دوره آموزش CCNA New Version سیسکو صفر تا صد + 20 فیلم رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جدیدترین آموزش گام به گام دوره سیسکو CCNA نسخه جدید با 33 ساعت فیلم آموزشی CCNA New Version به زبان فارسی و ساده ( به همراه ارائه گواهینامه ) در قالب سرفصل های بین المللی سیسکو CCNA New Version توسط مهندس مردان تهیه و تدوین شده است.

جدیدترین دوره آموزش CCNA New Version یا CCNA 200-301 توسط مهندس مردان بصورت صفر تا صد تدریس شده است. کمپانی سیسکو به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه در دنیا است که در کنار این تولیدات آموزشهایی برای کارشناسان شبکه نیز ارائه میدهد. این دوره ها که به نام دوره های آموزش سیسکو میشناسیم ۵ سطح دارند:

  • Entry
  • Associate
  • Professional
  • Expert
  • Architect

یکی از محبوب ترین دوره های سیسکو، دوره CCNA 200-301 است که تقریبا پیش نیاز سایر دوره ها نیز میباشد.دوره بین المللی Cisco CCNA 200-301 مهندس مهدی مردان با مجموعا ۸۷ ویدئو طبق آخرین سرفصل های ارائه شده توسط کمپانی سیسکو میباشد که با آخرین متد های آموزشی تهیه شده است.این دوره به دلیل سبک تدریس و همچنین سرفصل های کامل و بروز و همچنین بررسی سناریو های عملی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون بین المللی سیسکو را دارند به عنوان یک دوره مرجع و کامل پیشنهاد میگردد.

پیشنیاز دوره آموزشی CCNA New Version داشتن دانش در حد دوره آموزش نتورک پلاس است


یه نکته بسیار مهم: تمام اسلاید های دوره روی ویدئو اول ضمیمه شده و میتونید دانلود و استفاده کنید...