آموزش ادوبی ایکس دی (Adobe XD) جامع | طراحی رابط کاربری | مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
4 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش ادوبی ایکس دی بصورت مقدماتی تا پیشرفته و پروژه محور برای طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری در قالب ۱۴ فیلم آموزش Adobe XD توسط مهندس فاضلی طراحی و تدوین شده است. این دوره آموزش جامع نرم افزار Adobe xd به صورت پروژه محور  در مدت زمان تقریبی 4 ساعت برای شما آماده شده است که در ابتدا کار نرم افزار نصب شده است و تمامی ابزار ها به طور کامل آموزش داده شده است و برای درک بهتر و ایجاد نمونه کار برای هنرجو دو مینی پروژه و یک طراحی اپلیکیشن اجرا شده است که در آپدیت دوره ادوبی ایکس دی طراحی وب سایت به این دوره افزوده خواهد شد.

سرفصل ها

آموزش ادوبی ایکس دی

مدرس دوره آموزش ادوبی ایکس دی کیست؟

مهندس علیرضا فاضلی یک طراحی وب سایت و گرافیست فوق حرفه ای است. او ابتدا با یادگیری طراحی سایت و وردپرس تخصص حرفه ای خود را شروع و سپس وارد دنیای گرافیک شد و در حال حاضر در مجموعه توسینسو فعالیت می کند.

آموزش ادوبی ایکس دی

این یک دوره آموزش ادوبی ایکس دی پروژه محور است

در این دوره آموزش ادوبی ایکس دی هر آن چیزی که شما برای ورود به بازار کار طراحی نیاز دارید ، در قالب آموزش های کاربردی و تجربی دنیای واقعی به شما آموزش داده می شود. در واقع آموزش ادوبی ایکس دی این دوره بر اساس سرفصل های استاندارد بین المللی، سرفصل های تدوین شده و اضافه شده مدرس دوره ( مهندس فاضلی ) ، اضافه کردن تجربیات پروژه های دنیای واقعی و با ذکر تجربیات طراحی حرفه ای انجام می شود و به این دلیل به عنوان دوره آموزشی کاربردی ادوبی ایکس دی مطرح می شود که واقعا با خیال راحت می توانید با آن وار بازار کار شوید. کاربردی بودن دوره در دنیای واقعی دومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش ادوبی ایکس دی است.

وجه تمایز این دوره جامع adobe xd توسینسو در چیست؟

  • آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  • شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه چندین ساله مهندس فاضلی را به دست می آورید
  • شما پشتیبانی استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
  • بعد از گذراندن دوره آموزشی ادوبی ایکس دی به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  • صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند پروژه های حرفه ای انجام بدهند

ادوبی ایکس دی چیست؟

این نرم افزار در واقع یک ابزار طراحی پرتوتایپ است که با استفاده از آن میتوان طراحی اولیه جذاب و  واقعی را به کاربر ارائه داد و این اتفاق میتواند باعث همکاری در انواع پروژه ها شود. با ادوبی ایکس میتوان از شروع طرح اولیه تا قسمت نهایی اجرای کار را پیش برد و انجام آن در کنار قدرتمند بودن نرم افزار بسیار راحت و آسان است.

بیشتر بدانید : ادوبی ایکس دی چیست؟

رابط کاربری چیست؟

User Interface  یا رابط کاربری که با Ui  شناخته میشود به فضای ارتباط سیستم مدنظر با کاربر میگویند که بر روی هر سیستم به یک نوع دیده میشود در واقع برنامه ها و سایت ها و نرم افزار ها تمامی اینها دارای رابط کاربری هستند، بهینه سازی رابط کاربری یکی از مهم ترین بخش های دنیای کامپیوتر به شمارمیرود. پس به طور عامیانه باید به طوری باشد که کاربر از سایت یا برنامه ما خسته نشود و از کارکردن با آن لذت ببرد که در آموزش پیشرفته میتوانید به یادگیری بپردازید.

برای مثال در طراحی رابط کاربری در موبایل قطعا دیده اید که یکسری از اپلیکیشن ها چنان حس خوبی به ما میدهند که مدت زمان سپری شده از برنامه از دستمان خارج میشود و یا در طراحی نرم افزار به گونه ای است که در ارتباط های اول کاربر این اجازه به او داده میشود که کلیات نرم افزار را درک کند و بتواند با آن سازگاری پیدا کند. اگر شما سعی کنید خودتان را به جای کاربر بگذارید چه چیزی از طراح میخواهید؟ سرعت بالا و کارایی حداکثری ، دسترسی آسان به تمامی بخش ها ، طرح جذاب و گرافیکی و .....   .

آموزش ادوبی ایکس دی


چرا از نرم افزار ادوبی ایکس دی استفاده کنیم؟

یادگیری این نرم افزار بسیار آسان است و برای طراحی رابط کاربری و تجربی نیازی به برنامه مکمل فتوشاپ ندارید و اگر یک گشتی در منو های Adobe xd  بزنید متوجه خواهید شد که منو ها و ابزار ها تا چه حد برای طراحان کافی و کار راه انداز است.

شرایط و امکانات خوب برای طراحان UI و UX را دارد ،  با استفاده از این نرم افزار شما میتوانید تمامی مراحل از ایتدا تا انتها یعنی طراحی بصری ، طراحی گرافیکی ،  انجام پرتوتایپ ها ، خروجی طرح و حتی انجام تست پروژه را انجام دهید این نرم افزار به دلیل تجربه خود در نرم افزار After effects میتواند هر نوع انیمیشینی را تولید کند.

آموزش ادوبی ایکس دی


بازار کار نرم افزار Adobe xd  به شکل است؟

قطعا نمیتوانیم در رابطه با میزان درآمد و بازار کار این حرفه اطلاعات دقیقی بدهیم اما با توجه به گرایش تکنولوژی و آشنایی با  UI و UX متخصصان این برنامه میتوانند دارای درآمدی بالای حد تصور خود باشند برای اثبات این صحبت شما میتوانید با جستجو در سایت های فریلسنری از این موضوع مطلع شوید و شرایط کاری و میزان درآمد را ملاحظه کنید. این دوره به شما کمک میکند به دلیل اجرای پروژه در دوره با فضای کاری کاملا آشنا شوید این موضوع باعث ایجاد رزومه نیز برای شما میشود. می توانیم به شما تضمین دهیم که اگر یک طراح حرفه ای باشید در همه جای دنیا ، شغلی با درآمد عالی خواهید داشت.