کاربردی ترین آموزش فلاتر | Flutter قسمت 1: مقدمه و نصب ابزارها

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

بدون شک کاملترین و جامعترین دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر | Flutter به زبان فارسی که بصورت مقدماتی تا پیشرفته و صفر تا صد به شما زبان برنامه نویسی دارت و فریمورک فلاتر را آموزش می دهد ، دوره آموزشی Flutter مهندس رسولیان است. این دوره فلاتر Flutter  در قالب 26 درس و بیش از 10 ساعت آموزش طراحی و تدوین شده است.

شما پس از یادگیری این دوره به شکل کاملا کاربردی با زبان برنامه نویسی دارت و فریمورک Flutter  آشنا میشوید و میتوانید به عنوان یک برنامه نویسی کار خود را آغاز کنید و در مسیر توسعه اپلیکیشن های اندروید و iOS قدم بگذارید.

این دوره بر اساس تجربه مدرس به کاربردی ترین شکل ممکن طراحی شده است تا هم افرادی که هیچگونه سابقه ای در برنامه نویسی ندارد بتوانند از این دوره استفاده کنند و هم از مباحث بی اهمیت و غیر کاربردی که برای پر کردن وقت شماست پرهیز شده است.

در این آموزش به شکل کامل ابتدایی با زبان Dart آشنا میشوید و سپس مفاهیم یادگرفته شده را در فریمورک فلاتر استفاده میکنیم تا تمام مواردی که برای ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای نیاز هست را پیاده سازی کنیم.

قدم به قدم از نصب نرم افزار و ابزارهای لازم با یکدیگر آموزش را شروع میکنیم و تا پیچیده ترین مسائل شی گرایی و طراحی اپلیکیشن موبایل پیش میرویم و این کار را در قالب پروژه های مختلف تمرین میکنیم.


چرا باید برنامه نویسی فلاتر Flutter یادبگیریم؟

  • در این دوره به کاربردی ترین شکل ممکن مسائل برنامه نویسی و موارد لازم آموزش داده میشود
  • امکان شروع آموزش بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای در برنامه نویسی
  • پشتیبانی از دانشجویان در طول مسیر یادگیری
  • آشنایی با جدیدترین تکنولوژی طراحی اپلیکیشن های موبایل و وب
  • با یادگیری این دوره علاوه برنامه نویسی موبایل و وب امکان ساخت نرم افزارهای تحت دسکتاپ را نیز دارید
  • پشتیبانی از سیستم عامل فیوشا در آینده
  • یادگیری آسان در کمترین زمان ممکن

زبان برنامه نویسی دارت و فریمورک فلاتر چیست؟ معرفی دوره برنامه نویسی Flutter

امروزه  طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل به دلیل استفاده بسیار زیاد از این وسایل ارتباطی محبوب و پر رونق می باشد. برای ورود به کار برنامه نویسی موبایل شما باید انتخاب کنید که میخواهید برای چه سیستم عاملی برنامه نویسی انجام دهید و به دلیل متفاوت بودن زبان های برنامه نویسی هر سیستم عامل نیاز به صرف زمان فوق العاده زیادی دارید تا به هرکدام از آنها مسلط شوید اما با استفاده از فریمورک فلاتر Flutter فقط با یکبار کدنویسی میتوانید از برنامه خود به شکل کاملا Native خروجی مخصوص برای اندروید و iOS بگیرید.

علاوه پشتیبانی از دو سیستم عامل محبوب گوشی های هوشمند فریمورک فلاتر از دسکتاپ و وب هم پشتیبانی میکند بنابراین شما با یادگیری فلاتر میتوانید وب اپلیکیشن های بسیار حرفه ای نیز طراحی کنید که این کار فوق العادس, همین ویژگی ها باعث شده تا فریمورک فلاتر به یکی از محبوب ترین فریمورک های دنیای برنامه نویسی تبدیل شود که اگر به فکر ارتقا شغلی هستید و یا میخواهید آینده نگری در زمینه برنامه نویسی داشته باشید مناسب ترین گزینه برای یادگیری در حال حاضر Flutter می باشد.

غول بزرگ فناوری اطلاعات دنیا یعنی شرکت گوگل مسئول توسعه و پشتیبانی از این فریورک و زبان دارت می باشد.


بازار کار برنامه نویسی فلاتر چگونه است؟

در حال حاضر بازار کار برنامه نویسی اندروید و iOS دارای شرایط مطلوبی است و همواره نیاز به نیروی فنی مجرب احساس میشود. شما با یادگیری فریمورک فلاتر باعث کاهش هزینه های یک شرکت میشوید که این کار باعث استقبال گرم تیم ها و شرکت های گوناگون میشود به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی که از معرفی Flutter گذشته است درخواست های جذب نیروی زیادی در این زمینه از طرف شرکت ها ارسال شده است.

در صورت یادگیری برنامه نویسی فلاتر میتوانید هم به استخدام شرکت های مختلف دربیاید و هم بصورت فریلنسری فعالیت کنید.

تفاوت این دوره برنامه نویسی فلاتر با سایر دوره ها چیست؟

در این دوره از آموزش مباحثی که تاثیری در روند یادگیری و رشد شما ندارد پرهیز شده است تا از زمانی که برای یادگیری میگذارید به بهینه ترین شکل ممکن استفاده کنید و باعث خستگی و دل زدگی شما از آموزش نشود.

همچنین از جدیدترین ابزارهای توسعه اپلیکیشن و پکیج های محبوب در این زمینه استفاده شده است تا روش کار با کتابخانه های پرکاربرد را نیز یاد بگیرید.