آموزش جامع jQuery (جی کوئری) برای طراحان وب

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
7 ساعت آموزش
امکان دانلود

بدون شک جامعترین دوره آموزش جی کوئری (JQuery) به زبان فارسی دوره جی کوئری (jQuery) مهندس احمدی است. شما در این دوره آموزش جی کوئری (jQuery) از ماهیت و چیستی JQuery تا نوشتن یک پروژه جامع با استفاده از این کتابخانه به خوبی آشنا می شوید. در این دوره آموزشی در قالب 17 فیلم آموزش جی کوئری ( 8 ساعت ) به خوبی بر روی این کتابخانه مسلط می شوید. این دوره آموزشی متفاوت ترین دوره آموزشی است که در خصوص کتابخانه jQuery آموزش خواهید دید و شما این دوره را با یکی از بهترین برنامه نویس های ایران بصورت تضمینی و دارای پشتیبانی آموزش خواهید دید.

سرفصل ها

jQuery چیست؟

jQuery یک کتابخانه قدرتمند مبتنی بر جاوا اسکریپت است که به شما این امکان را می دهد تا از پیچیدگی های زبان JavaScript در دنیای وب خلاص شوید و به سادگی هر چه تمام تر عملیات هایی که بوسیله JavaScript نیازمند چندین خط کد است را با کمترین میزان کد انجام دهید. همه شما ممکن است دوره های مختلف jQuery را گذرانده باشید ، اما به قول یکی از دوستانم هر آموزشی آموزش نیست و هر کسی هم نمی تواند آموزش بدهد ، امروز من ، حسین احمدی مدیر کل انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران و توسعه دهنده پلتفرم وب سایت ITPRO می خواهم یک دوره واقعی را با شما شروع کنم ، دوره ای که قصد داریم با آن وارد دنیای jQuery و طراحی وب شویم. اما سئوال اینجاست که این دوره آموزشی با دوره های آموزشی سایر اساتید چه فرقی دارد و آیا ارزش این هزینه را دارد یا خیر ، برای پاسخ دادن به این سئوال توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم :

  1. حسین احمدی بیش از 14 سال است که بصورت تخصصی برنامه نویسی می کند
  2. حسین احمدی در بزرگترین و برترین شرکت های برنامه نویسی بزرگ ایران سابقه فعالیت داشته است
  3. حسین احمدی طراح اصلی سیستم مدیریت محتوای وب سایت توسینسو است که بزرگترین سیستم مدیریت دانش فارسی زبان است
  4. حسین احمدی به شما تضمین می دهد که شما براحتی با استفاده از این سری آموزشی و گام به گام و انجام تمرین ها می توانید هر نوع وب سایتی در هر سطحی را ایجاد کنید
  5. حسین احمدی در این ویدیو تجربیات کاریش را به اشتراک می گذارد و این تجربه در قالبی کاملا خودمانی و دوستانه منتقل می شود

چرا باید jQuery را یاد بگیرید؟

با یادگیری jQuery شما می توانید در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید. شاید کاری با Javascript نیاز به نوشتن ده ها خط کد باشید، با jQuery به سادگی و با یک خط کد قابل انجام است. در کنار این موارد خیلی از کتابخانه ها و پلاگین های معروف و کاربردی مبتنی بر کتابخانه jQuery نوشته شده اند و شما برای کار با این کتابخانه باید jQuery را به صورت اصولی و صحیح یاد بگیرید.