کاملترین دوره آموزش اینترنت اشیاء (IOT) قسمت 1 : معرفی دوره IoT

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

بهترین دوره آموزش اینترنت اشیاء (IOT) با بیش از 50 ساعت فیلم آموزش اینترنت اشیاء مقدماتی تا پیشرفته  به صورت گام به گام و کارگاهی به شما دنیای اینترنت اشیاء (iOT) را به بهترین شکل آموزش می دهد. دوره اینترنت اشیاء مهندس سیروس زاد در چهار سطح آموزش اینترنت اشیاء مقدماتی تا آموزش اینترنت اشیاء پیشرفته ، یک دوره IOT بسیار جامع در زمینه Internet Of Things محسوب می شود که از شما یک کارشناس IOT خبره می سازد. بعد از پایان این دوره آموزش IOT شما می توانید بوردهای تخصصی | تجهیزات فعال در اینترنت اشیاء | سنسورها و حتی خانه هوشمند بسازید و از این طریق موفق به دریافت پروژه ها و تعریف پروژه های حوزه IOT نیز بشوید.

داشتن دانش لازم در حد دوره آموزش نتورک پلاس ، برای ورود دوره آموزش اینترنت اشیا الزامی است

آموزش اینترنت اشیاء (IoT) توسینسو

چرا باید این دوره آموزش iot را بخرم؟

  1. این دوره کاملا کارگاهی و مبتنی بر بازار کار اینترنت اشیاء طراحی شده است
  2. مدرس این دوره از برترین اساتید حوزه فناوری اطلاعات در ایران محسوب می شود
  3. این دوره منشاء کپی برداری و برگزاری بسیاری از دوره های IOT دیگر در ایران شده است
  4. نیازی به تهیه منبع آموزشی دیگر برای آموزش IOT نخواهید داشت
  5. آموزشهای اینترنت اشیاء این دوره بصورت کاملا گام به گام و مقدماتی تا پیشرفته هستند
  6. بیش از 600 دانشجو با این دوره اینترنت اشیاء وارد بازار کار IOT شده اند

این یک دوره آموزش اینترنت اشیا مقدماتی تا پیشرفته است

شما نیاز به هیچ پیش زمینه خاصی در حوزه برنامه نویسی یا شبکه بصورت تخصصی برای ورود به این دوره آموزش اینترنت اشیاء ندارید ، دوره آموزش IOT ما با معرفی ساده ترین مفاهیم اینترنت اشیاء و شناخت معماری اینترنت اشیاء شروع می شود و به استفاده از سنسورهای مختلف حرارت ، دما ، حرکت و ... و راه اندازی پروژه ردیاب خودرو و ... خاتمه پیدا می کند و در نهایت شما می توانید پروژه های خاص خود را با خلاقیتی که در این دوره کسب می کنید راه اندازی کنید.

آموزش اینترنت اشیاء (IoT) توسینسو

این یک دوره پروژه محور است

این دوره IOT بعد از معرفی کردن تجهیزات و معماری مورد استفاده در پروژه های دنیای واقعی اینترنت اشیاء ، به سراغ آموزش راه اندازی پروژه های دنیای واقعی می رود و به شما اینترنت اشیاء را در قالب انجام پروژه های دنیای واقعی آموزش می دهد. بعد از یادگیری کار با سنسورها ، کار کردن با صفحات نمایش ، راه اندازی سرورها و ... شما می توانید شروع به گرفتن پروژه های IOT کنید و از این راه کسب درآمد کنید.