دوره راه اندازی Remote App با VMware قسمت 1 : RemoteApp چیست؟

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

کاملترین و جامعترین دوره آموزش ریموت اپ فارسی با تدریس مهندس منصوری در قالب 3 ساعت و 20 دقیقه و 19 ویدیوی آموزشی تهیه و تدوین شده است. شما با گذراندن آموزش ریموت اپ مهندس منصوری بدون شک براحتی می توانید یک استراتژی و مکانیزم ارتباط با سازمان خارج از شبکه داشته باشید و بتوانید سامانه های سازمان خودتون را در اینترنت اجرا کنید. اگر کمی با نرم افزارهای Remote app مثل  مایکروسافت یا Horizon شرکت VMware کار کرده باشید حتما تا حدودی با ریموت اپ آشنایی پیدا کرده اید.

Remote App برنامه هایی هستند که از طریق سرویس Terminal Service اجرا می شوند و به صورت remote به آن ها دسترسی ایجاد می شود اما عملکردی مشابه به آن دارند که روی کامپیوتر local در حال اجرا است. کاربران می توانند RempteApp را در کنار سایر برنامه های local خود اجرا کنند و اگر کاربر از چند RemoteApp همزمان استفاده کند، Session ایجاد شده بین برنامه ها مشترک خواهد بود. استفاده از ریموت اپ می تواند در شعب شرکت ها که کاربران خارج از سازمان هستند و یا پهنای باند کمی دارند بسیار مفید باشد.

دوره آموزشی Remote App توسینسو چه وجه تمایزی با سایر دوره دارد؟

اولا دوره اختصاصی به فارسی زبان بغیر از این دوره وجود نداره و سعی شده پیش نیازها و پیاده سازی ریموت اپ کامل پوشش داده شود ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

  1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه 7 ساله مدرس در بزرگترین سازمان های ایران را به دست می آورید
  3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
  4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری ریموت اپ نخواهید داشت ، حتی کلاس حضوری
  5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
  6. بعد از گذراندن دوره آموزش ریموت اپ به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  7. ده ها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
  8. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی ریموت اپ چقدر است؟

اینروزها با وجود بحران ویروس کرونا و نیاز به دور کاری پیاده سازی جامع و امن راهکار مجازی سازی نرم افزار یا ریموت اپ بیش از پیش مطرح و به نیاز اساسی سازمانهای دولتی و خصوصی می باشد. هدف اصلی آموزش ریموت اپ این است که شما پیاده سازی آنرا حرفه ای یاد بگیرید . با ساختار این نرم افزار و نحوه عملکرد ارتباط بگیرید ، فلسفه وجودی آن را درک کنید ، بتوانید آن را نصب کنید ، و در دیتاسنتر و اتاق سرور خود پیاده سازی کنید.

بازار کار دوره آموزشی Remote App چگونه است؟

Remote App به تنهایی برای ورود به بازار کار کافی نمی باشد. و توصیه میشود در کنار حرفه ای شدن جهت مجازی سازی سرور این دوره نیز فرا گرفته شود.