بهترین دوره آموزش CCNP ENCOR + ENARSI صفر تا صد با 50 فیلم رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جدیدترین و کامل ترین دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) با بیش از 50 فیلم آموزشی CCNP رایگان توسط مهندس مردان منتشر شد . دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) یکی از اصلی ترین و مهمترین دوره های سیسکو در سطح پیشرفته میباشد که به بحث پیاده سازی، خطایابی و مدیریت شبکه های رایانه ای میپردازد. این دوره از دو آزمون مختلف ENCOR و ENARSI تشکیل شده است. همانطور که در ویدئو هم توضیح داده شده است، برای دریافت مدرک CCNP Enterprise شما باید دو آزمون را پشت سر بگذارید: یک آزمون Core و یک آزمون Concentration

دوره ENCOR همان دوره اصلی و Core میباشد که علاوه بر سطح CCNP در سطح CCIE نیز بعنوان آزمون اصلی شناخته میشود.  اما آزمون های Concentration از ۶ آزمون مختلف تشکیل شده است:

  1.  ENARSI
  2.  ENSDWI
  3.  ENSLD
  4.  ENWLSD
  5.  ENWLSI
  6.  ENAUTO

نکته مهم در مورد این دوره آموزشی این است که پیش نیاز این دوره، دوره CCNA 200-301 میباشد. دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) یکی از اصلی ترین و مهمترین دوره های سیسکو در سطح پیشرفته میباشد که به بحث پیاده سازی، خطایابی و مدیریت شبکه های رایانه ای میپردازد. 

این دوره از دو آزمون مختلف ENCOR و ENARSI تشکیل شده است. همانطور که در ویدئو هم توضیح داده شده است، برای دریافت مدرک CCNP Enterprise شما باید دو آزمون را پشت سر بگذارید: یک آزمون Core و یک آزمون Concentration دوره ENCOR همان دوره اصلی و Core میباشد که علاوه بر سطح CCNP در سطح CCIE نیز بعنوان آزمون اصلی شناخته میشود.  اما آزمون های Concentration از ۶ آزمون مختلف تشکیل شده است:

  1.  ENARSI
  2.  ENSDWI
  3.  ENSLD
  4.  ENWLSD
  5.  ENWLSI
  6.  ENAUTO

نکته مهم در مورد این دوره آموزشی این است که پیش نیاز این دوره، دوره CCNA 200-301 میباشد.