راهنمای انتخاب رشته ورزشی + مشکلاتی که در باشگاه به وجود اومد

بپرسید
  • 930****85 930****85
  • 52 ماه قبل
  • 9 ماه قبل
  • 3530 نمایش

1

{{ digitTrunc(content.likes) }}

سلام خدمت شما کاربران عزیز توسینسو .

من یک جوان 18 سالم که به زودی 19 سالم میشه قدم 190 و وزنم هم نزدیک 80 هست. ورزشی که وقتی 12 سالم بود دنبال میکردم ژیمناستیک بود. بدون حق انتخاب و برای وقت گذرونی در تابستان این رشته رو پدرم برام انتخاب کرد ( گرچه خیلی التماسش کردم کاراته ثبت نام کنم ولی قول نکرد) این رشته رو تا یک سال شایدم بیشتر ادامه دادم. مشکلاتی که توی باشگاه برای من به وجود میومد بیشتر تحقیر بود. البته این برای کل اعضای باشگاه بود. نحوه دوییدن و نحوه اجرای حرکات و... همیشه استاد یک جوری حس سرخوردگی بهم میداد و...

تا گذشت و وقتی 15 سالم شد وارد رشته کیک بوکسینگ شدم. اوایل خیلی عالی بود . چون مبتدی بودم تمرینات رو تنهایی ادامه میدادم . رشدم خیلی خوب بود .  توی اکثر فایت ها که با ارشدم بود مبارزات رو میبردم. استاد اکثر مواقع نبود به همین دلیل تصمیم گرفتم تمرینات رو با یکی از ارشد ها ادامه بدم که سانس دیگه داشت و استاد از این کارم خیلی ناراحت شد و دیگه اجازه نداد شاگردش باشم. گذشت و به دلیل مشکل مالی من این ورزش رو ول کردم. 

الان که 18 سالمه یه جورایی مشکل مالیم رو حل کردم. در آمد نسبتا خوبی از فضای کسب و کار و اینترنت دارم. خیلی علاقه به رشته های ورزشی مبارزه توی قفس دارم به خصوص mma . ولی اطلاعات زیادی توی این زمینه ندارم. توی اینترنت هم وقتی جستجو میکنم یکسری حرفای نامید کننده هست ( نمیشه ، آینده نداری ، نمیتونی ، تو ایرانی بدبختی :/ ) و هیچ نقشه راهی نیست.

mma توی ایران مثل اینکه آموزش داده نمیشه و نمیتونم استادی پیدا کنم که رشد خوبی داشته باشم. و هم از اینکه میترسم دوباره همون مشکلاتی که یکیش به خاطر سادگیم بود و یکی هم به خاطر تحقیر بود دوباره به وجود بیاد و فرصت رشد و یادگیری از استاد ازم گرفته بشه. 

نمیدونم الان چه رشته ای رو باید دنبال کنم تا همین رو به صورت یک رشته ورزشی حرفه ای ادامه بدم و توی اون رشته سرشناس بشم. علاقه زیادی به مبارزه توی قفس دارم. به اینقدر که هر روز 500 بار فکر فینیش کردن حریف و مدل های مختلفش توی ذهنم میگذره. ! نشده یک بار من به فکر فینیش کردن حریف توی قفس نباشم :)) 

و اینکه از آقای پزشکیان نهایت تشکر رو دارم که با مقالاتشون راهنمایی میکنند بهتر تصمیم بگیریم.

پاسخ ها به این سوال

پاسخ ها به این سوال

{{ digitTrunc(post.likes) }}

این پست در تاریخ {{ dateString(new Date(post.deleteDate)) }} توسط {{ post.deletedByUser }} حذف شده است.

دلیل حذف: {{ post.deleteReason ?? 'نامشخص' }}

{{ err }}
{{ post.userAchivements.rhodiumAchievements }}
{{ post.userAchivements.platinumAchievements }}
{{ post.userAchivements.goldAchievements }}
{{ post.userAchivements.silverAchievements }}
{{ post.userAchivements.bronzeAchievements }}
{{ timeSince(new Date(post.date)) }} قبل

برای ثبت پاسخ خود در وب سایت وارد حساب کاربری خود شوید
قابلیت ارسال مطلب توسط مدیریت سایت غیر فعال شده است