جامع ترین دوره آموزش Cisco CCNA 200-301 + صدور مدرک و پشتیبانی

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
70 ساعت آموزش
امکان دانلود

کامل ترین، جامع ترین و خاص ترین دوره آموزش Cisco CCNA 200-301 به زبان فارسی به همراه پشتیبانی و صدور مدرک. دوره ای که با حساسیت بسیار زیادی آماده شده برای شما و تمامی سرفصل های ارائه شده توسط کمپانی سیسکو رو پوشش میده.

سرفصل ها

اما همونطور که توی ویدئو هم مشاهده میکنید این دوره چند ویژگی مهم داره که باعث شده تا این دوره تبدیل بشه به خاص ترین دوره CCNA

اول از همه تمامی سرفصل های کتاب های Cisco CCNA 200-301 Volume 1 & 2 رو پوشش میده. کتاب هایی که توسط کمپانی سیسکو بعنوان مرجع اصلی این دوره معرفی شده و آزمون بین المللی سیسکو هم بر اساس همین کتاب انجام خواهد شد. پس نگران نباشید این دوره کامل ترین دوره ای هستش که میتونید پیدا کنید.

دوم اینکه این دوره بصورت کاملا سناریو محور تهیه شده و سناریو های این دوره بر اساس پروژه های خودم در دنیای واقعی هستش پس این دوره شما رو با پروژه ها در دنیای سیسکو آشنا میکنه و در نهایت این مهارت رو پیدا میکنید تا بتونید یک شرکت با چندین شعبه مختلف رو ارتباطش رو با تجهیزات سیسکو برقرار کنید.

سوم اینکه توی این قسمت تمامی اسلاید های دوره پیوست شده و میتونید دانلود کنید و ازشون بعنوان یک جزوه کامل استفاده کنید.

و در نهایت تمام سعیم رو کردم تا بتونم به ساده ترین زبان و با ویدئو های کوتاه دوره رو پیش ببرم تا در نهایت یک دوره کامل و مفید رو در اختیار شما عزیزان قرار داده باشم.

دوستان عزیز و گرامی دوره بعد از این دوره، دوره CCNP Enterprise هستش که از طریق این لینک میتونید دوره رو تهیه کنید: