دوره آموزشی SANS 504 تکنیک های هک و نفوذ

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره SANS 504 |  دوره Hacker Tools, Techniques, and Incident Handling یا دوره تکنیک های هک و نفوذ (Hacker Techniques) دوره حرفه ای و پیشرفته شده دوره CEH می باشد. این دوره متعلق به کمپانی SANS بوده و در این دوره تکنیک ها و ابزار های هکینگ پیشرفته ای که توسط هکر ها و کسانی که تست نفوذ انجام می دهند در سطح بالایی و با مفاهیم حرفه ای تر آموزش داده می شود. پیش نیاز این دوره دوره های Security Plus و CEH می باشد.

تمامی قسمت های رایگان این دوره و سایر دوره های دیگر  و همچنین جدیدترین اخبار  و تحلیل های سایبری روز دنیا در کانال یوتیوب ، تلگرام ، لینکدین ، اینستا و ایکس (توییتر) ما به آدرس های زیر بارگزاری شده است. 

linkedin.com/in/amir-hossein-mohamadi-51081b231

https://www.youtube.com/@protect_cyber_sec

instagram.com/protect_cyber_sec

twitter.com/AmirHossein_sec

t.me/protect_cyber_secیکی از مهمترین برتری های این دوره نسبت به سایر دوره های مشابه خود یعنی دوره Pentest+  و دوره CEH ، ارائه حملات و تهدیدات پیشرفته تر و ارائه راه کار های دفاعی و Defense در مقابل این حملات و تهدیدات پیشرفته می باشد. در این دوره تکنیک های پیشرفته تری در حوزه حملات لایه 2 ، آسیب پذیری های مربوط به Memory شامل : Protocol Parser  و Format String ، Process Crashing ، معرفی حرفه ای ابزار Netcat در حفظ دسترسی و ... ارائه می شوند.

نکته مهم در خصوص دوره تهیه شده توسط مهندس محمدی این است که از بیان سرفصل ها و مفاهیم مشترک بین دوره CEH و دوره SANS 504 خودداری شده است . دانشجویان پس از گزراندن این دوره به سطح بالایی از تست نفوذ عمومی خواهند رسید .

روشهای برگزاری دوره آموزشی sans 504 در دنیا به چه شکل است؟

این دوره نیز مشابه سایر دوره های شرکت SANS به 3 صورت کلی حضوری (In Person) و آنلاین (Online)  وOnDemand برگزار می شود . که برای شرکت و ثبت نام در این دوره و آزمون آن می بایست کاربران ایتدا در وب سایت sans به آدرس SANS.org ثبت نام نمایند و در شکل زیر نمونه ای از این فرم ثبت نام مشاهده می شود :

دوره Inperson  به صورت حضوری بوده و در نقاط مختلف جهان امکان برگزاری دارد که location های برگزار کننده این نوع در وب سایت sans اعلام شده است. دوره online به صورت غیرحضوری و به صورت آنلاین برگزار می شود .و این نوع برگزاری دوره از یک هفته تا چند هفته طول می کشد . نوع OnDemand به این صورت هست که دانشجویان در طی چند ماه به صورت آنلاین به اسناد ، و Document ها و لابراتوار و سایر سرویس های دیگر برای آمورش دسترسی پیدا می نمایند.

دوره sans 504 مانند سایر دوره های sans به صورت روزانه و دقیق و زمانبندی تعیین شده در 6 روز برگزار می گردد و برنامه اموزشی و سرفصل های  (36 CPEs)  قابل ارائه در 6 روز به صورت دقیق و با ذکر عنوان هر فصل در روز مشخص شده  بیان می شود. همچنین مکان و زمان برگزاری این دوره در خود وب سایت sans.org قابل مشاهده می باشد .

یکی دیگر نکات مهم این دوره داشتن لب تاپ با کانفیگ مشخص شده می باشد که در خود وب سایت و در قسمت نیازمندی های دوره می باشد چرا که با توجه به این که این دوره عملی بوده و بر اساس لابراتورا می باشد  و در هر روز برگزاری دوره تمرین هایی به دانشجویان واگزار می گردد لذا دانشجویان می بایست لب تاپ باconfigمشخص شده را داشته باشند . مشخصات کامل لب تاپ مورد نیاز در خود وب سایت sans.org و در قسمت دوره sans 504 به صورت کامل و به روز وجود دارد.


مزیت های دوره آموزشی SANS 504 توسینسو در چیست؟

 1. دوره sans 504 وب سایت توسینسو دقیقا بر اساس سرفصل کتاب اصلی این دوره تدریس شده است .
 2.  ارائه حرفه ای ترین مفاهیم امنیت حتی بیشتر از مطالب کتاب اصلی جهت درک بیشتر و حرفه ای تر
 3. آمورش کامل  نصب و ایجاد لابراتور های آسیب پذیر تحت وب لازم برای دوره sans 504 در این دوره بیان شده است.
 4. آموزش کامل و دقیق همه مطالب و عدم نیاز به کتاب ها و دوره های مشابه .
 5. دوره های مشابه با کیفیت پایینتر در سایر موسسات با هزینه های حداقل 3 برابری برگزار می شوند
 6. ارائه لابراتورا های به روز  و عدم نیاز به دسترسی به لابراتور های وب سایت sans
 7. پشتیبانی فوق العاده و منظم استاد در خصوص راه اندازی و حل تمرین های مشخص شده در دوره .

سرفصل های دوره

 1. پاسخگویی به تهدیدات و حملات سایبری و فرایند فارنزیکس (Incident Response and Cyber Investigations)
 2. جمع اوری اطلاعات ، اسکن شبکه و سرویس و شناسایی سرویس ها ( Recon , Scanning and Enumeration Attacks )
 3. متااسپلویت ، فایل های آلوده office و حملات Injection(Password attack and access attack )
 4. ساختار های پسورد و انواع حملات و تهدیدات پسورد و کرکینگ(Public- facing and Drive-By attacks)
 5. حملات hijacking و پاک کردن رد پا ( Evasion and Post Exploitation attacks )


آزمون بین المللی SANS 504

این دوره نیز مشابه سایر دوره های شرکت SANS به 3 صورت کلی حضوری (In Person) و آنلاین (Online) وOnDemand برگزار می شود . که برای شرکت و ثبت نام در این دوره و آزمون آن می بایست کاربران ابتدا در وب سایت sans به آدرس SANS.org ثبت نام نمایند.

دوره Inpersonبه صورت حضوری بوده و در نقاط مختلف جهان امکان برگزاری دارد که location های برگزار کننده این نوع در وب سایت sans اعلام شده است. دوره online به صورت غیرحضوری و به صورت آنلاین برگزار می شود .و این نوع برگزاری دوره از یک هفته تا چند هفته طول می کشد .

نوع OnDemand به این صورت هست که دانشجویان در طی چند ماه به صورت آنلاین به اسناد ، و Document ها و لابراتوار و سایر سرویس های دیگر برای آمورش دسترسی پیدا می نمایند. دوره sans 504مانند سایر دوره های sans به صورت روزانه و دقیق و زمانبندی تعیین شده در 6 روز برگزار می گردد و برنامه اموزشی و سرفصل های (36 CPEs ) قابل ارائه در 6 روز به صورت دقیق و با ذکر عنوان هر فصل در روز مشخص شده بیان می شود. همچنین مکان و زمان برگزاری این دوره در خود وب سایت sans.org قابل مشاهده می باشد . 


نوع سوالاتعملی و بر اساس لابراتوارمدت زمان آزمون3 hours
نمره قبولیحداقل 70%قیمت$7,270 USD
مراکز برگزاریکمپانی sansزبان
انگلیسی ، ژاپنی ، چینی و آلمانی