آموزش پایتون مقدماتی صفر تا صد + 10 درس رایگان و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
11 ساعت آموزش
امکان دانلود

بهترین آموزش پایتون ( Python ) به همراه 12 ساعت فیلم آموزشی به زبان ساده در وب سایت توسینسو توسط مهندس احمدی تهیه و تدوین شده است.دوره آموزش پایتون (Python) مهندس حسین احمدی در واقع یکی از بهترین های آموزش پایتون (Python) است که بصورت ویژه برای افرادیکه در وهله اول می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرند و در وهله دوم زبان پایتون رو انتخاب می کنند بسیار مناسب است. آموزش پایتون که در حال مشاهده آن هستید در واقع یک دوره مقدماتی برای ورود به دنیای برنامه نویسی به حساب می آید.

سرفصل ها

آموزش پایتون حسین احمدی

چرا این دوره آموزش پایتون (Python) را تهیه کنیم؟

 1. تجربیات برنامه نویسی 20 ساله استاد دوره را به دست می آورید
 2. به هیچ منبع آموزشی دیگری برای یادگیری پایتون نیاز نخواهید داشت
 3. بصورت گام به گام و کارگاهی آموزش می بینید و مفاهیم را به درستی درک می کنید
 4. از 10 فیلم آموزش پایتون | Python بدون پرداخت هزینه می توانید استفاده کنید
 5. از 3 دقیقه ابتدایی هر فیلم آموزش پایتون می توانید برای انتخاب درست استفاده کنید
 6. بعد از دریافت دوره پایتون می توانید گواهینامه به زبان انگلیسی دریافت کنید
 7. در تمام طول دوره از پشتیبانی استاد دوره برخوردار خواهید بود
 8. دوره دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی است
 9. بیش از 300 دانشجو با استفاده از این دوره پایتون وارد بازار کار شده اند
 10. ده ها مقاله و فیلم آموزش پایتون بصورت مکمل و رایگان دریافت می کنید
 11. و ...

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) چیست؟

یکی از زبان هایی که امروزه تبدیل به یکی از زبان های بسیار محبوب شده و نامش را خیلی می شنویم زبان پایتون است. زبانی ساده و در عین حال قدرتمند که توجه افراد زیادی رو به خودش جلب کرده. دوره آموزشی ای که پیش رو دارید دوره آموزش پایتون است و ما قصد داریم در این دوره آموزشی با امکانات و ویژگی های این زبان دوست داشتنی آشنا شویم.

پایتون برای اولین بار و در سال 1991 توسط Guido van Rossum ارائه شد. هدف از ارائه زبان پایتون ایجاد زبانی ساده بود که بوسیله آن بتوان کدهایی نوشت که نسبت به زبان هایی مثل سی پلاس پلاس تعداد خطوط کمتری را برای نوشتن برنامه نیاز داشته باشد و در عین حال قدرت یک زبان سطح بالا را نیز داشته باشد. هر ساله نسخه های جدیدی برای پایتون ارائه می شود. اما اصلی ترین تفاوت بین نسخه های 2 و 3 است. در این دوره آموزشی ما از نسخه 3 استفاده خواهیم کرد و ممکن است برخی کدها بر روی نسخه 2 اجرا نشود.

این یک دوره آموزش پایتون (Python) مقدماتی است؟

از نظر مدرس این دوره آموزش پایتون دوره فعلی یک دوره مقدماتی آموزش برنامه نویسی پایتون است اما این در حالی است که آموزشهایی به مراتب با سطح کیفیت پایینتر در محیط اینترنت به عنوان آموزش مقدماتی تا پیشرفته پایتون به فروش می رسند. این دوره آموزش برنامه نویسی پایتون در واقع دریچه ورود شما به دنیای برنامه نویسی و البته یادگیری حرفه ای زبان پایتون است.

آموزش پایتون حسین احمدی

این یک دوره آموزش پایتون (Python) پروژه محور است

دوره آموزش پایتون بر اساس نوشتن یک سری پروژه ها و کارگاه ها و آموزش نحوه استفاده از دستورات و ابزارهای برنامه نویسی برای نوشتن این ابزارها آموزش داده شده است. به زبان ساده تر شما با نوشتن دو نمونه نرم افزار با زبان برنامه نویسی پایتون ، پایتون یاد می گیرید.

بازار کار برنامه نویسی پایتون (Python) در ایران و دنیا چگونه است؟

یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون امروزه تقریبا جزئی از همه چیز در حوزه آیتی شده است. از برنامه نویسی وب تا برنامه نویسی دسکتاپ و برنامه نویسی شبکه و کاربرد زبان پایتون در هک و نفوذ ، همه و همه نشان دهنده است است که بازار کار بسیار خوبی برای برنامه نویس های پایتون در دنیا وجود دارد. به دلیل سادگی دستورات و برنامه نویسی به این زبان ، پایتون امروزه به یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا تبدیل شده است.

آموزش پایتون حسین احمدی

چه منابع دیگری برای آموزش پایتون (Python) توصیه می کنید؟

وب سایت توسینسو با سابقه ای 10 ساله در حوزه آموزش های متنی ، صوتی و ویدیویی دارای منابع غنی از مقالات و مطالب مکمل برای یادگیری پایتون برای شما عزیزان می باشد که در صورت نیاز می توانید از مدرس دوره لینک آنها را بخواهید ، اما بصورت کلی مطالب زیر برای تکمیل این دوره آموزشی پایتون | Python به شما بسیار کمک می کند :

 1. آموزش نوشتن برنامه حمله DDOS با پایتون به زبان ساده
 2. آموزش مانیتورینگ وب سایت سازمان با اسکریپت پایتون
 3. آموزش پیکربندی تجهیزات سیسکو با اسکریپت پایتون
 4. آموزش هک و نفوذ با اسکریپت نویسی پایتون
 5. آموزش ساخت محیط گرافیکی | GUI در پایتون
 6. دوره پیشرفته آموزش تست نفوذ شبکه با پایتون
 7. دوره آموزش Network Automation با پایتون
 8. دوره آموزشی رایگان Web Scraping با زبان برنامه نویسی پایتون
 9. آموزش پایتون برای شبکه کارها

درباره مدرس دوره آموزش پایتون

مهندس حسین احمدی یک برنامه نویس فوق حرفه ای و بسیار قدیمی است . برنامه نویسی را از زمانیکه هنوز فلاپی دیسک های 5 و نیم اینچی وجود داشتند با آمیگا شروع کرده است و حتی پدر وی نیز با فاکس پرو برنامه نویسی می کرده است. مهندس حسین احمدی دارای تجربه ای بیش از 20 سال در برنامه نویسی در بالاترین سطح کشور  است و با افتخار نویسنده اولین سیستم ORM پایگاه داده ( جایگزین Entity Framework ) دنیا با نام اختصار STORM است که سرعت کوئری های آن در مقایسه با Entity Framework چندین برابر است. شما برنامه نویسی پایتون را با تجربه یک غول برنامه نویسی آموزش می بینید نه کسیکه از روی کتاب تازه شروع به تدریس کرده است.

سوالات متداول دوره آموزشی پایتون Python

یادگیری پایتون چقدر زمان می برد؟

اگر هیچ پیش زمینه ای در برنامه نویسی نداشته باشید شما می توانید حتی در مدت زمان یک ماه ، برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرید اما برای حرفه ای شدن در برنامه نویسی پایتون بایستی حداقل سه تا چهار ماه بصورت حداقل 5 ساعت در روز درباره این زبان برنامه نویسی تمرین و یادگیری کنید تا تبدیل به یک برنامه نویس پایتون شوید. دوره آموزش پایتون مهندس احمدی می تواند بهترین دوره آموزشی برای شروع یادگیری باشد و در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی کند.

آیا یادگیری پایتون به تنهایی برای کاریابی کافی است؟

جواب کوتاه خیر است ، پایتون به تنهایی یک زبان برنامه نویسی مکمل به حساب می آید ، شما باید مهارت های دیگری از جمله اتصال به پایگاه های داده مختلف ، جاوااسکریپت ، HTML و CSS و ... را یاد بگیرید که حداقل به عنوان یک طراح یا برنامه نویس وب از پایتون استفاده کنید. در عین حال پایتون به عنوان یک زبان مکمل برای متخصصین شبکه و هک و نفوذ نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین به ندرت پیش می آید که شما فقط با تخصص پایتون بتوانید مشغول به کار شوید.

آیا کدنویسی با پایتون ساده است؟

زبان برنامه نویسی پایتون ذاتا یک زبان ساده و برای شروع یادگیری برنامه نویسی است. به همین دلیل یادگیری زبان Python چیزی شبیه به یادگیری زبان انگلیسی است و تقریبا می توان از آن به عنوان ساده ترین زبان برنامه نویسی این روزها نام برد. برنامه نویس ها براحتی می توانند Syntax های پایتون را حفظ کنند و از آنها استفاده کنند.