Loading…
ما مجموعه ای از متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات هستیم که چند سال پیش دور هم جمع شدیم و یک خلاء که نداشتن مرجع فارسی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های دانش ، کاریابی ، آموزش و خدمات بود رو پیدا کردیم و در جهت کاهش این خلاء اقدام به راه اندازی مجموعه ای به نام TOSINSO کردیم ، هدف ما اشتراک دانش و دریافت خدمات حرفه ای فناوری اطلاعات توسط همه افراد متخصص از کوچک و بزرگ در قالب یک محیط سالم رقابتی ، ضمن امکان کسب درآمد و به دست آوردن موقعیت های شغلی بهتر هست. TOSINSO با تجزیه و تحلیل کردن تقریبا اکثر وب سایت های بزرگ فناوری اطلاعات فارسی و انگلیسی به وجود اومد ، زمانیکه در خصوص TOSINSO صحبت می کنید می تونید تصور کنید که مکانیزم پرسش و پاسخی مثل StackOverFlow ، مکانیزم مقاله نویسی و اطلاع رسانی مثل Experts-Exchange ، مکانیزم آموزشهای ویدیویی مثل Udemy ، مکانیزم کاریابی ، شبکه اجتماعی و ارتباطات حرفه ای مثل LinkedIn ، مکانیزم توسعه فردی و برند سازی مثل GitHub و ... رو در کنار هم قرار دادیم و اسمش شده TOSINSO ... که قطعا در حال حاضر نمونه ای با این مشخصات در دنیا با این شیوه کاری وجود نداره.
قبل از اینکه TOSINSO پا به عرصه فناوری اطلاعات ایران بگذارد وب سایت های زیادی در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت داشته و در حال حاضر هم وجود دارند اما به هیچ عنوان با سیستم و روشی که TOSINSO کار می کند فعالیت نداشتند. اکثر این وب سایت ها از نرم افزارهای آماده ای مثل Vbulletin و یا نرم افزارهای مشابه استفاده می کردند و بیشتر جنبه پرسش و پاسخ داشتند تا اینکه مکانیزم مجتمعی برای برند سازی شخصی و اشتراک دانش داشته باشند. اکثر این وب سایت ها تک قطبی بودند یعنی وب سایت تخصصی در حوزه شبکه ، وب سایت تخصصی در حوزه برنامه نویسی ، وب سایت تخصصی در حوزه طراحی وب ، وب سایت تخصصی در حوزه مبانی کامپیوتر یا وب سایت تخصصی در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات بصورت مجزا فعالیت می کردند ، یعنی وب سایتی وجود نداشت که همه این موارد را بصورت یکپارچه و البته بدون هیچگونه تداخل کاری بین تخصص های مختلف به کاربران ارائه دهد. مهمترین کاری که TOSINSO کرده است ، این است که همه نوع کاربر از سطح ICDL گرفته تا بالاترین سطح امنیت و کشف جرائم رایانه ای می توانند در آن یاد بگیرند و یا بدهند و کسب درآمد کنند و البته برند سازی شخصی کنند ، ما با معرفی مکانیزمی به نام جزیره این امکان را ارائه کردیم که هر حوزه تخصصی برای خودش بتواند کاربرانی از قشر خودش را در کنارش داشته باشد و هیچگونه تداخلی از جهت امتیاز و سطح مطلب و ... در بین این افراد به وجود نمی آید.
طی تقریبا 5 سال فعالیت TOSINSO از ابتدا قوانین سختگیرانه و البته محترمانه ای برای استفاده از وب سایت وضع کردیم که همچنان برآنها تاکید داریم و همین قوانین سختگیرانه است که باعث شده تبدیل به بزرگترین وب سایت فناوری اطلاعات کشورهای فارسی زبان بشود ، قوانین ما بسیار ساده است اما ما بسیار به آنها اعتقاد داریم و به شدت برآنها پایبندیم و در این خصوص هیچ کس استثناء نیست ، مهمترین قوانین ما موارد زیر هستند :
 1. مطلب کپی شده در وب سایت قرار ندهید ( هر مطلبی که قبلا در اینترنت منتشر شده باشد اجازه درج در TOSINSO ندارد حتی اگر نویسنده مطلب اصلی خود شخص ارسال کننده باشد )
 2. درخواست کرک نرم افزار و دانلود نرم افزار نکنید ( نباید هیچ صحبتی در خصوص کرک کردن نرم افزارها یا لینک های دانلود آن که فاقد بعد فنی هستند در TOSINSO وجود داشته باشد )
 3. مطالب غیرفنی ننویسید ( تشکر ، سپاسگزاری ، ممنونم و ... ما برای تشکر و سپاسگزاری دکمه مربوط را قرار داده ایم از آن می توانید استفاده کنید )
 4. با احترام و ادب با هم صحبت کنید ( در TOSINSO هیچکس برتری نسبت به سایرین ندارد ، کل کل کردن ، به رخ کشیدن اطلاعات و .... در TOSINSO ممنوع است )
 5. تبلیغات و اسپم نکنید ( معرفی آموزشگاه ها ، افراد ، کتابها ، آنتی ویروس ها ، فایروال های بومی ( تست نشده ) و ... و هر چیزی که جنبه تبلیغاتی داشته باشد در TOSINSO ممنوع است )
این قوانین TOSINSO است که نظم وب سایت را فراهم کرده است ، به هیچ عنوان اجازه نقض شدن قوانین را به کسی نمی دهیم حتی اگر دوستان و آشنایان باشند ، به همین دلیل است که اکثریت قریب اتفاق کاربران ما از بودن در TOSINSO لذت می برند ، زیرا محیطی صمیمی و بدون حاشیه را تجربه می کنند که صرفا به محتوای فنی توجه دارد نه ادعا و کل کل و تشنج و ... کاربرانی که این قوانین را رعایت نکردند در صورت توجه نکردن به تذکرات ، دسترسی آنها به وب سایت مسدود خواهد شد.

در TOSINSO هر شخصی با هر سطح سوادی می تواند دانشش را به اشتراگ بگذارد و فقط رعایت کردن قوانینی که در سئوال قبلی عنوان کردیم لازم است.
ملاک کپی رایت در TOSINSO وجود نداشتن مطلب در موتورهای جستجوی اینترنتی اعم از گوگل و یاهو و ... است. اگر مطلب شما در این موتورهای جستجو وجود نداشته باشد به عنوان مطلب غیر کپی امکان درج در TOSINSO را دارد ، فقط در صورتی با موارد برخورد خواهد شد که نویسنده کتاب از شما شکایت داشته باشد ، الزاما شما بایستی کتابی را در TOSINSO منتشر کنید که خودتان نویسنده یا مترجم آن هستید.
جالب است بدانید که ایده اشتراک دانش در TOSINSO از یک کتابخانه فنی و مهندسی به ذهنمان خطور کرد. به یکباره در کتابخانه مهندسی یکی از مراکز آموزشی چشممان به انواع و اقسام کتابهای فنی و مهندسی خورد که صدها نویسنده مختلف آنها را با عناوین بسیار جالب نوشته بودند ، این کتابها در تیراژ های 1000 تا 10000 چاپ شده بودند اما هیچکس حتی بعضا اسم نویسنده یا مترجم کتاب را هم نمی دانست ، ماهیت تولید کتاب برند سازی و شناخته شدن است ، حالا اگر ما این کتاب را در TOSINSO به اشتراک بگذاریم با توجه به اینکه مطمئنا مطالب TOSINSO کپی نمی باشد باعث تبدیل شدن نویسنده به یک برند آموزشی آنلاین می شود و به جای اینکه شما 10000 جلد کتاب چاپ کنید که 10000 نفر آن را بایگانی کنند می توانید کاری کنید که هر روز ده ها هزار نفر شما را با مطالبتان در TOSINSO بشناسند و یک برند متفاوت در IT بشوید. این بود که ما کتابهای خودمان را در TOSINSO منتشر کردیم.
کامل بودن اطلاعات پروفایل کاربری هیچ الزامی ندارد اما با توجه به اینکه پروفایل کاربری شما هویت شما را نمایان می کند و از طرفی برای برند سازی شخصی و ارائه رزومه مناسب برای پیدا کردن موقعیت های شغلی بهتر ، پیشنهاد می شود که تا حد ممکن پروفایل های کاربری خودتان را کامل کنید تا موقعیت های کاری و اعتباری بهتری پیدا کنید.
امکان حذف کردن یک پروفایل در صورت ارسال شدن مطالب توسط کاربر مورد نظر وجود ندارد ، مطالب ارسالی جزو ماهیت وب سایت محسوب می شوند اما امکان حذف هویت ارسال کننده یا تغییر هویت ارسال کننده وجود دارد.
برچسب هویت مطلب شما است ، وقتی برای یک مطلب برچسب انتخاب می کنید در واقع به موتورهای جستجو و البته کاربران حرفه ای این قابلیت را می دهید که بتوانند از طریق جستجو به مطلب شما برسند ، برای مثال اگر سئوالی در خصوص مشکل در Microsoft Outlook و اتصال آن به ایمیل سرور دارید ، برچسب ها می توانند چیزی شبیه به زیر باشند :
 1. مشکل Outlook و ایمیل سرور
 2. مشکل اوتلوک و ایمیل سرور
 3. مشکل Outlook و Email Server
 4. مشکل اتصال Outlook به ایمیل سرور
همیشه برای انتخاب یک برچسب مناسب با خودتان این سئوال را بپرسید که اگر از گوگل کسی بخواهد مطلب من را پیدا کند چه چیزی را باید جستجو کند.
شما هر نوع مطلب فنی که دوست داشته باشید و در حوزه فناوری اطلاعات باشد را می توانید در TOSINSO به اشتراک بگذارید ، ما برای تمامی حالت های مختلفی که تصور کنید قابلیت ارسال مطلب قرار داده ایم ، مواردی که شما می توانید در TOSINSO به اشتراک بگذارید به شکل زیر هستند :

 • ویدیوی آموزشی : شما می توانید ویدیوهای آموزشی را با توجه به شرایط ارسال ویدیو در قسمت دوره های آموزشی به اشتراک بگذارید
 • مقاله : مطلبی است که بیشتر جنبه تئوری و توضیحات غیرعملیاتی دارد ( هر مقاله بایستی دارای حداقل 4 پاراگراف 8 خطی متن با فونت 8 تاهوما در Office Word باشد )
 • آموزش : مطلبی است که بیشتر جنبه عملیاتی و فنی دارد ( هر آموزش بایستی دارای حداقل 3 پاراگراف 8 خطی متن با فونت 8 تاهوما در Office Word باشد )
 • نکته : مطلبی است که هم می تواند عملیاتی باشد و هم تئوری اما دارای کمیت متنی بسیار پایین است ( هر نکته بایستی دارای حداقل یک پاراگراف 8 خطی متن با فونت 8 تاهوما باشد )
 • خبر : مطلبی است که دارای جنبه خبری و اطلاع رسانی برای مدت زمان مشخص می باشد ( هر خبر می بایست حداقل دارای 8 خط متن با فونت 8 تاهوما باشد )
 • معرفی ابزار : ابزار به نرم افزاری گفته می شود که حتما دارای نسخه آزمایشی باشد و از طرفی توضیحات کاملی در خصوص امکانات آن ارائه شود ( حداقل دارای 5 خط متن )
 • معرفی لینک : لینک به سرویس های آنلاین و جالبی گفته می شود که بصورت مبتکرانه ای برای حوزه فناوری اطلاعات طراحی و ایجاد شده اند ( حداقل دارای 5 خط متن )
 • بررسی کتاب : کتابهایی که خودتان مطالعه کرده اید ، با ذکر سرفصل ها و تجریبات خودتان معرفی می کنید ( دارای 8 خط متن ، کتاب بایستی دارای ISBN باشد )

شما می توانید در حد خودتان و در سطح دانش خودتان در جزیره ها مطالب خودتان را به اشتراک بگذارید و شروع به رشد و برند سازی شخصی کنید.

وب سایت های تولید محتوا در ایران زیاد هستند اما هیچ وب سایتی مکانیزم TOSINSO را برای رشد و پیشرفت شما ارائه نداده است ، شما با اشتراک گذاری دانش در TOSINSO ذره ذره یک برند شخصی در حوزه فناوری اطلاعات از خودتان ایجاد می کنید ، شما در زمینه تخصصی خودتان دانشتان را به اشتراک می گذارید و ده ها هزار نفر متخصص IT مطالب شما را مشاهده می کنند ، کارشناس ها بصورت خودکار رتبه بندی می شوند ، رتبه ها بصورت شهری ، استانی و کشوری انجام می شوند و شما می توانید در شهر و استان خودتان در یک سیستم رقابتی بسیار سالم دیده بشوید و موقعیت های شغلی بهتری پیدا کنید یا وارد محیط کار شوید. نکته دیگر این است که شما در TOSINSO با هیچکس رقابت نمی کنید ، شما با استفاده از پنل رقابت فردی که برای اولین بار در دنیا توسط TOSINSO معرفی شده است می توانید با خودتان رقابت کنید ، خودتان را روز به روز با روزهای قبلی و فعالیت های قبلی خودتان مقایسه می کنید ، رشد می کنید و شاهد یک تحول اساسی در حوزه کاریتان می شوید ، کافیست یک ماه با پنل رقابت فردی TOSINSO درگیر شوید تا متوجه شوید که بعد از یک ماه از نظر دانش فرد دیگری شده اید. توجه کنید که در TOSINSO خدایی کردن وجود ندارد ، ما به کاربرانی که خودشان را مدعی در حوزه فناوری اطلاعات می دانند و قصد به رخ کشیدن اطلاعاتشان را دارند اجازه خودنمایی نمی دهیم ، اینجا همه با هم برابر هستند و این محیط صمیمی است که باعث می شود TOSINSO با همه جا متفاوت باشد.
رتبه بندی کاربران بر اساس فاکتورهایی مثل تعداد مطالب ارسالی ، تعداد پاسخ هایی که به کاربران داده شده است ، تعداد پسندهایی که بر روی مطالب کاربر مورد نظر زده شده است انجام می شود ، هر کسی به اندازه میزان اشتراک گذاری دانشی که در TOSINSO داشته باشد در رنکینگ TOSINSO رشد خواهد داشت ، این رنکینگ و رتبه بندی در سه سطح انجام می شود و هر کاربر می تواند در این سه سطح خودش را محک بزند :

 • رتبه بندی بر اساس کل ( امتیازهایی که کاربر در اثر فعالیت در بیش از یک جزیره به دست آورده است و رتبه وی دی بین همه کاربران وب سایت محاسبه می شود )
 • رتبه بندی جزیره ای ( امتیازهایی که هر کاربر در جزیره تخصصی خودش به دست میاورد ، برای مثال کاربری ممکن است رتبه یک در جزیره شبکه و بدون رتبه در جزیره ICDL باشد )
 • رتبه بندی استانی ( رتبه ای که کاربر در میان کلیه کاربران یکی از استان های کشور که در آن سکونت دارد به دست می آورد)

بله ، در صورتیکه کاربری پسندهای خودش را از مطالب کاربر مورد نظر برداشته باشد ، مطلب کاربر توسط مدیر TOSINSO حذف شده باشد یا اینکه مطالب وی از نوعی به نوع دیگر تبدیل شده باشند امکان کاهش امتیاز و رتبه وجود دارد.
به هیچ عنوان ، همه مطالب TOSINSO به غیر از آن دسته از مطالبی که در قالب ویدیوهای آموزشی به فروش می رسند بدون نیاز به ثبت نام در TOSINSO در دسترس می باشد
وب سایت ITPRO تنها وب سایت در حال حاضر در دنیا می باشد که امکان این رو به شما می ده که بتونید از یک مجموعه آموزشی تخصصی فقط مواردی که مشکل دارید رو خریداری کنید و الزامی نداره همه رو یکجا خرید کنید تا یک موضوع رو یاد بگیرید ، از طرفی اگر از نظر مالی دچار مشکل هستید می تونید ویدیوها رو دونه به دونه تهیه کنید تا یک مجموعه رو کامل خریداری کنید و این باعث میشه ارزش کار بالا بره و شما با کیفیت واقعی آموزش ببینید ، این مکانیزم فروش صرفا برای ارزشگذاری برای دوستان و عزیزانی است که مشکل مالی دارند ولی میخان در فناوری اطلاعات رشد بکنند.
اولین نکته ای که باید بهش توجه کنید این هست که ITPRO یک مرکز تجاری نیست که قرار باشه درآمد داشته باشه ، اگر ویدیوها پولی هستند ، اگر چند تبلیغ در وب سایت وجود داره صرفا برای این هست که بتونیم هزینه های وب سایت و البته نفراتی که براش شبانه روزی زمان می گذارن رو تهیه کنیم ، در حال حاضر ITPRO بدون هیچ سرمایه و اعتبار و حمایت دولتی و خصوصی و فقط با حمایت کاربراش تونسته جزو 200 وب سایت برتر کشور باشه ، هدف نهایی ما این هست که اصلا تبلیغات در وب سایت وجود نداشته باشه ، ولی مجبور هستیم چند تبلیغ برای تامین هزینه های وب سایت داشته باشیم ، در هر صورت هیچوقت نمی گذاریم که تبلیغات باعث کاهش کیفیت مطالب و ظاهر وب سایت بشه و ما به کاربرامون اهمیت و ارزش قائل می شیم.
شما به راحتی می توانید ویدیوهای ITPRO را با یک Copy و Paste کردن به دوستان ، آشنایان و همکلاسی های خودتان بدهید ، هیچ محدودیت و قفلی برای ویدیوهای ITPRO وجود ندارد اما بد نیست به این موضوع هم فکر کنید که چرا روی این ویدیوها قفل گذاشته نشده است ؟ چرا با اینکه بالاترین کیفیت را دارند قفل گذاری نشده اند ؟ در وهله اول باید بدانید که برای این ویدیوها شبانه روزی زحمت کشیده شده است ، زحمتی که شاید تصورش برای عده ای سخت باشد ، وقتی ویدیوها را کپی می کنید این موارد را در ذهن داشته باشید :

 1. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم به فرهنگ سازی در IT صدمه می زنم
 2. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث مهاجرت عده دیگری کارشناس خبره از ایران می شوم
 3. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شوم کارشناسان IT همیشه کمترین حقوق را دریافت کنند
 4. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم جلوی ادامه این فرآیند آموزشی موثر و مفید را می گیریم
 5. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شوم کسی دیگر به فکر کیفیت آموزش نباشد
 6. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شوم دیگر کسی رقبت نداشته باشد به دیگری کمک آموزشی کند
 7. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شوم عده ای از یک کار فرهنگی بزرگ ناامید شوند
 8. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شوم حلال و حرام در زندگی بی معنی باشد
 9. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث تخریب و ادامه نیافتن پروژه خوبی به نام ITPRO می شوم
 10. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شویم عده ای در آینده بیسواد بمانند
 11. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آورده ام در واقع با این کارم باعث می شوم چیزی به نام وجدان فقط حرف باشد
 12. من زرنگ نیستم که ویدیوها را رایگان به دست آوردم در واقع با این کارم ثابت می کنم اهمیتی به انسانیت نمی دم و فقط شعاراشو Forward می کنم
 13. من با خرید کردن این مجموعه باعث رشد این مجموعه و ایجاد کردن ویدیوهای با کیفیت تر می شوم
 14. من با خرید کردن این مجموعه باعث انتقال انرژی و انگیزه بیشتر به یک تیم حرفه ای برای تولید محتوای با کیفیت می شوم
 15. من با خرید کردن این مجموعه باعث رشد دانش ، باعث رشد درآمد ، باعث فرهنگ سازی بیشتر در کار خودم می شوم
 16. من با خرید کردن این مجموعه باعث می شوم عده ای از ایران خارج نشوند و دانششان را در کشور خودشان به اشتراک بگذارند
 17. من با خرید کردن این مجموعه باعث می شوم تخصص واقعی در ایران وجود داشته باشد و متقلبین راحت تر شناخته شوند
 18. من با خرید کردن این مجموعه باعث می شوم در حد خودم برای کشورم مفید باشم نه در حد حرف و شعار بلکه در حد عمل ...

باور کنیم یا نکنیم مجموعه ITPRO متفاوت ترین آموزش های تخصصی و فوق تخصصی در کشور را تولید می کند ، کپی کردن ویدیوها ، به اشتراک گذاری ویدیوها ، خرید کردن بصورت گروهی و ... اگر به دین و شرع اعتقاد واقعی داریم حرام است و حرامی که تاثیر آن را در زندگی خودمان واقعا خواهیم دید ، از این گذشته اگر از این ویدیوها خرید کنید ، شما باعث می شوید ما انرژی دو چندانی پیدا کنیم تا آموزش هایی تولید کنیم که بعضا در دنیا هم به غیر از فارسی زبان ها هیچکس نمی تواند از انها استفاده کند ، ما به شعور و فرهنگ شما احترام گذاشته ایم و ویدیوها را بدون قفل در وب سایت قرار داده ایم ، یاد بگیرید که حتی برای عزیزترین دوستتان هم این ویدیوها را کپی نکنید ، اگر فکر می کنید کپی کردن ویدیوها صدمه ای به مجموعه ITPRO نمی زند کاملا درست فکر می کنید ، در نهایت این اتفاق می افتد که شما انگیزه ادامه کار را از ما می گیرید و ما هم مثل عزیزان دیگر به خدمت کشورهای دیگر می رویم و دانشمان را با زبان آنها به اشتراک می گذاریم . امیدوارم بدانید که شما باعث ساختن آینده هستید ... از ما حمایت کنید ...

در صورتیکه شما از وب سایت خرید کرده باشید و محصول را بصورت مستقیم دریافت کرده باشید امکان بازگشت وجه وجود ندارد ، اما در صورتیکه حساب کاربری خودتان را شارژ کرده باشید و این مبلغ شارژ به اشتباه و با مبلغ بیشتر انجام شده باشد تا 72 ساعت بعد از انجام فرآیند شارژ شما فرصت دارید که در قسمت تماس با ما درخواست عودت وجه را بدهید و این صرفا در حالتی است که شما از ویدیوها خریدی انجام نداده باشید ، در صورت گذشتن زمان از مدت 72 ساعت مبلغ در شارژ شما باقی مانده و صرفا می توانید از خدمات وب سایت استفاده کنید و امکان عودت وجه وجود ندارد ، این امر کاملا منطقی است ، شما زمانیکه همراه اول یا ایرانسل را شارژ می کنید بایستی صرفا از خدمات آنها برای استفاده از مبلغ مورد نظر استفاده کنید و هیچگاه مبلغ مجددا در قالب پول به شما بازگشت داده نمی شود ، در خصوص ویدیوهایی آموزشی که بصورت تضمینی در وب سایت به فروش می رسند تنها خود مدرس مسئول بوده و اگر مبلغی می بایست بازگشت داده شود مدرس از طریق روشهای دستی اینکار را انجام می دهد و این فرآیند بصورت استاندارد در وب سایت تعریف نشده است.
در صورت خرید یکجای دوره و یا شارژ بیش از 100 هزار تومان،مبلغی بین 5 تا 15 درصد بصورت خودکار تخفیف در نظر گرفته می شود ، در صورت عدم خرید یکجا تخفیفی در نظر گرفته نمی شود و کاربران برای اینکه مشکلی از لحاظ خرید نداشته باشند می توانند بصورت اقساطی خریدشان را انجام بدهند.
اینجا یک وب سایت فنی است ، وب سایتی که فقط باید در آن مباحث فنی وجود داشته باشد و معرفی موسسات و یا مدرسین و ... در این وب سایت از بعد فنی بی معنی است ، همچنین با توجه به اینکه معرفی آنتی ویروس ها ، موسسات آموزشی و ... در وب سایت ناخودآگاه باعث می شود تبلیغات بیهوده و Spam در وب سایت زیاد شود و باعث سودجویی و سوء استفاده برخی منفعت طلبان شود لذا مطرح کردن اینگونه موارد در وب سایت ITPRO ممنوع است. از نظر ITPRO هیچ آنتی ویروسی ، هیچ موسسه ای و هیچ مدرسی بهترین نیست و هر کسی در جایگاه خودش قرار دارد لذا مقایسه کردن افراد یا موسسات یا محصولات بدون ذکر کردن دلایل فنی و داشتن معیارهای درست مقایسه بی معنی و غیر فنی است .
در صورت ذکر منبع و نام نویسنده که باعث رعایت حق کپی رایت مطلب است و نشان دهنده فرهنگ ما می باشد هیچ مشکلی ندارد ، در صورت عدم ذکر کردن منبع و نام نویسنده طبیعتا از نظر شرعی هم اینکار سوء استفاده از نتیجه تلاش دیگران و حرام است.
ITPRO در حال حاضر با هیچ موسسه ، آموزشگاه و سازمان آموزشی همکاری ندارد و هرگونه سوء استفاده از نام ITPRO و اعلام همکاری های صوری با ITPRO بی معنی بوده و واقعی نمی باشد.
تنها چیزی که قابل ارائه هست همان رسید چاپی است که بعد از انجام شارژ یا خرید در پنل کاربری شما نمایش داده می شود ، با توجه به اینکه مکانیزم کاری ITPRO کاملا آنلاین است و همه موارد بصورت آنلاین مدیریت می شود هیچگونه فاکتوری بصورت فیزیکی صادر نمی شود و این امکان وجود ندارد.
نگران نباشید ، تا زمانیکه ما تاییده پرداخت به بانک رو صادر نکنیم خرید شما موفقیت آمیز نخواهد بود و مبلغ کسر شده بصورت خودکار بین 24 تا 72 ساعت به حساب ما از طرف بانک برگشت داده میشه ، جای نگرانی نداره این اتفاق خیلی جاها میوفته و به هیچ عنوان مبلغی بدون دریافت خدمات از شما کسر نمیشه ، اگر یک هزارم درصد چنین شرایطی به وجود اومد با ارائه شماره پیگیری بانک قابل ردگیری و عودت وجه هست ...
اگر ویدیویی رو خریداری کرده باشید بصورت خودکار دکمه سبز دانلود ویدیو برای شما فعال میشه ، کافیه روش کلیک کنید و ویدیو رو دانلود کنید ترجیحا از نرم افزار IDM برای دانلود استفاده کنید ، اگر مشکل دارید در این خصوص بعد از خرید ویدیو از نرم افزار Ccleaner استفاده کنید و سیستم رو تمیز و Cache مرورگرتون رو حذف کنید و مجددا تلاش کنید ، مشکلات اینچنینی بعد از پرداخت معمولا به خاطر مرورگر هست که با این روش مشکل حل میشه . اگر مشکل حادتر بود در قسمت login نرم افزار IDM نام کاربری و رمز عبورتون رو برای دو آدرس زیر وارد کنید :
https://tosinso.com
https://*.tosinso.com
TOSINSO یک مجموعه کاملا خصوصی بدون کوچکترین حمایت مالی و معنوی از جانب سازمان ها و شرکت های مرتبط با فناوری اطلاعات و ... می باشد . این مجموعه درآمد خودش را که بیشتر در اختیار توسعه و پیشرفت مجموعه قرا می گیرد از طریق فروش ویدیوهای آموزشی با کیفیت تامین می کند و هیچگونه درآمد و اسپانسر جانبی برای این مجموعه وجود ندارد. ما سالمترین مجموعه فناوری اطلاعات ایران را با محدودترین امکانات فراهم کرده ایم و امیدوارم که شما عزیزان نیز ما را در راستای ادامه اهدافمان حمایت کنید.
برای هر کدام از ویدیوهایی که در وب سایت TOSINSO مشاهده می کنید حداقل یک روز تمام وقت گذاشته شده ، همه عزیزانی که ویدیوی آموزشی تولید می کنند صاحب سبک و تجربه مرتبط هستند و ویدیو فقط تدریس نیست بلکه انتقال تجربیاتی هست که دوستان در طی سالها فعالیت به دست آوردند ، مقایسه اینکه بگیم شما دوره آموزشی فلان رو دارید 500 هزار تومان و همین دوره در وب سایت دیگه ای هست 50 هزار تومان مثل مقایسه پیکان و پورشه هست !! هر دو تا 4 تا چرخ دارن ، هر دوتا راه میرن ، هر دو تا 100 کیلومتر سرعت میتونن برن ، صندلی دارن ، صندوق عقب دارن ، چراغ دارن و ... ولی آیا این دو تا ماشین یکی هستن ؟ اگر ویدیویی در TOSINSO قرار می گیره به هر قیمتی قرار نمی گیره ، با هر کیفیتی قرار نمی گیره ، هدف جمع کردن ویدیو و فروش ویدیو نیست ، هدف ایجاد کردن ویدیویی هست که با مشاهده اون از حضور در کلاس درس بعضا بی نیاز بشید و البته بتونید پشتیبانی واقعی دریافت کنید. شما گوشی GLX هوشمند می خرید 200 هزار تومان و گوشی هوشمند Apple هم 2 میلیون تومان !! اینها از نظر ظاهری امکانات یکسانی رو ارائه می دن اما کیفیت کدوم بهتره ؟ کدوم ویدیوی آموزشی اینقدر برای مخاطب ارزش قائل میشه که سه روز زمان گذاشته بشه تا یک ویدیوی 20 دقیقه ای خروجی داده بشه ، پس این ویدیو تفاوت باید داشته باشه با ویدیویی که مجموع 20 ساعتش یک هفته زمان از تولید کننده برده ... امیدوارم درک کنید که اگر کسی واقعا دنبال یادگیری باشه قیمت رو نمیبینه بلکه کیفیت و ارزش رو می بینه ...
ببینید TOSINSO یک وب سایت خالی نیست ، یک مکانیزم فرهنگ سازی برای جامعه فارسی زبان هست که در وهله اول باعث میشه عادت های بد و نامطلوب ما ایرانی ها در حوزه فناوری اطلاعات کم و کمتر بشه ، مثلا ما در ایران یک سری عادت بد به شکل زیر داریم :

 1. در اشتراک دانش خسیس هستیم
 2. از اینکه چیزی به کسی یاد بدیم ترس داریم
 3. دوست داریم همه چیز رو رایگان به دست بیاریم
 4. از نرم افزارهای کرک شده استفاده می کنیم وجود کرک یک نرم افزار رو یک الزام می دونیم
 5. از مطالب و محتوای همدیگه به اسم خودمون سوء استفاده می کنیم و اینکار رو زرنگی می دونیم
 6. به جای اینکه به فکر حل کردن مشکلات باشیم به فکر خرد کردن دیگران و به رخ کشیدن اطلاعات سطحی خودمون هستیم
 7. همه چیز رو میخایم تا یه حدی بدونیم و توش نظر بدیم
 8. کل کل کردن و تحقیر کردن دیگران رو باعث رشد خودمون می دونیم
 9. اسپم کردن و آلوده کردن وب سایت ها با مطالب غیر فنی رو تبلیغات می دونیم
 10. و ...

خوب حالا یه وب سایتی چند سالی هست اومده و در اوج این موارد میخاد بگه که :

 1. در اشتراک دانش خسیس نباشیم ، هر چقدر یاد بدیم به دیگران خودمون بیشتر یاد می گیریم و رشد می کنیم
 2. به دیگران یاد بده و برو دنبال چیز جدید ، اگر قراره با یاد دادن یه چیز به یه نفر موقعیت شغلیت رو از دست بدی همون بهتر که از دست بدی
 3. هر چیزی هزینه ای داره که بابت اون هزینه شما حقوق بیشتری دریافت می کنید ، اگر هزینه نمی کنید پس انتظار حقوق بیشتر هم نداشته باشید
 4. همونطور که شما حاصل زحمات عده ای رو رایگان استفاده می کنید یه روز حاصل زحمات یه عمر شما رو دیگران رایگان ازش سوء استفاده می کنن
 5. محتوا تولید کردن افتخار و دانش هست ، حتی بچه 12 ساله هم Copy و Paste کردن رو بلده ... تولید کنیم تا رشد کنیم
 6. همونطور که فکر می کنیم ما داریم زرنگی می کنیم و اسم کارمون رو زرنگی میزاریم یه نفر یه روز رو دست خودمون هم میاد پس احساس زرنگی نکنیم
 7. هیچ آدمی ، هیچ بشری با کل کل کردن به جایی نرسیده ، شما هم کل کل نکنید چون کسی که برای اینکار جلوی شما نشسته با منطق قانع نمیشه انرژی تون رو روی هدفت بزارید تا قانع کردن افراد بی منطق و خودخواه
 8. تحقیر کردن دیگران باعث کوچیک شدن و حقیر نشون دادن خودمونه ، هر کسی در هر سطحی دانشش قابل احترامه چه در پایینترین سطح و چه در بالاترین سطح
 9. بهترین تبلیغ عمل صالح و صداقت در گفتار هست ...

این فرهنگی هست که TOSINSO داره در ایران و کشورهای فارسی زبان گسترش میده با حمایت شما پس حالا با دل و جون آرزو می کنم TOSINSO باشید

اینجا یک وب سایت کاملا فنی و تخصصی هست ، مقاله ، جزوه و کتاب آموزشی رو کاربر از هر جای دیگه می تونه تهیه کنه ، اینجا می تونه سئوالات فنیش رو بپرسه ، اگر اینکار باب بشه وب سایت از حالت فنی خارج میشه و فقط میشه لینک مقالات و جزوه ها و کتابهای غیرمجازی که برای دانلود قرار گرفتن ... پس حرفه ای به قضیه نگاه کنیم ، طبیعی هست که بازدید این موارد در اینترنت زیاد هست اما ما هیچوقت بازدید رو فدای کیفیت نمی کنیم.
اگر حوصله دارید و آنقدر برای کارتان ارزش قائل هستید که بصورت جدی می خواهید در این زمینه کار کنید به قسمت دوره ها و قسمت مدرس شوید مراجعه کنید و با حوصله مکانیزم کاری تولید ویدیو در مجموعه TOSINSO را مطالعه کنید ، فراموش نکنید که اینجا جای هر ویدیو با هر کیفیت و به هر قیمتی نیست و سخت ترین شرایط برای درج ویدیوها در نظر گرفته می شود. اما به شما قول می دهیم که اگر موفق به قرار دادن ویدیو در TOSINSO شدید ، در اینکار مصمم و جدی بودید ، شما تبدیل به یک برند در حوزه خودتان خواهید شد و شاید از کار معمولتان هم استعفا کردید و اینکار برای شما تبدیل به یک شغل شد !!!
پیام خصوصی محل ارسال سئوال فنی نیست ، اگر قرار بود سئوالات در پیامهای خصوصی پاسخ داده شوند در حال حاضر ITPRO وجود نداشت ، دقت کنید که مشکلی که شما دارید را دیگران هم ممکن است داشته باشند بنابراین اگر در وب سایت مطرح شود و پاسخ دریافت کند کاربران دیگری هم می توانند از نتیجه آن استفاده کنند. بنابراین در صورتیکه پاسخی از سئوال فنی در پیام خصوصی از مدیران و کاربران وب سایت دریافت نکردید این جمله شماره 31 را همیشه به خاطر داشته باشید.
از این بابت عذرخواهی می کنیم ، این ساختار زمانی ممکن است که شما یک کالا را خریداری کرده باشید نه یک سرویس آنلاین ، طبیعتا زمانیکه یک سرویس را خریداری می کنید امکان تغییر نوع سرویس وجود ندارد.
برخی از ویدیوهای وب سایت بصورت تضمینی ارائه می شوند ، این یعنی اگر شما ویدیو را تهیه کردید و کلیه مواردی که در ویدیو آموزش داده شده است را به درستی یاد نگرفتید مبلغ ویدیو به شما بازگشت داده خواهد شد ، اما این تضمین دارای یک سری شرایط می باشد ، تضمین زمانی امکانپذیر است که ویدیوها بصورت تک تک و نه بصورت گروهی خریداری شده باشند ، با توجه به اینکه در خرید تکی مبنای کار بر این است که شما توضیحات را مطالعه کرده اید و می دانید که قرار است چه چیزی را خریداری کنید امکان عودت وجه وجود دارد اما اینکه خریدی بصورت یکجا انجام شود و شما برای مثال 20 یا 30 عدد از ویدیوهای مجموعه آموزشی را تهیه کرده اید و استفاده کرده اید و حالا بعد از چند روز متوجه شدید که کیفیت مطلوب نیست در این حالت امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد. هر انسان منطقی هم طبیعتا به این موضوع واقف است که تضمین به این شکل کاملا منطقی است ، اگر عدد به عدد ویدیوها تهیه شد و از کیفیت آنها راضی نبودید الزامی به ادامه دوره وجود نداشته که ویدیوهای بعدی نیز خریداری شوند و در این صورت امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد.

Countdown