آموزش سکیوریتی پلاس ( Security+ ) صفر تا صد + 9 درس رایگان و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
37 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش جامع سکیوریتی پلاس Security Plus با 150 فیلم آموزش سکیوریتی بر اساس سرفصل های رسمی کامپتیا در قالب 35 ساعت آموزش Security Plus حرفه ای توسط مهندس محمدی تهیه و تدوین شده است.بدون شک دوره آموزشی Security+ مهندس محمدی یکی از بهترین و کاملترین دوره های آموزش امنیت اطلاعات و امنیت شبکه در دنیا به حساب می آید. در پایان این دوره آموزشی شما آماده ورود به دنیای هک و امنیت اطلاعات می شوید و به خوبی بر روی مباحث تئوری و مفاهیم امنیتی مسلط خواهید شد. در واقع سکیوریتی پلاس نقطه ورود شما به دنیای امنیت سایبری و از پیشنیازهای دوره های آموزشی هک و نفوذ می باشد.

سرفصل ها

داشتن دانش لازم در حد دوره آموزش نتورک پلاس برای ورود به دوره سکیوریتی پلاس الزامی است


دوره آموزشی سکیوریتی پلاس چیست؟

 Security+ (Security plus) دوره آموزشی است که توسط کمپانی Comptia یکی از مطرح ترین و معتبر ترین شرکت ها در حوزه امنیت در جهان  تنظیم و ارائه شده است. دوره Security+ به عنوان دروازه ورود و نقطه شروع به دنیای امنیت محسوب می شود  و در وب سایت این دوره که به آدرس www.Comptia.org می باشد  به این موضوع با عنوان Security+ opens the door to your cybersecurity career اشاره شده است.

این دوره 23 ساعت می باشد و در مورد مفاهیم ، اصطلاحات کلی و جزئی دنیای امنیت صحبت می کند . این دوره در کل تئوری بوده  و نمونه های عملی نیز برای تفهیم و درک مفاهیم و مباحث ارائه شده است. در نسخه های قبلی این دوره لابراتوری برای مباحث این دوره وجود نداشت

اما در نسخه جدید با exam code و کد شناسایی  SY0-701  لابراتور بسیار خوبی به نام CertMaster  شامل انواع ماشین های kali linux   و Centos و windows 10  را در نظر گرفته است . در حال حاضر این دوره دارای دو EXAM Code SY0-601 , SY0-701 می باشد . که SY0-701 جدیدترین کد شناسایی این دوره می باشد .


نسخه جدید دوره Security+ از لحاظ تعداد فصل دقیقا همان 12 فصل نسخه قبلی این دوره یعنی کد SY0-601 می باشد اما مباحث جدیدی به این فصل ها اضافه شده است . و فصل مربوط به رمز نگاری به فصل دوم انتقال داده شده است. این دوره پیش نیاز بسیاری از دوره های عمومی و تخصصی امنیت می باشد

و باید حتما افرادی که قصد ورود و ادامه حرفه ای در دنیای امنیت را دارند باید این دوره را پشت سر بگذرانند . دانشجویان این دوره باید با مباحث شبکه آشنا باشند به همین دلیل می توان Network+ را که یکی دیگر از دوره های پرطرفدار ارائه شده توسط همین کمپانی می باشد را به عنوان پیشنیاز دوره Security +  معرفی نمود.

پیشنهاد می کنم مقاله چگونه هکر شویم را در این لینک مطالعه کنید

 شرکت های زیادی در توسعه و پیشرفت دوره Security + مانند : Netflix , Target  و Splunk  با شرکت Comptia مشارکت داشته اند.یکی از نکاتی که باید دانشجویان این دوره مد نظر داشته باشند که این دوره حاوی مفاهیم و اطلاعات بسیار مهمی می باشد و در آینده کاری و تجارب کاری افراد می تواند بسیار کاربردی باشد.


اما بعضی از افراد با توجه به کلیت تئوی بودن این دوره توجه زیادی به برخی مفاهیم و فصل های این دوره نمی کنند. در صورتی که واقعا مفاهیم این دوره کامل و بسیار غنی می باشد. کمپانی Comptia برای دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون این دوره را دارند کتاب  و Document های لازم این دوره را در قسمت Study Guide قرار داده است .  نحوه نگارش این کتاب به صورت واضح بوده و کمک بسیار زیادی برای کسب نمره قبولی exam این دوره می نماید .


کشور هایی که می توانند در exam این دوره شرکت نمایند در شکل زیر نمایش داده شده است :


 دوره آموزشی سکیوریتی پلاس Security+

تفاوت این دوره آموزشی CompTIA Security+ در چیست؟

  • دوره Security+ تهیه شده در وب سایت توسینسو دقیقا بر اساس سرفصل های کتاب این دوره می باشد.
  • دوره تهیه شده در وب سایت توسینسو دارای لابراتور عملی بوده و فقط مباحث تئوری ارائه نمی شود و برای درک بهتر و حرفه ای تر مفاهیم از این لابراتور توسط مدرس دوره استفاده می شود که انواع ماشین های ویندوزی و لینوکسی در این لابراتور موجود می باشد.
  • ارائه دوره به صورت زبان اصلی و دقیقا مطالب ارائه شده در پاورپینت این دوره کپی شده از خود کتاب اصلی این دوره می باشد.
  • پشتیبانی سریع دوره به همراه مشاوره و راهنمایی در خصوص Concept های پیشرفته تر توسط مدرس .
  • فرا گیری کامل و دقیق و در حد دوره بین اللملی دوره Security + -  (Security plus )  بدون نیاز به حضور در کلاس های حضوری با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه


سوالات متداول در دوره سکیوریتی پلاس که باید بپرسید

کامپتیا | CompTIA چیست؟

شرکت کامپتیا یا CompTIA برترین شرکت آموزشی در حوزه آموزش های بدون وابستگی به برند خاص در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. CompTIA مخفف Computing Technology Industry Association می باشد و تاکنون بیش از 2 میلیون نفر در دنیا از گواهینامه های بین المللی این شرکت بهره مند شده اند. اکثر شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات دنیا ، آزمون ها و گواهینامه های کامپتیا از جمله نتورک پلاس ، سکیوریتی پلاس ، استوریج پلاس ، لینوکس پلاس و ... را شروعی برای یادگیری دوره های تخصصی خودشان می دانند.

تفاوت نسخه های مختلف دوره سکیوریتی پلاس | Security+ در چیست؟

طبیعتا هر چقدر نسخه دوره Security Plus جدیدتر باشد ، مفاهیم جدیدتری در حوزه تکنولوژی های امنیتی در آن گنجانده شده است. اما این بدین معنا نیست که با آمدن نسخه جدید ، اطلاعات نسخه قدیمی از بین رفته و به کلی بی ارزش می شود. در واقع وقتی صحبت از نسخه جدیدی از دوره آموزشی سکیوریتی پلاس می شود ، منظور این است که تکنولوژی های جدیدتری در دنیا معرفی شده اند که باید به مسائل و مفاهیم امنیتی آنها نیز پرداخت شود. معمولا به روز رسانی در نسخه های جدیدتر این دوره در حد 4 تا 7 درصد است و براحتی قابلیت به روز رسانی به نسخه جدیدتر با مطالعه ای چند ساعته وجود دارد.

مدت زمان یادگیری دوره آموزشی Security+  | سکیوریتی پلاس چقدر است؟

این کاملا بستگی به شما دارد. بر خلاف تصور عموم که فکر می کنند دوره های تئوری راحت تر و نیاز به زمان کمتری برای یادگیری دارند باید بگوییم که دوره های مفهومی مثل سکیوریتی پلاس و نتورک پلاس ، به دلیل وجود انبوهی از واژه ها ، اصطلاحات و ... همیشه دوره های سنگینی از نظر اطلاعاتی و محتوایی به حساب می آیند. اما معمولا با کمی تلاش می توان در عرض دو هفته تا یک ماه با استفاده از این دوره آموزشی سکیوریتی پلاس جامع این مفاهیم را آموزش دید.

آیا سکیوریتی پلاس | Security+ پیشنیاز دارد؟

بله ، ترجیحا شما باید دانش نسبی به شبکه های کامپیوتری داشته باشید.

آیا سکیوریتی پلاس | Security+  پیشنیاز دوره دیگری است؟

بله ، سکیوریتی پلاس تقریبا پیشنیاز همه دوره های امنیت اطلاعات است ، این دوره دریچه ورود شما به دنیای هک و نفوذ و البته امنیت تدافعی است

آیا بعد از گذراندن این دوره می توان در آزمون بین المللی Security+ شرکت کرد؟

بله ، این دوره کاملا استاندارد است و بعد از یادگیری آن می توانید در آزمون بین المللی آن شرکت کنید ، البته شرکت در آزمون نکات خاص خودش را دارد که حتما باید قبل از آزمون به آنها توجه داشته باشید

آیا با گذراندن دوره سکیوریتی پلاس من تبدیل به یک کارشناس امنیت می شوم؟

بله ، در واقع کسیکه دوره آموزشی سکیوریتی پلاس را می گذراند به این معنی است که سالها در زمینه شبکه فعال بوده است و در حال حاضر قصد ورود به دنیای امنیت را دارد ، طبیعتا با گذراندن این دوره و یادگیری کامل آن شما یک کارشناس امنیت شبکه و اطلاعات خواهید شد.

تفاوت سکیوریتی پلاس و نتورک پلاس در چیست؟

دوره سکیوریتی پلاس  | Security+ با محوریت آموزش امنیت اطلاعات و دوره آموزشی نتورک پلاس با محوریت آموزش مفاهیم و پایه شبکه و فناوری اطلاعات طراحی شده اند.