رفع مشکل کار نکردن فلش در ضبط ماشین | ERROR-23 ضبط ماشین

چگونه مشکل کار نکردن فلش در ضبط ماشین را حل کنیم؟ ERROR-23 ضبط پایونیر و سایر ضبط های ماشین را چگونه حل کنیم؟ دلیل کار نکردن فلش مموری در ضبط ماشین و دیدن خطاهای مختلف از جمله خطای کد 23 یا ERROR-23 در ضبط ماشین به چند دلیل ممکن است باشد ، دلیل اول خراب شدن فلش مموری است که بحث جداگانه ای دارد و تعمیراتش ممکن است غیرممکن باشد ، اما اکثرا اجرا نشدن آهنگ های فلش مموری و کلی موسیقی که بر روی آن کپی کرده بودید دلیلی جز درست فرمت کردن فلش مموری ندارد.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

کار نکردن فلش ضبط ماشین

به زبان ساده تر باید توجه کنید که ضبط ماشین برای اینکه بتوانند آهنگ را به درستی اجرا کند باید بتواند آن را بخواند ، وقتی شما Flash Memory ضبط ماشین را فرمت می کنید و فرمت آن را اشتباه تعیین می کنید ( برای مثال فرمت NTFS برای ضبط ماشین غیر قابل درک است ) امکان اجرا کردن MP3 های شما در ضبط ماشین وجود ندارد و به مشکل می خورید. برای رفع این مشکل کافیست فلش خود را به ویندوز وصل کنید ، بر روی آن راست کلیک کنید و گزینه Format را بزنید و حتما گزینه FAT32-Default را انتخاب کنید.

نخواندن فلش در ضبط ماشین | نشاختن فلش ضبط ماشین

فراموش نکنید که اگر اطلاعات یا فایل موسیقی بر روی فلش دارید ، قبل از فرمت کردن ابتدا آن را در هارد دیسک کپی کرده و بعد از فرمت کردن فلش مموری مجددا به داخل آن کپی کنید. اجرا نشدن موسیقی در ضبط ماشین به دلیل استفاده از فلش مموری با فرمت های نادرست یک خطای بسیار معمول است و چون فایل ها در کامپیوتر به درستی اجرا می شوند همیشه ترس خراب شدن ضبط وجود دارد که اشتباه است.

مشکلات معمول عدم شناسایی فلش در ضبط ماشین چیست؟

 1. ممکن است فرمت فایل موسیقی شما اشتباه باشد ( فقط باید MP3 باشد )
 2. ممکن است فرمت فلش مموری اشتباه باشد ( فقط FAT32 قابل استفاده است )
 3. ممکن است اتصالات فلش مموری کثیف شده باشد ( با الکل یا شوینده تمیز کنید و خشک کنید و تست کنید)
 4. ممکن است فلش مموری به کلی خراب شده باشد ( در ویندوز اگر نمی شناسد مشکل قطعا از فلش است )
 5. حجم فلش مموری شما خیلی بالا است ( برخی ضبط ها فقط فلش های تا 4 یا 8 گیگ را می شناسند )
 6. ممکن است تعداد فایل های MP3 شما بسیار بالا باشد ( برخی ضبط ها فقط تعداد مشخصی فایل قبول می کنند)
 7. آهنگ های شما با اسم فارسی ذخیره شده اند  ( برخی ضبط ها اسم فارسی قبول نمی کنند ) انگلیسی کنید
 8. برای تست سلامتی ضبط ماشین ، حتما یک فلش مموری دیگر را تست کنید تا از سلامت ضبط مطمئن شوید
 • کار نکردن فلش در ضبط ماشین چه دلیلی دارد؟

  دو دلیل عمده کار نکردن فلش در ضبط ماشین ، خراب شدن فلش مموری و درست فرمت نشدن فلش در ویندوز است که در مورد اول کار خاصی نمی توان کرد اما در مورد دوم باید با فرمت FAT32 فرمت کنید تا مشکل حل شود ، شش روش دیگر حل مشکل نخواندن فلش در ضبط ماشین را در همین مطلب می توانید دنبال کنید
 • چرا فلش ضبط ماشین کار نمی کند؟

  اگر بحث فرمت کردن با فرمت FAT32 را در نظر گرفته باشید ، باید به این موضوع توجه کنید که برخی از ضبط های ماشین قدیمی تعداد خاصی از موسیقی را برای اجرا می توانند تحمل کنند و اگر مثلا بالای 1000 عدد فایل آهنگ داخل فلش باشد ممکن است اجرا نشوند ، اسامی فارسی برای فایل موسیقی قرار نداده باشید ، ظرفیت بسیار بالای فلش برای برخی ضبط ها قابل درک نیست از ظرفیت تا 8 گیگ استفاده کنید و فلش مموری را تمیز کنید و یک فلش دیگر هم تست کنید که سلامت ضبط ماشین را تست کرده باشید

نظرات