آموزش ایلوستریتور صفر تا صد + 7 درس رایگان و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش ایلوستریتور (Illustrator) در پکیج آموزش ایلوستریتور مهندس علیرضا فاضلی شامل 8 ساعت فیلم آموزش ایلوستریتور  فارسی به همراه پشتیبانی استاد در بهترین سایت آموزش ایلوستریتور به زبان فارسی برای شما تهیه و تدوین شده است.7 قسمت آموزش ایلوستریتور رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و این دوره آموزش ایلوستریتور با محوریت انجام پروژه دنیای واقعی طراحی از 0 تا 100 نرم افزار ایلوستریتور را برای شما آموزش می دهد.

بدون شک برای آموزش ایلوستریتور  این دوره آموزشی Illustrator شما را از هر نوع آموزش دیگری برای یادگیری ایلوستریتور  بی نیاز می کند. در ادامه سرفصل های اصلی دوره ایلوستریتور را که در قالب یک مجموعه جامع ارائه شده اند را مشاهده می کنید. 

بیشتر بدانید : ایلوستریتور چیست؟

آموزش ایلوستریتور علیرضا فاضلی

این یک دوره آموزش ایلوستریتور صفر تا صد است

این دوره آموزش ایلوستریتور در یک سطح آموزش ایلوستریتور صفر تا صد آموزش داده شده است. شما بدون داشتن دانش قبلی می توانید این دوره ایلوستریتور را از پایه شروع کنید و به سطح پیشرفته برسید.

مکانیزم آموزش ایلوستریتور مقدماتی تا پیشرفته است در این دوره در قالب کارگاهی با کامل کردن پروژه های دنیای واقعی می باشد.در این آموزش ایلوستریتور مهندس علیرضا فاضلی از ابتدایی ترین موارد شروع کرده و تا پیشرفته ترین موارد آموزش می دهد. شما اگر هیچ آشنایی قبلی با این نرم افزار هم نداشته باشید با مشاهده این دوره آموزشی می توانید تبدیل به یک طراح گرافیک در نرم افزار ایلوستریتور شوید. صفر تا صد بودن دوره اولین نشانه از جامع بودن دوره آموزش ایلوستریتور است.

این یک دوره کاربردی آموزش ایلوستریتور است

در این دوره آموزش ایلوستریتور هر آن چیزی که شما برای ورود به بازار کار طراحی نیاز دارید ، در قالب آموزش های کاربردی و تجربی دنیای واقعی به شما آموزش داده می شود. در واقع آموزش های ایلوستریتور این دوره بر اساس سرفصل های استاندارد بین المللی، سرفصل های تدوین شده و اضافه شده مدرس دوره ( مهندس فاضلی ) ، اضافه کردن تجربیات پروژه های دنیای واقعی و با ذکر تجربیات طراحی حرفه ای انجام می شود و به این دلیل به عنوان دوره آموزشی کاربردی ایلوستریتور مطرح می شود که واقعا با خیال راحت می توانید با آن وار بازار کار شوید. کاربردی بودن دوره در دنیای واقعی دومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش ایلوستریتور است.

این یک دوره پروژه محور آموزش ایلوستریتور است

در این دوره آموزش ایلوستریتور شما طراحی را در قالب انجام چند پروژه دنیای واقعی یاد می گیرید. این پروژه ها شامل طراحی کارت ویزیت، طراحی سربرگ، آموزش مقدماتی نقاشی دیجیتال و آموزش طراحی لوگو می باشد. گفتنی است که به همراه انجام پروژه تمامی ابزار های نرم افزار را معرفی کرده و کاربرد آنها را با انجام تمرین برای یادگیری بهتر ارائه میکنند.

وجه تمایز دوره آموزش ایلوستریتور توسینسو در چیست؟

  • آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  • شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه چندین ساله مهندس فاضلی را به دست می آورید
  • شما پشتیبانی استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
  • بعد از گذراندن دوره آموزشی ایلوستریتور به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  • صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند پروژه های گرافیک حرفه ای انجام بدهند

بازار کار ایلوستریتور در ایران و جهان چگونه است؟

ایلوستریتور بسیار بسیار مورد علاقه شرکت ها و سازمان ها در خصوص بحث استخدام می باشند و از طرفی در خصوص بازار کار Freelance هم یکی از بهترین نرم افزار ها برای دریافت پروژه و انجام با کیفیت آنها در سرتاسر جهان از جمله ایران به حساب می آیند. می توانیم به شما تضمین دهیم که اگر یک طراح گرافیک حرفه ای باشید در همه جای دنیا ، شغلی با درآمد عالی خواهید داشت.

مدرس دوره آموزش ایلوستریتور کیست؟

مهندس علیرضا فاضلی یک طراحی وب سایت و گرافیست فوق حرفه ای است. او ابتدا با یادگیری طراحی سایت و وردپرس تخصص حرفه ای خود را شروع و سپس وارد دنیای گرافیک شد و در حال حاضر در مجموعه توسینسو فعالیت می کند.