محمد نصیری
بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

نرم افزار راه اندازی فایل سرور تحت وب در دو دقیقه !

یکی از معضلات همیشگی شبکه کارها ، راه اندازی سریع یک فایل سرور است. معمولا برای راه اندازی فایل سرور از سرویس File and printer sharing ویندوز و سطوح دسترسی NTFS Permission ها استفاده می شود و یا اگر بخواهیم تحت وب سرور اینکار را انجام دهیم با استفاده از FTP Server اینکار انجام می شود که مشکلات متعدد خاص خودش را دارد. امروز می خواهیم به شما ابزاری را معرفی کنیم که کمتر از 3 مگابایت حجم دارد و در کمتر از دو دقیقه توانایی راه اندازی یک فایل سرور تحت وب با پروتکل HTTP را دارد که از استفاده از آن لذت خواهید برد.

دوره های شبکه، برنامه نویسی، مجازی سازی، امنیت، نفوذ و ... با برترین های ایران

راه اندازی فایل سرور تحت وب

ابزار HFS که مخفف کلمه های HTTP File Server است امکاناتی مثل اشتراک گذاری سریع فایل ها ، آپلود و دانلود سریع و آسان ، داشتن فایل سیستم مجازی ، مدیریت پهنای باند ، قالب HTML ساده ، قابلیت تعریف سطوح دسترسی و کاربر و بسیاری دیگر از امکانات را دارد که واقعا کار یک مدیر شبکه را ساده می کند. این ابزار صد درصد رایگان است و بصورت متن باز ارائه شده است ، شما می توانید HFS را از این لینک دانلود و استفاده کنید.


محمد نصیری
محمد نصیری

بنیانگذار انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، هکر کلاه سفید ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات

محمد نصیری هستم و در اینستاگرام با اکانت IranCySec تجربیاتم رو به اشتراک میگذارم ، هکر کلاه سفید و کارشناس امنیت سایبری ، سابقه همکاری با بیش از 50 سازمان دولتی ، خصوصی ، نظامی و انتظامی در قالب مشاور ، مدرس و مدیر پروژه ، مدرس دوره های تخصصص شبکه ، امنیت ، هک و نفوذ ، در حال حاضر فقط به عنوان بازرس و ممیز امنیت اطلاعات فعالیت می کنم ، عاشق آموزش و تدریس هستم و به همین دلیل دوره های آموزشی که ضبط می کنم در دنیا بی نظیر هستند.

نظرات