کاملترین دوره آموزش HCNA هوآوی | معرفی دوه HCNA + گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
13 ساعت آموزش
امکان دانلود

کاملترین و جامع ترین دوره آموزش HCIA ( Huawei Certified Network Associate ) هوآوی بصورت گام به گام و مقدماتی تا پیشرفته در قالب 16 فیلم آموزشی به شما به خوبی روتینگ و سویچینگ در تجهیزات هوآوی را آموزش می دهد. این دوره HCIA  برای اولین بار به زبان فارسی در وب سایت توسینسو توسط مهندس پورخیری در قالب یک دوره کارگاهی و سناریو محور تدریس شده است و ویژه عزیزانی است که علاقه مند به یادگیری کار کردن با تجهیزات هوآوی هستند.  شما پس از گذراندن این دوره توانایی لازم جهت کانفیگ تجهیزات شبکه هواوی در محیط های عملیاتی را خواهید داشت. همچنین آماده ورود به بازار کار و شرکت در آزمون بین المللی HCIA خواهید شد.

سرفصل ها


هواوی (HUAWEI) چیست؟

هوآوی یکی از بزرگترین و برترین شرکتهای فعال در حوزه IT و مخابرات در دنیاست.این شرکت جهانی بزرگترین تولیدکننده محصولات مخابراتی در دنیاست و در میان شرکتهای برتر IT دارای بیشترین رشد سهم بازار در طیف وسیعی از محصولات خود بوده است.طبق آخرین اعلام و رده بندی مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC این شرکت جزء شرکتهای برتر در بیش از 10 زمینه مختلف فناوری اطلاعات بوده و در حوزه های شبکه (سوئیچ و وایرلس)، دیتاسنتر، سرور و ذخیره سازی حائز رتبه دوم می باشد. طبق این گزارشها، قویترین تهدید کننده موقعیت شرکتهای پیشرو در این زمینه ها می باشد.

این شرکت در زمینه هایی مانند تجهیزات ویدئو کنفرانس جزو 3 برند اول جهان از لحاظ میزان فروش و سهم بازار می باشد. همچنین در زمینه هایی مانند تجهیزات ذخیره سازی و دیتاسنتر بیشترین رشد را در میان شرکتهای فعال در این حوزه دارد و در موقعیتی است که در آینده نزدیک جزء 3 برند اول از نظر سهم بازار گردد.با تاکیدی که این شرکت روی تحقیقات و نوآوری (R&D) داشته است و مراکزی را به همین منظور در اقصی نقاط جهان از آمریکا و کانادا گرفته تا آلمان و فرانسه دایر کرده است و فعالترین شرکت در ثبت اختراعات در چند سال اخیر بوده است.اکثر کارشناسان پیشبینی می کنند این شرکت در آینده ای نزدیک برترین شرکت IT در دنیا شود.


HCIA چیست؟

HCIA (Huawei Certified ICT Associate) اولین گواهی نامه دانش شبکه شرکت هواوی می باشد. گواهی نامه HCIA بسیار شبیه به Cisco CCNA می باشد. از این رو در بین مهندسین شبکه و IT بسیار محبوب و حائز اهمیت است. دوره HCIA تمرکز کامل بر روی مباحث روتینگ و سویچینگ دارد و این مباحث را به صورت تئوری و عملی شامل می شود. 

hcia

چرا باید HCIA را یاد بگیریم؟

به دلیل تحریم های موجود در سطح بین المللی و مشکلات واردات و صادرات تجهیزات شبکه, برند هواوی می تواند بهترین انتخاب باشد. دلیل این انتخاب و جود نمایندگی رسمی هواوی در ایران و پشتیبانی رسمی این شرکت از محصولات خود می باشد.

دلیل دوم این انتخاب تنوع محصولات هواوی در زمینه روتر ها و سوییچ های این شرکت است که باعث آزادی عمل در انتخاب محصول مناسب برای شرکت های کوچک , متوسط و بزرگ می باشد.

دلیل دیگر این انتخاب شباهت زیاد تجهیزات هواوی به تجهیزات سیسکو (هم از نظر سخت افزاری هم از نظر پیکربندی) می باشد که باعث می شود تا مهاجرت از سیسکو به هواوی بسیار آسان شود.
چرا دوره آموزشی هوآوی HCIA توسینسو را انتخاب کنیم؟

بدون شک تمام تلاش ما ارائه دوره های بی نقص و پر محتوا به دانش پژوهان می باشد که در دوره آموزشی هوآوی HCIA نیز سعی شده تا با بهترین روش مطالب آموزشی به دانش پژوهان آموزش داده شود تا آمادگی لازم جهت کار در محیط های عملیاتی و دیتاسنتر ها را داشته باشند. همچنین مواردی که در این دوره رعایت شده به شرح زیر می باشد.

  1. آموزش ها به صورت کاملا عملی و کاربردی می باشد.
  2. بعد از گذراندن این دوره شما آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی HCIA را خواهید داشت.
  3. در این دوره تمام مباحث به صورت عملی با استفاده از شبیه ساز شرکت هواوی پیاده سازی می شوند.
  4. آموزش ها به صورت گام به گام و هر قسمت شامل یک سرفصل خاص می باشد.
  5. در هر قسمت ابتدا مطالب به صورت تئوری کامل تشریح شده و نهایتا همان موضوع به صورت عملی در شبیه ساز پیاده سازی می شود.
  6. بعد از گذراندن دوره آموزشی HCIA به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد.
  7. دانش پژوهان این دوره علاوه بر اشخاص حقیقی بسیاری از سازمان هایی که از تجهیزات شبکه هواوی استفاده می کنند نیز می باشند.