دوره آموزشی CCNP ENCOR | دوره CCNP Enterprise + گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
20 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزشی CCNP ENCOR اولین و کاملترین دوره جهت آمادگی آزمون های بین المللی شرکت سیسکو به زبان فارسی توسط مهندس مسعود رمضانی می باشد که تمامی سرفصل های رسمی این آزمون را پوشش می دهد. دوره سیسکو CCNP دریچه ورود شما به دنیای حرفه ای های سیسکو می باشد. این آموزش CCNP ENCOR با در بر داشتن لابراتوار های جذاب و حرفه ای شما را نه تنها برای آزمون CCNP and CCIE Enterprise Core ENCOR 350-401 آماده میکند، بلکه تضمین یادگیری عمیق مفاهیم سیسکو برای ورود به دنیای شبکه های کامپیوتری می باشد.

سرفصل ها

CCNP and CCIE Enterprise 350-401 Course

دوره آموزشی Cisco CCNP ENCOR 350-401 چیست؟

شرکت سیسکو پس از تحقیقات گسترده و نظرسنجی از کارفرمایان و شرکت های بزرگ در تمامی حوزه ها، به این نتیجه رسیده است که دانش فنی مورد نیاز نیروهای استخدام شده در شرکت های مختلف در این حوزه با محتویات دوره های آموزشی قدیمی شرکت سیسکو مانند CCNP Route and Switch همخوانی ندارد و شرکت ها از متخصصین استخدام شده خود انتظاراتی فراتر از دانش کسب شده در دوره های قدیمی این شرکت دارند. لذا با تغییرات بسیار گسترده مفاهیم زیادی از جمله برنامه نویسی، SDN، وایرلس، امنیت و پروتکل های جدید مانند VXLAN، LISP را به مجموعه دوره های CCNP افزود و دوره جدید CCNP ENTERPRISE را جایگزین دوره CCNP R&S نمود.

دوره CCNP ENTERPRISE نیز خود به دو قسمت CORE که این دوره و Concentration که شامل دوره های ENARSI, ENSDWI, ENSLD, ENWLSD, ENWLSI, ENAUTO می باشد تقسیم شده است. در دوره آموزشی CCNP ENCOR به مفاهیم پایه و مبانی شبکه های کامپیوتری در سطح پیشرفته و همچنین آموزش عملی سناریو های پیچیده شبکه های سیسکو پرداخته شده است تا متخصصین آمادگی مدیریت شبکه های بزرگ یا Enterprise را داشته باشند.

مدرک بین المللی Cisco CCNP ENCOR 350-401 یکی از معتبر ترین مدارک موجود در بین تمامی مدارک ارائه شده توسط سازمان های معتبر جهانی می باشد. این مدرک در تمامی کشور های دنیا از جمله آمریکا، کانادا، چین، ژاپن و کشور های اروپایی از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. شرکت های بزرگی که در پی استخدام نیروی متخصص شبکه های کامپیوتری هستند، اولویت خود را به متخصصینی که مدرک CCNP ENCOR را دریافت نموده اند می دهند. 

CCNP-ENCOR-Certificate

اهمیت دوره آموزشی سیسکو CCNP ENCOR 350-401 چقدر است؟

تجهیزات شرکت سیسکو، از سوییچ های کوچک آن تا روتر ها و سوییچ های حرفه ای گران قیمت آن، امروزه در تمامی شرکت ها و سازمان های کشور های مختلف وجود دارند. لذا یادگیری چگونگی کار با این تجهیزات از طریق دوره های آموزشی Cisco CCNP و یا حتی Cisco CCIE یکی از ضروریات مهندسین شبکه می باشد و نمی توان عنوان کرد که فردی که در یک سازمان بعنوان مهندس شبکه استخدام می شود نیازی به کار با تجهیزات شرکت سیسکو ندارد.

هدف اصلی دوره آموزشی Cisco CCNP Enterprise ENCOR 350-401 آموزش مفاهیم کلی شبکه در کنار نحوه کار با تجهیزات شرکت سیسکو می باشد. در واقع متخصصی که دوره CCNP ENCOR را می گذراند علاوه بر یادگیری چگونگی کارکردن با سوییچ ها، روتر ها، WLC ها ، SD-WAN و SD-Access های شرکت سیسکو، مبانی و مفاهیم پایه ای شبکه های کامپیوتری اعم از پروتکل های مختلف مسیر یابی، سوییچینگ، امنیت و وایرلس را فارغ از نوع و تولید کننده تجهیزات یاد می گیرد تا علاوه بر تجهیزات سیسکو بتواند با تجهیزات سایر تولید کنندگان نیز کار نماید.


بازار کار متخصصینی که دوره آموزشی Cisco CCNP ENCOR را گذرانده اند چگونه است؟

مدرک معتبر سیسکو CCNP ENCOR 350-401 طبق چارت اعلام شده توسط شرکت سیسکو یک مدرک در سطح حرفه ای و پیشرفته می باشد که دانش فنی کسب شده در دوره CCNP ENCOR می تواند به متخصصین کمک کند تا مدیریت شبکه های بزرگ سازمان ها و شرکت ها و حتی سرویس دهنده های اینترنت را برعهده گیرند.

متخصصینی که دوره آموزشی CCNP ENCOR را می گذرانند میتوانند بعنوان مدیر فنی، کارشناس ارشد شبکه های کامپیوتری، کارشناس ارشد دیتاسنتر، کارشناس ارشد NOC و مدیر شبکه در سازمان ها و شرکت های مختلف استخدام شوند. در کشور ایران شرکت های بیمه، بانک ها، موسسات آموزش عالی، نیرو های مسلح، سرویس دهنده های اینترنت مانند آسیاتک، شاتل، شرکت ملی مخابرات ایران، سازمان تنظیم مقررات، شرکت زیرساخت از جمله بزرگترین استخدام کننده های متخصصین شبکه های کامپیوتری دارای مدرک CCNP هستند. همچنین در کشور های آمریکایی و اروپایی نیز شرکت های سرویس دهنده اینترنت مانند Verizon، Bell، AT&T، Spectrum ، مایکروسافت، گوگل و شرکت های استارتاپی جزو بزرگترین شرکت هایی هستند که افراد دارای مدرک CCNP را استخدام می نمایند.

بازه درآمدی این متخصصین در ایران از 10 میلیون به بالا و در کشور های آمریکایی از 9 هزار دلار به بالا می باشد.


دوره آموزشی CCNP ENCOR توسینسو چه وجه تمایزی با سایز دوره های CCNP ENCOR دارد؟

این دوره آموزشی CCNP Enterprise Core (ENCOR 350-401) نتیجه 15 سال تجربه کاری مدرس در سازمان ها و شرکت های بزرگ مخابراتی کشور می باشد که پس از تجزیه و تحلیل کتاب های رسمی شرکت سیسکو و همچنین دوره های آموزشی شرکت های بزرگ مانند Lynda, PluralSights, CBT Nuggets, INE همراه با لابراتوار های عملی در محیط های شبیه ساز تولید شده است. در اینجا نکاتی که این دوره آموزشی CCNP ENCOR را از سایر دوره ها متمایز می کند را عنوان می کنیم:

  • ویدئو های دوره آموزشی CCNP ENCOR تولید شده به صورت میانگین 20 دقیقه میباشد که مشاهده و درک مطالب مربوطه را آسان تر می نماید. از پرداختن به مطالب هجو و بی ربط پرهیز شده است تا در کمترین زمان ممکن تمامی نکاتی که برای قبولی در آزمون ENCOR 350-401 نیاز دارید را یاد بگیرید. همچنین هر قسمت به یک سرفصل خاص میپردازد تا از پراکندگی مطالب عنوان شده جلوگیری شود.
  • تمامی سرفصل های دوره آموزشی CCNP ENCOR به ساده ترین روش ممکن همراه با مثال های قابل درک در قالب سناریو های عملی آموزش داده شده اند که به صورت گام به گام مراحل ساخت لابراتوار ها آموزش داده میشوند و در حین ساخت لابراتوار ها توضیحات لازمه برای درک چرایی انجام هر کار در لابراتوار داده میشود.
  • ترتیب قرارگیری ویدئو ها با ترتیب قرارگیری سرفصل ها در کتاب رسمی شرکت سیسکو برای آزمون ENCOR 350-401 همخوانی دارد و شما میتوانید در صورت نیاز به حفظ کردن مطالب حفظی پس از مشاهده هر ویدئو، سرفصل مربوطه را در کتاب مطالعه نمایید.
  • دوره آموزشی CCNP ENCOR شامل پشتیبانی مدرس می شود و شما می توانید سوال های خود را در بخش کامنت های هر قسمت مطرح کنید و مدرس در کمترین زمان ممکن به برطرف کردن شبهات شما اقدام می نماید.
  • دوره آموزشی CCNP ENCOR تولید شده با توجه به آخرین تغییرات مدرک دهی شرکت سیسکو میتواند آمادگی شما را برای دریافت مدارک: CCNP® Enterprise, CCIE® Enterprise Infrastructure, CCIE Enterprise Wireless, and Cisco Certified Specialist – Enterprise Core فراهم نماید. در واقع کسب مدرک ENCOR 350-401 پیش نیاز دریافت مدارک فوق میباشد
  • بعد از گذراندن دوره آموزشی Cisco CCNP ENCOR به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد.
  • پس از گذراندن این آموزش Cisco CCNP نیازی به حضور در هیچ کلاس دیگری نخواهید داشت و تنها منبع شما برای شرکت در آزمون بین المللی همین دوره می باشد.