دوره آموزش جونیپر (Juniper) قسمت 1 : معرفی JNCIS و JNCIA

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

پکیج کاملترین دوره آموزش جونیپر | Juniper شامل دوره های ( JCIA-IJOS ، JCIA-JRE و JNCIS-SEC ) است که در قالب 33  فیلم آموزشی فایروال Juniper توسط مهندس امیدیان تهیه و تدوین شده است . دوره فایروال جونیپر شامل دو بخش اصلی JNCIA-IJOS  و JCIA-JRE است و با بخش امنیت در جونیپر با عنوان JCIS-SEC به پایان می رسد. شما بعد از یادگیری این دوره فایروال Juniper تبدیل به یک متخصص حرفه ای در زمینه فایروال های شرکت جونیپر خواهید شد.

فایروال جونیپر | Juniper چیست؟

فایروال های امنیتی جونیپر از بهترین فایروال های امنیتی جهان هستند و در حال حاضر از فایروال های جونیپر در بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی استفاده می شه همینطور سایر دستگاه های جونیپر مثه روتر ها و سوییچاش که البته توی ایران بیشتر فایروال های این شرکت هستند که معروف هستند.   

دوره آموزشی JNCIA جونیپر چیست؟

دوره JNCIA شرکت جونیپر از دو بخش JRE و IJOS تشکیل میشه که در IJOS مباحثی نظیر آشنایی با دیوایس های شرکت جونیپر، انواع certificate ها ، آموزش اولیه کار با دستگاه، CLI، Jweb ، انواع اینترفیس های دیوایس های جونیپر، روش های مانیتورینگ دستگاه، syslog، Smtp ، پسورد ریکاوری دستگاه و مانیتورینگ و ... هست و JRE شامل مباحث مربوط به روتینگ، فایروال فیلترها، روتینگ اینستنس ها و ... می شه.

قسمت اول دوره JNCIA یعنی IJOS را شامل می شه و همینطور که می دونید دوره JNCIA پیش نیاز تمامی دوره های این شرکت از جمله دوره های امنیتی، روتینگ و ... هستش.پس ازگذراندن این دوره به عنوان دانشیار امنیت شبکه جونیپر شناخته میشین و دوره JNCIA درسطح entry-level هست برای رسیدن به سطوح پیشرفته کسب گواهی نامه این دوره حتما لازمه، ضمنا برای گذروندن این دوره باید آشنایی کامل به مبانی شبکه، سوییچینگ و ... رو تا حدودی داشته باشید.دوره کاملا طبق سرفصل های جونیپر پیش میره پس خیالتون راحت باشه.

  • یکی دو قسمت اول مشکل میکروفون بوده که لطفا بر من ببخشایید.
  • آموزش نحوه راه اندازی لب به همراه فایل srx برای vmware توی این لینک قرار گرفته.