلی مواردیکه بیشتر باعث میشه ویدیوها تایید نشه در وهله اول کیفیت صدا ، فن بیان ، کیفیت تصویر نامناسب هست که اگر ویدیوی شما این معیارها رو نداشته باشه قطعا با توجه به احترامی که مجموعه توسینسو به کاربرانش قائل هست کاملا دلیلش برای شما تشریح میشه و هیچوقت معطل ما نمی مونید ، حداکثر ظرف مدت دو تا سه روز کاری به شما در پاسخ به همون ایمیل ارسالی دلایل تشریح میشه.
اینجا دو تا بحث هست ، هم جواب این گپ و گفت آره هست و هم نه ، اگه شما ویدیو یا مجموعه ویدیویی درست کرده باشید ولی اون رو در اینترنت منتشر نکرده باشید از نظر ما مطلب شما دست اول و جدید محسوب میشه و میشه با قرار دادن تیزر و لوگو در ویدیو اون رو به عنوان ویدیوی اختصاصی توسینسو معرفی کرد اما اگه مطلب شما تو اینترنت هر جایی مثل آپارات ، یوتیوب یا وب سایت های فروشگاهی ویدیو قرار گرفته باشه دیگه امکان درج اون در توسینسو نیست .
قطعا ، در این شک نکنید ، اتفاقا اینکار به همه عزیزانی که در ابتدای راه تولید ویدیو هستن توصیه میشه ، دلیلش مشخص هست ، وقتی یکی تو دنیا اومده دوره ای رو طراحی کرده و در سطح دنیا قابل قبول و تایید شده هست بهتره که ما از این دوره الگوبرداری کنیم و ازش استفاده کنیم تا اینکه از اول چرخ رو بصورت آزمون و خطا طراحی کنیم ، ولی نکته اینجاست که باید الگوبرداری کنید نه دوبله و زیرنویس هیچکدوم قابل قبول نیستن ، اگر مواردی رو دوستان نیاز داشتند که در اختیارشون قرار بگیره که از روش تدریس کنن تو این مورد هم باز ما و شما کنار هم هستیم و می تونید درخواست بدید تا براتون منابع رو ارسال کنیم.
این موضوع هیچ قطعیتی نداره ، یعنی واقعا نمیشه گفت چه دوره ای الزاما مخاطب داره و چه دوره ای نداره اما بر حسب تجربه میگم بهتون که هر چیز جدیدی که به عنوان تخصص در دنیا محسوب میشه مخاطب خودش رو در توسینسو داره ، از وکالت گرفته تا دامپزشکی و ... همه اینها مخاطب دارند ، اینکه تشخیص بدید نیاز روز جامعه چی هست و بر همون اساس دوره رو طراحی و اجرا کنید هنر شما به عنوان یک مدرس هست ، می تونید برید وب سایت های بزرگ آموزشی دنیا رو نگاه کنید و ببینید چه چیزهایی مخاطب بیشتری داره و الگوبرداری کنید و فارسیش رو تولید کنید و یا اینکه خودتون شروع به کار کنید و یک دوره منحصر به فرد طراحی کنید.
مهمترین دلیل موفقیت یه دوره آموزشی برنامه ریزیش هست ، شما باید بدونید یه دوره رو از کجا شروع کنید به کجا برسونید و با چه کیفیتی به پایان برسونید ، به زبون ساده تر برنامه ریزی هسته اصلی یه دوره آموزشی موفق هست . مهمترین فاکتورهای برنامه ریزی دوره خوب بصورت خلاصه این هست که بازار کار دوره و احتمال فروشش رو برآورد کنید ، مطمئن بشید که دوره کاربردی هست و در دنیای واقعی استفاده میشه ، چیزهایی که دانشجو باید توی دوره آموزشی یاد بگیره رو بررسی کنید ، خروجی دوره رو مشخص کنید ، قالب پرسش و پاسخ برای دانشجو مشخص کنید ، سرفصل ها رو از اول به دانشجو بگید و مشخص کنید ، از قالب استاندارد و مناسب برای اسلاید ها و نمایش هاتون استفاده کنید و بصورت کلی سعی کنید از رنگ های شاد و زیبا برای ارائه استفاده کنید ، برای طراحی اسلایدتون زمان بزارید باور کنید این پرستیژ کاریتون هست ، این موارد رو رعایت کنید تا باهاتون ارتباط برقرار کنه و این میشه یک برنامه ریزی خوب برای یک دوره آموزشی موفق.
خیلی خودمونی میگم ، اگه میخای کتاب رو باز کنی عین کتاب روخونی کنی همون رو ضبط کنی به عنوان ویدیو بزاری تو سایت توسینسو ، مثل کاری که خیلی ها دارن انجام میدن ، اینجا جاش نیست ، اینجا از اینجور دوره ها بازخورد مالی نمیگیری که هیچ اسمت هم خراب میشه پس سعی کن حداقل صدای ورق زدن کتاب نیاد تو ویدیوت ، نکات مهمی در آموزش مجازی هست تو دنیای مدرن که با آموزش های مجازی که تا حالا وجود داشته متفاوته ، برای گرفتن بهترین بازخورد از دانشجوها این موارد رو رعایت کن : موقع درس دادن لبخند به لب داشته باش ، راحت و ساده و خودمونی صحبت کن ، پر انرژی باش و مثل چوب قورت داده ها صحبت نکن اینجا دانشجو سر کلاس دانشگاه نیست که بخاد به زور تحملت کنه باید باهاش رفیق بشی ، شوخی تو کارت داشته باش و طنز برای بعضی قسمت ها داشته باش ، ویدیوت رو اونقدر طولانی نکن که دانشجو خسته بشه ، صدای شفاف و بلند داشته باش ، پر انرژی باش ، تجربه ما میگه ویدیوی بین 10 تا 20 دقیقه مناسبترین بازه زمانی ویدیو هست ، از دانشجو تکلیف بخاین انجام بده و زیر ویدیو قرار بده و درگیر سئوال و جواب بشه ، نمونه تمرین و تست برای دانشجو آماده کن و تو قسمت آزمون وب سایت بزار که گواهینامه هم بتونیم براش صادر کنیم و از همه مهمتر فراموش نکن اینجا کلاس درس دانشگاه نیست و دانشجو برای نمره نیومده پس نگاه استاد دانشجویی زیاد نداشته باش.
ما برای هر دوره هیچ پولی به شما نمیدیم ، چون دوره رو از شما نمی خریم ، این شما هستید که دوره رو تو سایت قرار میدید و به ازای هر فروشی که انجام میشه درصد بر می دارید و یه جور شراکت هست ، شما 65 درصد و ما 35 درصد از هر فروش رو بر می داریم . یکم به یکم هر ماه توی کارتتون مبلغ فروشتون تا قبل ظهر واریز میشه ، خیلی جاها درصدهای بیشتری میدن ، خیلی جاها دوره رو کامل ازتون میخرن و واسه خودشون میفروشن ، بارها گفتیم و باز میگیم که ما فروشگاه نیستیم ، ما فروشگاه هم داریم ، ولی یه تضمین به شما میدیم از صمیم قلب ، اگه شما فعالیت حرفه ای توی توسینسو داشته باشید از هر جایی و تاکید می کنم از هر جایی بیشتر درآمد ماهیانه دارید در حدی که اینکار شغلتون بشه ، اهل داد و بیداد نیستیم ولی ایمان داریم و اطمینان میدیم به شما که اگه قرار هست یکجا حرفه ای درآمد داشته باشی و حرفه ای کار کنی و حرفه ای شناخته بشی هیچ جا بهتر از توسینسو پیدا نمی کنی .
حق با شماست ، اما از خودتون بپرسید چرا باید تبلیغات کنیم ؟ که دیده بشیم ؟ که بازدیدمون بیشتر بشه ؟ که کاربر جذب کنیم ؟ که خودنمایی کنیم ؟ که رتبه الکسای بهتری داشته باشیم ؟ خوب دوست من ما همین الانش روزی 30 هزار نفر بازدید کننده متخصص داریم ، هیچ تبلیغاتی هم نکردیم اینقدر محتوای قدرتمندی داریم که شناخته شده هستیم و نیازی به تبلیغات نداریم ، تبلیغات رو همون فروشگاه های ویدیویی که گفتیم انجام میدن که بتونن کاربر بیارن تو سایتشون ، ما از همشون رتبه و بازدیدمون بیشتره ، تازه اگه معیارت برنده شدن تو جشنواره وب هست که بگیم برترین و بهترین و بزرگترین !! تو سایت چرا در جشنواره وب شرکت نمی کنیم رو جستجو کن تا دیدگاهت کلا نسبت به این جشنواره های از قبل برنده تعیین شده تغییر کنه ، ما برترین وب سایت فناوری اطلاعات کشور هستیم و برترین وب سایت مدیریت دانش کشور هم هستیم اگه بهتر از ما میشناسید معرفی کنید . ما بازاری نیستیم ما مهندس هستیم و دنبال کسب درآمد و رشد از این طریق هستیم و بس.
عزیز من ، هر چیزی در کشور ما قیمتی داره ، شما هر مصاحبه و ریپورتاژی که میبینید در خبرگزاری های مختلف درج میشه قیمت متفاوتی داره از 100 هزار تومن تا 4 میلیون تومن ، طبیعیه که ما علاقه ای به زوری معروف شدن نداریم و پول الکی واسه اینجور تبلیغات هم نداریم ، برنامه تلوزیونی هم عاشق چشم و ابروی شما نیست تا حالا 5 تا برنامه تلوزیونی درخواست معرفی ما رو دادن تو وب سایت ، هر دقیقه تو برنامه از 1 میلیون شروع میشه تا 5 میلیون ، ما می تونیم با یک تماس مجری ، کارشناس ، معرفی و ... بشیم تو تلوزیون و هزار جای دیگه ولی این مهمه که بدون هیچکدوم از اینها ، از خیلی ها جلوتریم و اگه الان داری این متن رو میخونی حتما متوجه شدی که اینجا با هر جای دیگه ای متفاوت هست و این لذت کار کردن با توسینسو هست.
تا کیفیت رو چی برداشت کنید ، کیفیتی که ما مد نظرمون هست بیشتر کیفیت فن بیان ، محتوا ، نحوه تدریس ، ارتباط گرفتن با دانشجو ، پشتیبانی دانشجو ، راحت بودن با دانشجو ، کاربردی بودن دوره و البته کیفیت صدا و تصویری هست که خودتون اگر جای دانشجو باشید از دیدنش لذت ببرید ، ولی معمولا برای کاربرای عادی کیفیت 720 تا 1080 بهترین کیفیت هست و نباید حجم ویدیوتون اینقدر زیاد بشه که کاربر حوصله دانلود نداشته باشه .
یکی از مهمترین دلایل اعتماد کردن کاربرها به شما این هست که شما ویدیوهاتون رو مرتب و منظم توی وب سایت قرار بدید ، یعنی اگر میگید سه روز یکبار یک ویدیو قرار می گیره این سه روز چهار روز نشه ، این باعث میشه اعتماد کاربرها به شما جلب بشه و در حین تکمیل دوره هم ویدیوهای شما رو خریداری کنن و باهاتون جلو بیان.
ما به این موضوع خیلی افتخار می کنیم ، اولین نفرات در دنیا هستیم که ساختاری رو ایجاد کردیم که مدرس بتونه ویدیوهاش رو بصورت جداگونه قیمت گذاری کنه و از طرفی کاربر هم بتونه دونه دونه جلسات دوره ها رو تهیه کنه ، هم بهش زیاد فشار نمیاد و هم باعث میشه مواردی که واقعا بهش نیاز داره رو فقط تهیه کنه و لازم نباشه برای یک مشکل کل یک دوره رو بخره و این موضوع اولین بار بدون شک در دنیا توسط تیم توسینسو بیشتر از سه سال پیش راه اندازی شد . هدف اصلی اینکار اینه که اونهایی که توان خرید و پرداخت هزینه دوره بصورت یکجا رو ندارن بتونن قسمت به قسمت بخرن و آموزش ببینن.
اگه شما یه دوره رو شروع کنید و بصورت قسمت به قسمت اون رو در وب سایت قرار بدید اما بعد از مدتی دوره شما نصفه کاره رها بمونه ، تعریف ما از نیمه کاره رها شدن این هست که از ارائه آخرین ویدیوی شما بیشتر از 30 روز گذشته باشه ما بر حسب وظیفه و چون می دونیم نارضایتی برای کاربرهایی که تا اون قسمت از دوره همراه شما بودن مجبور هستیم هزینه پرداختی کاربرها رو پس بدیم و به همین دلیل جریمه این هست که در وهله اول دیگه به استاد مجوز ایجاد دوره بصورت سریالی داده نمیشه و دوره های بعدی رو اول باید کامل کنه و بعد بزاره تو وب سایت و از طرف دیگه کل ویدیوهایی که تا به حال از اون دوره ناقص درست شده بصورت رایگان برای کاربران در میاد و همه می تونن دوره ناقص رو کامل مشاهده کنن ، این البته با هماهنگی با استاد انجام میشه و ما باهاش ارتباط می گیریم ، برخی موارد ممکنه دلایل استاد منطقی باشه و بتونه دوره رو ادامه بده اما اگر بی خبر بزاره بره ما هم نباید شرمنده کاربرامون بشیم .
قطعا ، ویدیوهای موضوعی یا تک قسمتی بهترین شروع برای مدرسین میتونه باشه ، شما نمونه ویدیو ارسال می کنید و توی همون یک ویدیو متوجه می شید چه اشکالاتی داره و ادامه راه رو درست می رید جلو و روند کاری وب سایت دستتون میاد ، از طرفی خیلی از آموزش های ویدیویی رو میشه داخل همین ویدیوهای موضوعی خلاصه کرد و الکی براشون دوره های طولانی درست نکرد ، جالبه بدونید استقبال از این دوره های کوتاه و سریع خیلی هم بیشتر هست ، تو قسمت دوره ها که برید این ویدیوها بصورت جداگونه قرار گرفتن.
بله داریم ، برای همه اینها برنامه داریم ، اگه شما به عنوان مدرس نمونه تست و آزمون دارید برای دورتون می تونید اون رو وارد قسمت آزمون های وب سایت بکنید و از دانشجوهاتون آزمون بگیرید و اگر قبول شدن از طرف مجموعه بهشون گواهینامه داده میشه ، البته با توجه به تغییرات وب سایت هنوز این قابلیت آپلود نشده اما بصورت خودکار به محض آماده شدن گواهینامه و قسمت های مختلف آزمون بهشون اطلاع رسانی میشه ، جالبه بدونید برنامه داریم که دو نوع گواهینامه صادر کنیم ، گواهینامه شرکت در دوره و گواهینامه موفقیت در دوره که اولیش فقط در صورت خرید دوره صادر میشه و دومیش که ارزش بیشتری داره بعد از پاس کردن آزمون به دانشجو داده میشه ، وظیفه پر کردن صفحه تست بر عهده مدرس هست ولی ما تلاش می کنیم نمونه تست ها رو براش ارسال کنیم .
دوست من یکی از مهمترین تفاوت های اینجا با سایر جاها اینه که ما فروشنده نیستیم ، ما در واقع اینجا پشتیبانی می فروشیم بیشتر تا آموزش ، یعنی دوره ای که تولید می کنید قیمت مناسب می زارید و از سئوالات و ابهامات دانشجو استقبال می کنید و بهشون پاسخ می دید تا دانشجو باور کنه که یک کلاس آنلاین شرکت کرده ، شما می تونید اعلام کنید روی دورتون پشتیبانی ندارید و این قطعا باعث کاهش فروش شما میشه ، تجربه ثابت کرده وقتی خوب تدریس کرده باشید کمتر نیاز به پاسخ دادن به کاربرا دارید ، به این موضوع توجه کنید که فقط دانشجوهایی که ویدیوی شما رو خریدن می تونن زیر همون ویدیو از شما سئوال کنن و این یعنی امتیازی که ما برای دانشجوهای واقعی گذاشتیم ، خیلی مهم هست برخورد مناسبی باهاشون داشته باشید و مشکلاتشون رو سریع پیگیری کنید.
کافیه ثبت نام کنید ! دکمه سبز ارسال فیلم آموزشی رو بزنید و با رعایت شرایط استارت جهانی شدنتون رو بزنید
guy rocket