بهترین دوره آموزش CHFI ( فارنزیک ) صفر تا صد + گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
41 ساعت آموزش
امکان دانلود

با کیفیت ترین دوره آموزشی CHFI ( فارنزیک – جرم یابی سایبری) با بیش از 41 ساعت آموزش فارنزیک از مقدماتی تا پیشرفته ، از مقدماتی تا پیشرفته به صورت گام به گام و کاملا تحلیلی ، بدون شک دوره CHFI مهندس محمدی است که در قالب 131 فیلم آموزشی Forensics برای شما طبق آخرین سرفصل ها و استانداردهای آپدیت 2022  موسسه Ec-Council تهیه و تدوین شده است.

سرفصل ها

با دوره CHFI مهندس محمدی شما به یک تحلیلگر و Investigator و فارنزیک کار حرفه ای در انواع حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری ، انواع معماری ها و ساختار های مختلف سیستم عامل های مختلف و سرویس ها و Application ها تبدیل خواهد کرد. پیشنیاز دوره آموزشی CHFI ، یادگیری دوره  Security Plus و CEH می باشد.

دوره آموزشی CHFI | فارنزیک – جرم یابی سایبری  چیست ؟

CHFI مخفف Computer Hacking Forensic Investigator  ( جرم یابی سایبری )  دوره آموزی هست که توسط کمپانی Ec-Council یکی از مطرح ترین و معتبر ترین شرکت ها در حوزه امنیت در جهان  تنظیم و ارائه شده است و افرادی که این دوره را بگذرانند و به مباحث آن مسلط باشند به عنوان یک Investigator و فارنزیک کار شناخته می شوند. دوره CHFI  یکی از محبوب ترین  و جامع ترین دوره های آموزشی حوزه Forensics (فارنزیک)  و امنیت در دنیا است . این دوره جزء دوره های عمومی فارنزیک و جرم یابی سایبری محسوب می شود چرا که از تمامی حوزه های فارنزیک در خصوص انواع سیستم عامل ها و نرم افزار ها و سرویس ها صحبت می نماید.به صورت خلاصه در این دوره افراد با مباحثی شامل :

1- File system Forensics

2-Windows and Linux Forensics

3- Web Forensics

4-Network Forensics

5- Email Forensics

6-Database Forensics

7-Cloud Forensics

به صورت کامل از مقدماتی ترین مفاهیم تا حرفه ای ترین مفاهیم آشنا خواهند شد.در این دوره دانشجویان هم به صورت دستی و   تحلیلی و هم با استفاده از ابزار های مختلف انواع حملات سایبری و Incident ها و تهدیدات سایبری را شناسایی و تحلیل می نمایند.

ساختار آزمون بین المللی CHFI شرکت EC-Council :

آزمون دوره CHFI دارای Exam code و کد شناسایی ECO 312-49 می باشد ، تعداد سوالات این آزمون 150 سوال می باشد که سوالات از نوع چند گزینه ای می باشد و دانشجویان می بایست در طول 4 ساعت به سوالات این آزمون پاسخ دهند و برای قبولی در آزمون باید نمره بین 60 تا 85 را کسب نمایند.

تفاوت دوره آموزشی  CHFI توسینسو در چیست؟

  • CHFI  تهیه شده در وب سایت آموزشی توسینسو دقیقا بر اساس سرفصل کتاب اصلی این دوره می باشد.
  • نحوه اماده سازی CTF ها و لابراتور لازم جهت آمورش دوره بیان شده و دانشجویان نیاز به لابراتوار برای این دوره نمی باشند.
  • پشتیبانی سریع دوره به همراه مشاوره و راهنمایی در خصوص Concept های پیشرفته تر توسط مدرس ارائه می شود.
  • فرا گیری کامل و دقیق و در حد دوره بین اللملی دوره CHFI  بدون نیاز به حضور در کلاس های حضوری با بالاترین کیفیت و کمترین هرینه

سوالات متداول دوره دوره آموزشی کشف جرایم رایانه ای CHFI

دوره CHFI چیست ؟

CHFI مخفف Computer Hacking Forensic Investigator  ( جرم یابی سایبری )  دوره آموزی هست که توسط کمپانی Ec-Council یکی از مطرح ترین و معتبر ترین شرکت ها در حوزه امنیت در جهان  تنظیم و ارائه شده است و افرادی که این دوره را بگذرانند و به مباحث آن مسلط باشند به عنوان یک Investigator و فارنزیک کار شناخته می شوند. دوره CHFI  یکی از محبوب ترین  و جامع ترین دوره های آموزشی حوزه Forensics (فارنزیک)  و امنیت در دنیا است . این دوره جزء دوره های عمومی فارنزیک و جرم یابی سایبری محسوب می شود چرا که از تمامی حوزه های فارنزیک در خصوص انواع سیستم عامل ها و نرم افزار ها و سرویس ها صحبت می نماید

پیشنهاد می کنم مقاله چگونه هکر شویم را در این لینک مطالعه کنید

آیا با گذراندن دوره CHFI من یک فارنزیک کار حرفه ای می شوم ؟

دانشجویان دوره CHFI بعد از گزراندن این دوره دانش خیلی خوبی در حوزه فارنزیک و جرم یابی سایبری کسب می نمایند که به دلیل محتوای آموزشی دقیق و حرفه ای و تحلیلی این دوره ، دانشجویان بعد از این دوره خودشان قدر می باشند که به صورت Self -Study مفاهیم پیشرفته تر در حوزه Forensics را فرا بگیرند . و نیاز آنها به گذراندن دوره های مشابه بسیار کم خواهد شد.

پیش نیاز دوره CHFI چیست ؟

دانشجویان این دوره باید دانش عمومی در حوزه شبکه و سیستم عامل و حملات داشته باشند لذا می بایست حتما حتما دور ه های Security Plus و CEH را پشت سرگذاشته باشند . در مواردی که نیاز به دستورات لینوکسی و یا توضیحات در مورد ساختار ها جدید و پیجیده ، تمام این موارد در خود دوره بیان شده است. همچنین دانشجویان می توانند برای یادگیری لینوکس و کامند های آن به صورت فشرده در صورت نیاز به ویدیوهای لینوکس مهندس محمدی در دوره های PWK و SANS 504 که به صورت رایگان می باشند مراجعه نمایند.

تفاوت دوره CEH با CHFI چیست ؟

دانشجویان در دوره CEH ، با انواع حملات و تهدیدات ستیبری مختلف در حوزه های مختلف امنیت آشنا خواهند شد . در صورتی که دانشجویان دوره CHFI به شناسایی هکر ها و حملات سایبری ، تحلیل حمله و Incident صورت گرفته و چگونگی اجرای حمله و تعیین میزان خسارت ناشی از حملات و تهدیدات سایبری و جرائم سایبری می پردازند.