دوره آموزش تشخیص نفوذ | IDS | IPS قسمت 1 : معرفی دوره SANS 503

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش سیستم های تشخیص نفوذ | آموزش IDS | دوره آموزشی SANS SEC 503 | بصورت گام به گام و کارگاهی برای شما در قالب سرفصل استاندارد انیستیتو SANS تهیه و تدوین شده است. در دوره آموزش IDS ( شامل انواع IDS ها ... SNORT و ... ) شما از مفاهیم اولیه تشخیص نفوذ ، شناخت پروتکل ها ، شناسایی حملات و Signature های حمله و ... شروع به یادگیری می کنید و با تحلیل ترافیک با وایرشارک و شناسایی عمقی تهدیدات دوره را به پایان می رسانید. این دوره آموزشی IDS و IPS یک دوره مکمل برای افرادی است که بصورت فوق حرفه ای قصد فعالیت در حوزه امنیت اطلاعات را دارند.

دوره SANS SEC503 چیست؟

به طور کلی دوره SANS SEC503 شمارا با مکانیزم کاری حملات تحت شبکه و مفاهیم مختلف آن آشنا می‌کند که توانایی این را داشته باشیم بدون استفاده از سیستم های تشخیص حملات را کشف و بررسی کنیم اصولا زمانی که ما توانایی پیاده سازی این حملات و Exploit کردن آن‌هارا پیدا میکنیم توانایی این‌را هم داریم که چگونه این حملات را در سطح شبکه خودمان کشف کنیم و شبکه خود را از این حملات امن سازی کنیم. دوره SANS SEC503 یکی از مهم ترین دوره های حوزه امنیت میباشد که در تمامی حوزه های امنیت مورد استفاده قرار میگیرد و کار آمد است.

معرفی موسسه SANS و ماهیت دوره های آن

موسسه SANS یکی از موسسات غیردولتی واقع در آمریکا میباشد که یکی از موسسات پرنفوذ در حوزه ارائه دوره های متنوع در حوزه امنیت میباشد که مدارک و دوره های آن جزوه معتبرین و پردرخواست ترین دوره ها توسط سازمان ها و افراد فعال در این حوزه میباشد زیرا دانشجویان این دوره ها تسلط کامل و جامعی بر روی مباحث مرتبط به آن دوره پیدا میکنند و توانایی شروع فعالیت خود را خواهند داشت. نام SANS تشکل شده از کلمات SysAdmin ,Audit ,Network And Security میباشد که میتوان متوجه این موضوع شد که موسسه SANS در همه مباحث مرتبط به امنیت دخیل است.

نکته و پیشنهاد مهم: لطفا قبل از خرید حتما ویدیو های رایگان، موضوع و بحث ویدیو و مباحثی که در ویدیو گفته شده است رو بررسی کنید در زیر هر ویدیو مباحثی که در اون بخش عنوان شده است نوشته شده و شما بخش های غیررایگان را میتوانید 3 دقیقه اول آنهارا ببینید پس از این شرایط اگر راضی بودید اقدام به تهیه دوره کنید.