بهترین دوره آموزش CCNA Security صفر تا صد + پشتیبانی و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
21 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین و کاملترین دوره آموزشی CCNA Security از مهندس شوهانی در قالب 27 ویدیوی آموزشی CCNA Security و 22 ساعت تهیه و تدوین شده است . این دوره CCNA Security بصورت گام به گام ، کارگاهی ، دارای پشتیبانی مدرس و در قالب آموزش CCNA Security با کد آزمون 210-260 به شما تضمین می دهد که امنیت زیرساخت شبکه را فرا گیرید و بتوانید امنیت تجهیزات سیسکویی خودتان را ارتقاء دهید . با تهیه این دوره آموزش CCNA Security شما دیگر نیازی به منبع آموزشی دیگری برای یادگیری CCNA سکیوریتی نخواهید داشت.

سرفصل ها

دوره آموزش CCNA Security چیست؟

دوره CCNA Security نام یکی از آزمون‌ها و مدارک شرکت سیسکو  است. سیسکو آزمون‌ها و مدارک مختلفی از جمله CCNA را در حوزه شبکه‌های کامپیوتری برای افرادی برگزار می‌کند که قصد فعالیت در زمینه راه‌اندازی و نگهداری راهکارهای سیسکو با استفاده از تجهیزات این شرکت را دارند.

آموزش CCNA Security ، دوره آموزشی CCNA Security

در حال حاضر چندین آزمون مختلف در حوزه امنیت شبکه توسط شرکت سیسکو برگزار می‌شود. جهت آماده‌سازی برای شرکت در این آزمون‌ها یا فعالیت در بازارکار امنیت شبکه‌های سیسکو در ایران به عنوان مهندس شبکه، آموزش CCNA Security از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله با هدف یادگیری و آشنایی با مفاهیم امنیت شبکه‌های سیسکو، آموزش دوره CCNA Security به طور خلاصه و به زبان ساده ارائه شده است.

مدرک CCNA Security چیست ؟

گواهینامه یا مدرک CCNA Security اعتبارنامه‌ای است که در گذشته توسط شرکت سیسکو ارائه می‌شد. کسب و ارائه مدرک CCNA Security به کارفرمایان نشان می‌داد که دارنده آن فردی شایسته و واجد شرایط برای انجام وظایف مختلف امنیت شبکه (Network Security) است. از اسفندماه سال ۱۳۹۸، تنها یک آزمون CCNA به صورت جامع برگزار می‌شود و سایر آزمون‌ها و دوره‌های CCNA از جمله CCNA Security از فهرست آزمون‌های سیسکو حذف شده‌اند. در واقع پس از این تاریخ، مبانی و مفاهیم بنیادی شبکه‌های سیسکو در تک آزمون CCNA پوشش داده می‌شوند و پس از آن، مباحث تخصصی‌تر در سطح CCNP مطرح شده‌اند.

یکی دیگر از تغییرات به وجود آمده در سیستم آزمون‌ها و مدارک سیسکو این است که هیچ پیش‌نیازی برای آزمون‌های CCNP وجود ندارد. اما، برای ورود به بازار کار امنیت شبکه در ایران، همچنان آموزش CCNA Security به عنوان یک نقطه قوت شناخته می‌شود و بسیاری از شرکت‌ها به دنبال افرادی هستند که آشنایی و تسلط لازم را با مفاهیم CCNA Security داشته باشند. برای روشن‌تر شدن موضوع، در ادامه آزمون‌ها و مدارک سیسکو در حوزه امنیت اطلاعات و امنیت شبکه به طور دقیق‌تری مورد بررسی قرار گرفته‌اند.