کاملترین دوره آموزش CCNP ENARSI صفر تا صد + گواهینامه و پشتیبانی

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
15 ساعت آموزش
امکان دانلود

جامعترین دوره آموزش CCNP ENARSI از سری دوره های آموزشی CCNP Enterprise بصورت گام به گام در قالب 49 فیلم آموزش CCNP برای شما طبق آخرین سرفصل های بین المللی شرکت سیسکو تهیه و تدوین شده است. در این دوره آموزشی CCNP شما در قالب 16 ساعت آموزش بدون وقفه و مفید ، به مباحث فوق حرفه ای شبکه سیسکو مسلط خواهید شد.

سرفصل ها

در این دوره آموزشی ما تسلط های کافی و کاملی را در رابطه با نحوه پیکربندی های Layer 3 و Routing Protocol ها در سطح های Enterprise پیدا خواهیم کرد، علاوه بر مباحث Layer 3 و Routing ما سرفصل های دیگری نیز مانند Security و VPN Services را هم نیز داریم که در این دوره آموزشی به آنها پرداخته می‌شود

دوره های Enterprise سیسکو چه دوره های هستند؟

دوره های سطح Enterprise شرکت سیسکو که در سال 2020 ارائه شدند و به عنوان جایگزینی برای دوره R&S قدیمی بودند مباحث متنوع و سرفصل های جدید تری را ارائه میدهند که با نیاز امروزی سازمان ها سازگار میباشد.

  • نکته: دوره های دیگری در سطح Enterprise وجود دارند که زمینه های دیگر سیسکو را در بر گرفتند اما ابتدایی ترین و اولین دوره در دوره های Enterprise دوره ENCOR و ENARSI هستند که مباحث R&S را در برگرفته اند.

نحوه دریافت مدرک بین اللملی CCNP Enterprise ENARSI چگونه است؟

همانطور که گفتیم تغییراتی زیادی در سال 2020 در سیسکو رخ داده است و علاوه بر تقییر دوره ها شرایط آزمون دوره ها نیز تغییرات بسیاری کرده است، اگر فردی بخواهد مدرک CCNP ENARSI را دریافت کند ابتدا می‌بایست مدرک CCNA 200-301 یا یک مدرک CCIE داشته باشد که بتواند در آزمون بین المللی شرکت کند و برای قبولی می‌بایست حداقل مباحث SPCOR را پاس کند و علاوه بر آن یکی از آزمون های Concentration را هم نیز پاس کند تا واجد شرایط دریافت مدرک شود. اما لازم به ذکر است شما پس از تهیه این دوره میتوانید مدرک آن از وب سایت توسینسو دریافت کنید(این مدرک بین اللملی نمیباشد)

مدرک جدید‌ Specialist چیست؟

علاوه بر حذف شدن و تجمیع شدن مدارک و دوره های متنوع سیسکو با یک‌دیگر، سیسکو یک مدرک جدید را هم نیز ارائه کرده است تحت عنوان CCS یا Cisco Certificate Specialist که اگر فردی برای مثال در آزمون CCNP Enterprise ENARSI شرکت کند و موفق به پاس کردن یکی از آزمون ها شود(یا Core و یا Concentration) این مدرک به او تعلق خواهد گرفت