کاملترین دوره آموزش هک وب | SANS 642 قسمت 1 : آشنایی با SANS 642

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش هک وب پیشرفته Advanced WebApp Penetration | Web Hacking ( SANS 642 ) | GAWAP بصورت کاملا پیشرفته  و حرفه ای در قالب 76 فیلم آموزش هک و نفوذ به وب | بر اساس جدیدترین استاندارد بین المللی دوره sans 642  و سیلابس رسمی انیستیتو SANS Security توسط مهندس محمدی تهیه و تدوین شده است. دوره آموزشی هک و نفوذ به وب پیشرفته ( تست نفوذ به اپلیکیشن های وب ) یک دوره آموزش تست نفوذ Web فوق حرفه ای و پیشرفته است بصورت گام به گام از شما یک کارشناس پیشرفته تست نفوذ وب می سازد. این دوره آموزشی Web Hacking بصورت کاملا عملی و حرفه ای در قالب لابراتوارهای تخصصی به شما توانایی هک و نفوذ به وب سایت ها  و تست نفوذ و ارائه گزارش های تخصصی  و به روز تست نفوذ را می دهد.پیشنیاز های این دوره ، دوره های SANS 542 و دوره DVWA می باشد.

تمامی قسمت های رایگان این دوره و سایر دوره های دیگر  و همچنین جدیدترین اخبار  و تحلیل های سایبری روز دنیا در کانال یوتیوب ، تلگرام ، لینکدین ، اینستا و ایکس (توییتر) ما به آدرس های زیر بارگزاری شده است. 

linkedin.com/in/amir-hossein-mohamadi-51081b231

https://www.youtube.com/@protect_cyber_sec

instagram.com/protect_cyber_sec

twitter.com/AmirHossein_sec

t.me/protect_cyber_sec

دوره آموزشی هک وب | SANS SEC 642 چیست؟

دوره sans 642 | Advanced WebApp Penetration testing | دوره تست نفوذ پیشرفته وب | وب هکینگ پیشرفته ، پیشرفته ترین و حرفه ای ترین دوره تست نفوذ پیشرفته وب و Web application ها می باشد.این دوره متعلق به کمپانی sans بوده و در این دوره علاوه بر ارائه تکنیک های پیشرفته حملات  و تست نفوذ های دوره sans 542 ، تست نفوذ و هک جدیدترین ساختار ها و تکنولوژی های وب مانند : NoSqlinjection بر روی دیتا بیس های غیر رابطه ای  ، انواع حملات NodeJs ، آسیب پذیری SSTI ، CSRF پیشرفته با Ajax ، CMS Hacking ، WebSocket Hacking ، PHP unserialize attack ، انواع کرک  های پیشرفته ترافیک های رمز شده در وب شامل ECB , CBC , Padding Oracel ، Bypass کردن WAF و IPS ، PHP Juggling و آسیب پذیری های پیشرفته logical و خیلی دیگر از حملات و آسیب پذیری های نوظهور ارائه می شود. این دوره قوی ترین و پیشرفته ترین دوره تست نفوذ و هک وب در دنیا محسوب می شود و جزء دوره های تخصصی حوزه امنیت محسوب می شود که می توان گفت این دوره جزء دوره های پیشرفته می باشد که حتما دانشجویان می بایست دوره SANS 542 یعنی دوره مقدماتی این دوره را پشت سر گذاشته باشند.

روشهای برگزاری دوره آموزشی sans 642 (Advanced WebApp Penetration) در دنیا به چه شکل است؟

این دوره نیز مشابه سایر دوره های شرکت SANS به 3 صورت کلی حضوری (In Person) و آنلاین (Online)  و OnDemand برگزار می شود . که برای شرکت و ثبت نام در این دوره و آزمون آن می بایست کاربران ایتدا در وب سایت sans به آدرس   SANS.org ثبت نام نمایند و در شکل زیر نمونه ای از این فرم ثبت نام مشاهده می شود :

دوره Inperson  به صورت حضوری بوده و در نقاط مختلف جهان امکان برگزاری دارد که location های برگزار کننده این نوع در وب سایت sans اعلام شده است. دوره online به صورت غیرحضوری و به صورت آنلاین برگزار می شود .و این نوع برگزاری دوره از یک هفته تا چند هفته طول می کشد . نوع OnDemand  به این صورت هست که دانشجویان در طی چند ماه به صورت آنلاین به اسناد ، و Document ها و لابراتوار و سایر سرویس های دیگر برای امورش دسترسی پیدا می نمایند.

دوره sans 642 مانند سایر دوره های sans به صورت روزانه و دقیق و زمانبندی تعیین شده در 6 روز برگزار می گردد و برنامه اموزشی و سرفصل های  36 ( CPEs ) قابل ارائه در 6 روز به صورت دقیق و با ذکر عنوان هر فصل در روز مشخص شده  بیان می شود. همچنین مکان و زمان برگزاری این دوره در خود وب سایت sans.org قابل مشاهده می باشد .

مزیت های دوره آموزشی SANS 642 (Advanced WebApp Penetration)  توسینسو در چیست؟

  1. دوره sans 642 وب سایت توسینسو دقیقا بر اساس سرفصل کتاب اصلی این دوره تدریس شده است .
  2. پیشرفته ترین و به روز ترین مفاهیم وب حتی بیشتر از مطالب کتاب اصلی جهت درک بیشتر و حرفه ای تر حملات وب بیان شده است .
  3. آمورش کامل  نصب و ایجاد لابراتور های آسیب پذیر تحت وب لازم برای دوره sans 642 در این دوره بیان شده است.
  4. آموزش کامل و دقیق همه مطالب و عدم نیاز به کتاب ها و دوره های مشابه .
  5. آماده سازی  و پرورش کامل دانشجویان برای دریافت و قبول تمامی پروژه های تست نفوذ وب و Webapplication با ساختارهای پیرفته و نوظهور و پیچیده
  6. دوره های مشابه با کیفیت پایینتر در سایر موسسات با هزینه های حداقل 3 برابری برگزار می شوند
  7. ارائه لابراتورا های به روز  و عدم نیاز به دسترسی به لابراتور های وب سایت  sans
  8. پشتیبانی فوق العاده و منظم استاد در خصوص راه اندازی و حل تمرین های مشخص شده در دوره .