آموزش سی شارپ ( C# ) صفر تا صد + 40 درس رایگان و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
45 ساعت آموزش
امکان دانلود

کاملترین آموزش سی شارپ ( C# ) به صورت صفر تا صد در پکیج آموزش سی شارپ مهندس احمدی شامل 140 فیلم آموزش سی شارپ + 40 درس رایگان فارسی به همراه پشتیبانی استاد و صدور مدرک در وب سایت توسینسو به زبان فارسی برای شما تهیه و تدوین شده است.این دوره آموزش سی شارپ با محوریت انجام پروژه دنیای واقعی برنامه نویسی از 0 تا 100 یک پروژه برنامه نویسی سی شارپ را برای شما آموزش می دهد.

سرفصل ها

برای دریافت نمونه کدها از سایت GITHUB اینجا کلیک کنید

صفحه اینستاگرام من (وب تیکز)

بدون شک برای آموزش سی شارپ این دوره آموزشی C# شما را از هر نوع آموزش دیگری برای برنامه نویسی سی شارپ بی نیاز می کند. بیش از 900 برنامه نویس با استفاده از آموزش سی شارپ مهندس احمدی در توسینسو موفق شده اند تبدیل به برنامه نویس های حرفه ای زبان سی شارپ  شوند. در ادامه سرفصل های اصلی دوره مقدماتی سی شارپ و  دوره پیشرفته سی شارپ را  که در قالب یک مجموعه جامع ارائه شده اند را مشاهده می کنید. در کنار این دوره می توانید برای تقویت دانش بانک اطلاعاتی ، به دوره آموزش SQL Server مهندس احمدی نیز مراجعه کنید.

آموزش سی شارپ حسین احمدی

این یک دوره آموزش سی شارپ مقدماتی تا پیشرفته است

این دوره آموزش سی شارپ در دو سطح آموزش سی شارپ مقدماتی و آموزش سی شارپ پیشرفته آموزش داده شده است. تا ویدیوی آموزشی شماره 26 در قالب آموزش مقدماتی سی شارپ و در ادامه تا ویدیوی آموزشی شماره 141 آموزش پیشرفته سی شارپ را به شما آموزش می دهیم . شما بدون داشتن دانش برنامه نویسی خاصی می توانید این دوره سی شاپ را از پایه شروع کنید و به سطح پیشرفته برسید.

مکانیزم آموزش برنامه نویسی سی شارپ در این دوره در قالب سناریو محور و کارگاهی با کامل کردن پروژه های دنیای واقعی می باشد.در این آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ مهندس احمدی از ابتدایی ترین موارد شروع کرده و تا پیشرفته ترین موارد آموزش می دهد. شما اگر هیچ آشنایی قبلی با این زبان برنامه نویسی هم نداشته باشید با مشاهده این دوره آموزشی می توانید تبدیل به یک برنامه نویس سی شارپ شوید. مقدماتی تا پیشرفته بودن دوره اولین نشانه از جامع بودن دوره آموزش سی شارپ است.

آموزش سی شارپ حسین احمدی

این یک دوره آموزش کاربردی برنامه نویسی سی شارپ است

 در این دوره آموزش سی شارپ هر آن چیزی که شما برای ورود به بازار کار برنامه نویسی سی شارپ نیاز دارید ، در قالب آموزش های کاربردی و تجربی دنیای واقعی برنامه نویسی به شما آموزش داده می شود. در واقع آموزش های سی شارپ این دوره بر اساس سرفصل های استاندارد بین المللی شرکت مایکروسافت ، سرفصل های تدوین شده و اضافه شده مدرس دوره ( مهندس حسین احمدی ) ، اضافه کردن تجربیات پروژه های دنیای واقعی و با ذکر تجربیات دو دهه برنامه نویسی حرفه ای انجام می شود و به این دلیل به عنوان دوره آموزشی کاربردی سی شارپ مطرح می شود که واقعا با خیال راحت می توانید با آن وار بازار کار شوید. کاربردی بودن دوره در دنیای واقعی دومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش سی شارپ است.

 آموزش سی شارپ حسین احمدی

این یک دوره آموزش پروژه محور سی شارپ است

در این دوره آموزش سی شارپ شما برنامه نویسی را در قالب انجام چند پروژه دنیای واقعی یاد می گیرید. یکی از این پروژه ها یک دفترچه تلفن است و پروژه مفصل تر که بیش از 15 ویدیوی اختصاصی را برای خودش دارد ، طراحی بانک اطلاعاتی ، برنامه نویسی و تست یک نرم افزار انبارداری به زبان سی شارپ است . دلیل انتخاب پروژه انبارداری برای یادگیری زبان سی شارپ این است که تقریبا در همه پروژه های شما ، چیزی شبیه به این نرم افزار و ساختارش را مشاهده می کنید و بهترین انتخاب برای دید پیدا کردن به نرم افزارهای دنیای واقعی می باشد. پروژه محور بودن دوره مبتنی بر نرم افزارهای دنیای واقعی ، سومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش سی شارپ است

وجه تمایز دوره آموزش سی شارپ توسینسو در چیست؟

 • آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
 • شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه 20 ساله مهندس احمدی در بزرگترین پروژه های برنامه نویسی را به دست می آورید
 • شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای یادگیری برنامه نویسی سی شارپ نخواهید داشت
 • شما پشتیبانی استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
 • برای هر قسمت از ویدیوها چندین مقاله مکمل نوشته شده است که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید
 • بعد از گذراندن دوره آموزشی برنامه نویسی سی شارپ به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
 • صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند پروژه های برنامه نویسی حرفه ای انجام بدهند
 • حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

بازار کار برنامه نویسی سی شارپ در ایران و جهان چگونه است؟

زبان برنامه نویسی سی شارپ و پلتفرم های وابسته به آن بسیار بسیار مورد علاقه شرکت ها و سازمان ها در خصوص بحث استخدام می باشند و از طرفی در خصوص بازار کار Freelance هم یکی از بهترین زبان ها برای دریافت پروژه و انجام با کیفیت آنها در سرتاسر جهان از جمله ایران به حساب می آیند. می توانیم به شما تضمین دهیم که اگر یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ باشید در همه جای دنیا ، شغلی با درآمد عالی خواهید داشت.

چه منابع دیگری برای یادگیری بهتر برنامه نویسی توصیه می کنید؟

به شما توصیه می کنیم قبل از یادگیری این آموزش سی شارپ حتما ویدیوی آموزشی رایگان مهندس احمدی با عنوان برنامه نویسی را از کجا شروع کنیم را مشاهده کنید ، در عین حال منابع متنی بیشتری در خصوص یادگیری بهتر دوره آموزش سی شارپ نیز برای شما به عنوان مکمل دوره ارائه می شود :

 1. برنامه نویسی رو از کجا شروع کنیم ؟ : تلوزیون توسینسو + مسیریابی درست و حرفه ای در برنامه نویسی
 2. برنامه نویسی را از کجا شروع کنیم؟ 10 مرحله مهم شروع برنامه نویسی
 3. کاملترین  مقاله آموزش سی شارپ رایگان | آموزش رایگان C Sharp مقاله آموزشی + فایل PDF
 4. کاملترین مقاله آموزش LINQ در سی شارپ رایگان | گام به گام و تصویری + فایل PDF
 5. کاملترین مقاله آموزش کار با Thread ها در سی شارپ رایگان + فایل PDF
 6. کاملترین مقاله آموزش رایگان برنامه نویسی شی گرا در سی شارپ + فایل PDF

در مجموع علاوه بر 114 قسمت ویدیوی آموزش سی شارپ + 40 قسمت رایگان شما نزدیک به 70 قسمت آموزش رایگان متنی و مکمل از مهندس احمدی نیز دریافت خواهید کرد

مدرس دوره آموزش سی شارپ کیست؟

مهندس حسین احمدی یک برنامه نویس فوق حرفه ای و بسیار قدیمی است . برنامه نویسی را از زمانیکه هنوز فلاپی دیسک های 5 و نیم اینچی وجود داشتند با آمیگا شروع کرده است و حتی پدر وی نیز با فاکس پرو برنامه نویسی می کرده است. مهندس حسین احمدی دارای تجربه ای بیش از 20 سال در برنامه نویسی در بالاترین سطح کشور  است و با افتخار نویسنده اولین سیستم ORM پایگاه داده ( جایگزین Entity Framework ) دنیا با نام اختصار STORM است که سرعت کوئری های آن در مقایسه با Entity Framework چندین برابر است. شما برنامه نویسی دات نت و سی شارپ را با تجربه یک غول برنامه نویسی آموزش می بینید نه کسیکه از روی کتاب تازه شروع به تدریس کرده است.

سوالات متداول در آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپ چیست و چه کاربردی دارد؟

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی عام منظوره است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده و برای نوشتن انواع برنامه ها از جمله برنامه های دسکتاپ ، برنامه های وب، برنامه های موبایل و بازی نویسی قابل استفاده است. این زبان برنامه نویسی یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی دنیا در سطح کلان محسوب می شود و پروژه های بسیار بزرگی با آن نوشته شده اند.

چقدر زمان می برد که تبدیل به یک برنامه نویسی سی شارپ شویم؟

پاسخ این سوال تابع فاکتورهای مختلفی است . اگر پیشینه یا زمینه برنامه نویسی داشته باشید ، شما می توانید در عرض 3 تا 5 ماه با استفاده از یک دوره آموزشی سی شارپ حرفه ای تبدیل به یک برنامه نویس سی شارپ شوید . اما اگر سابقه برنامه نویسی و کدنویسی نداشته باشید طبیعتا مدت زمان بیشتری طول می کشد . معمولا اگر از صفر با زبان  C# برنامه نویسی را شروع کنید بین 5 تا 7 ماه می توانید با تلاش ، تبدیل به یک برنامه نویس سی شارپ شوید

آیا یادگیری سی شارپ سخت است؟

سی شارپ قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی دارد که یادگیری آن را آسان می کند اما در عین حال تعداد بالای امکانات و ابزارهای این زبان باعث به وجود آمدن پیچیدگی هایی در یادگیری حرفه ای آن شده است و چه بسا برخی قابلیت های جالب این زبان را حتی برنامه نویس های حرفه سی شارپ هم نمی دانند. به دلیل به روز رسانی دائمی این زبان و امکانات موجود در آن طبیعتا یادگیری سی شارپ به نسبت یادگیری زبانی ساده تر مثل پایتون کمی سخت تر و پیچیده تر است و نیاز به زمان و انرژی بیشتری دارد.

تفاوت سی شارپ و دات نت در چیست؟

سی شارپ یک زبان برنامه نویس است در حالیکه دات نت یک فریمورک یا یک پلتفرم برای برنامه نویسی است . به زبان ساده تر شما بر روی بستر دات نت ، برنامه نویسی سی شارپ انجام می دهید.

آیا سی شارپ رایگان است؟

برای نوشتن برنامه های مبتنی بر سی شارپ تمامی ابزار ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد، حتی Visual Studio نسخه ای تحت عنوان Community دارد که کاملاً رایگان بوده و می توانید از آن استفاده کنید.