بهترین دوره آموزش C++ (سی پلاس پلاس) صفر تا صد با 8 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
17 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش برنامه نویسی C++ ( سی پلاس پلاس ) مقدماتی تا پیشرفته پروژه محور یک دوره جامع ، سناریو محور، عملی و گام به گام همراه با مثالهای کاربردی از آموزش زبان C++ است که به خوبی شما را برای ورود به دنیای برنامه نویسی زبان ++C آماده کرده و در 3 بخش مقدماتی ، متوسط تا پیشرفته و حل تمرین ارائه شده است.

سرفصل ها

در دوره C++ ، مهندس تقندیکی با زبان ساده و در قالب 67 ويديو آموزشی كاملاً عملی، كاربردي و سناريو محور تمامي مباحث بنيادي سی پلاس پلاس و مباحث شي گرايی (Object Oriented) را همراه با حل تمرین های جذاب به شما آموزش می دهد.

در پایان دوره آموزشی برنامه نویسی ++C شما می توانید تبدیل به یک برنامه نویس ++C شوید که مسیر درستی را براي حل مسائل مختلف انتخاب مي كند. دوره آموزشی زبان سی پلاس پلاس (++C) قصد دارد تا صفر تا صد مبانی برنامه نویسی ، اصول برنامه نویسی ، ساختارهای مختلف گرامری ، حل مسائل ریاضی ، توابع ، ساختارهای تصمیم گیری ، ساختارهای حلقه ای ، آرایه ها ، اشاره گرها ، كلاس ها ، شی ها ، سطوح دسترسی ، سازنده ها ، مخرب ها ...

توابع دوست ، اشاره گر this ، ارث بري ، سربازگذاري ، چندريختی ، كپسوله سازي ، تجريد ، توابع مجازي ، كلاس انتزاعی ، انواع مرتب سازي ، انواع جست و جو و ... را همراه با حل تمرين هاي جذاب و سناريو محور از سطح مقدماتی تا متوسط به شما آموزش دهد. دوره آمورش زبان سی پلاس پلاس به دانشجو خواهد آموخت که زبان ++C در سطح وسیعی از علوم کامپیوتری استفاده می شود

و دانشجو برای درک بهتر مبانی متوسط تا پیشرفته برنامه نویسی مانند مفاهیم شی گرایی (وراثت ، چندریختی و ...) به عنوان یک پیش نیاز ضروری به آن نیاز خواهد داشت. مدرس دوره سی پلاس پلاس (Cplus plus) تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا علاوه بر پشتیبانی مادام العمر، تمام مبانی، بخش ها و موضوعات اصلی برنامه نویسی ++C را ابتدا به شکل کاملاً تشریحی همراه با مثال های مختلف بصری به دانشجو منتقل کند سپس به پیاده سازی آن بپردازد.

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) چیست؟

سی پلاس پلاس یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، سطح میانی و شی گرا است که در سال 1971 توسط بیانه استروستراپ توسعه داده شد. ++C یک زبان برنامه‌نویسی پیچیده و کارآمد برای مقاصد عمومی است که بر مبنای C ساخته شده است. بسیاری از سیستم‌ عامل ها ، نرم افزارهای سیستمی ، مرورگرهای وب و بازی های کامپیوتری از ++C به عنوان زبان اصلی خود استفاده کرده اند.

لذا ++C امروزه یکی از محبوب‌ترین زبان‌ها به حساب می آید. از آنجا که این زبان نسخه بسط/بهبودیافته زبان برنامه‌نویسی C محسوب می‌شود، C و ++C در اغلب موارد به صورت یکپارچه ++C/C مورد اشاره قرار می‌گیرند. منظور از ++ در آخر حرف C اشاره به عملگر افزایشی آن نسبت به زبان C دارد.

برنامه نویسی در حوزه علم کامپیوتر یعنی آموختن و نحوه فکر کردن صحیح برای حل یک مسئله، مطمئنناً زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) یک الزام در یادگیری مبانی و مفاهیم دانش برنامه نویسی برای ورود سایر زبان های برنامه نویسی می باشد. برنامه نویسی با زبان سی پلاس پلاس به دانشجو این امکان را می دهد تا صفر تا صد یک برنامه را خود درک و پیاده سازی کند و یک پل برای ورود به سایر زبان های برنامه نویسی دیگر خواهد بود.

از جمله قابلیت های ++C عبارتند از :

 1. سرعت: از آنجا که ++C نسخه بسط یافته‌ای از C است ، بخش زبان C آن کاملاً سطح پایین است. این امر موجب ارتقای زیادی در سرعت آن شده است که زبان‌های سطح بالا مانند پایتون یا جاوا نمی‌توانند ارائه کنند.
 2. نوع بندی صریح: ++C یک زبان با نوع‌بندی صریح است ، یعنی این زبان به کامپایلر امکان فرضیه‌سازی در مورد نوع داده‌ها را نمی‌دهد . برای نمونه در این زبان نمی‌توانید عدد 10 را به صورت «10» بنویسید و انتظار داشته باشید که ++C متوجه شود این نوع دوم یک رشته است. بدین ترتیب کامپایلر می‌تواند خطاهای موجود در نوع‌بندی داده را پیش از اجرای برنامه تشخیص دهد.
 3. زبان برنامه‌نویسی چند پارادایمی : ++C از دست‌کم 7 سبک مختلف برنامه‌نویسی پشتیبانی می‌کند و توسعه‌دهنده‌ها آزادی عمل انتخاب هر یک را به دلخواه خود دارند. برخلاف جاوا و پایتون در این زبان مجبور نیستید از شیءها برای حل همه وظایف استفاده کنید. شما می‌توانید آن سبک برنامه‌نویسی را که با کاربردهای خاص شما سازگارتر است را انتخاب کنید.
 4. برنامه‌نویسی شیءگرا با ++C ممکن است: برنامه‌نویسی شیءگرا به حل شهودی مسائل پیچیده کمک می‌کند. با بهره‌گیری از مفاهیم شیءگرایی در ++C می‌توان این مسائل پیچیده را با ساخت اشیا به مجموعه‌های کوچک‌تری تقسیم کرد.
 5. کتابخانه استاندارد (Standard template library – STL) : قدرت ++C با بهره‌گیری از کتابخانه‌های استانداردی که در آن وجود دارد بسط بیشتری می‌یابد. این کتابخانه‌ها شامل الگوریتم‌های کارآمدی هستند که می‌توان در زمان کدنویسی استفاده گسترده‌ای از آن‌ها کرد. این امر به صرفه‌جویی عمده‌ای در تلاش‌های برنامه‌نویسی منتهی می‌شود که در غیر این صورت صرف اختراع مجدد چرخ می‌شدند.

وجه تمایز دوره آموزش سی پلاس پلاس (++C) در توسینسو چیست؟

 • بیان ساده و کامل مباحث آموزشی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس
 • آموزش مباحث برنامه نویسی به دو شکل تئوری و عملی (100 درصد)
 • حل آزمون ها و تمرینات مختلف ریاضی در هر قسمت
 • رضایت دانشجویان پس از تهیه این دوره آموزشی
 • پشتیبانی مادام العمر مدرس در هر ساعت از شبانه روز
 • قیمت مقطوع آن نسبت به سایر دوره های بی کیفیت موجود
 • در پایان اگر به دنبال انتخاب آموزشی هستید تا با استفاده از آن به صورت کاملاً تضمینی با گرامر، متغیرها، انواع داده؛ توابع، ساختارهای تصمیم گیری، ساختارهای حلقه، آرایه ها، رشته ها و ... آشنا بشی، دوره مقدماتی سی پلاس پلاس رو پیشنهاد می کنم.

 چرا زبان سی پلاس پلاس طراحی شده است؟

 • C++ طراحی شده‌است تا یک زبان عمومی، قابل حمل و پربازده همانند C باشد.
 • C++ طراحی شده‌است تا برای برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شی‌گرا، انتزاع داده، و برنامه‌نویسی جنریک از آن استفاده شود.
 • C++ طراحی شده‌است تا حداکثر تطابق با C وجود داشته باشد و یک انتقال راحت از C را ممکن سازد.
 • C++ طراحی شده‌است تا بدون یک محیط پیچیده عمل نماید.

شی گرایی در زبان سی پلاس پلاس چیست؟

هدف از این بخش آموزشی در این دوره، آموزش کامل مبانی ساده و حرفه ای انواع ویژگی های برنامه نویسی شی گرا در زبان سی پلاس پلاس بوده که در ادامه به هر یک از آن ها اشاره شده است.تعریف اولیه: برنامه نویسی شی گرا، یک شیوه برنامه‌نویسی است، که عنصر اصلی آن را شی‌ءها تشکیل می دهند.

در این شیوه برنامه‌نویسی، برنامه به شیء میل پیدا می‌کند، به این معنا که متغیرها و توابعی که بر روی این متغیرها عمل می‌کنند، تا حد امکان در قالبی به نام شیء جمع‌بندی شده و یک واحد را تشکیل می‌دهند که می توانند نسبت به محیط بیرونِ خود، کپسوله شوند. از این طریق، توابع خارج از آن شیء، امکان ایجاد تغییر در داده‌های درون شیء را نخواهند داشت..از اینکه این ویدیوها را کپی نمیکنید و برای خود و ما ارزش قائلید سپاسگزارم.

موفق و پیروز باشید