دوره آموزش جونیپر (Juniper) قسمت 1 : معرفی JNCIS و JNCIA

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
14 ساعت آموزش
امکان دانلود

پکیج کاملترین دوره آموزش جونیپر | Juniper شامل دوره های ( JCIA-IJOS ، JCIA-JRE و JNCIS-SEC ) است که در قالب 33  فیلم آموزشی فایروال Juniper توسط مهندس امیدیان تهیه و تدوین شده است . دوره فایروال جونیپر شامل دو بخش اصلی JNCIA-IJOS  و JCIA-JRE است و با بخش امنیت در جونیپر با عنوان JCIS-SEC به پایان می رسد. شما بعد از یادگیری این دوره فایروال Juniper تبدیل به یک متخصص حرفه ای در زمینه فایروال های شرکت جونیپر خواهید شد.

سرفصل ها

فایروال جونیپر | Juniper چیست؟

فایروال های امنیتی جونیپر از بهترین فایروال های امنیتی جهان هستند و در حال حاضر از فایروال های جونیپر در بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی استفاده می شه همینطور سایر دستگاه های جونیپر مثه روتر ها و سوییچاش که البته توی ایران بیشتر فایروال های این شرکت هستند که معروف هستند.   

دوره آموزشی JNCIA جونیپر چیست؟

دوره JNCIA شرکت جونیپر از دو بخش JRE و IJOS تشکیل میشه که در IJOS مباحثی نظیر آشنایی با دیوایس های شرکت جونیپر، انواع certificate ها ، آموزش اولیه کار با دستگاه، CLI، Jweb ، انواع اینترفیس های دیوایس های جونیپر، روش های مانیتورینگ دستگاه، syslog، Smtp ، پسورد ریکاوری دستگاه و مانیتورینگ و ... هست و JRE شامل مباحث مربوط به روتینگ، فایروال فیلترها، روتینگ اینستنس ها و ... می شه.

قسمت اول دوره JNCIA یعنی IJOS را شامل می شه و همینطور که می دونید دوره JNCIA پیش نیاز تمامی دوره های این شرکت از جمله دوره های امنیتی، روتینگ و ... هستش.پس ازگذراندن این دوره به عنوان دانشیار امنیت شبکه جونیپر شناخته میشین و دوره JNCIA درسطح entry-level هست برای رسیدن به سطوح پیشرفته کسب گواهی نامه این دوره حتما لازمه، ضمنا برای گذروندن این دوره باید آشنایی کامل به مبانی شبکه، سوییچینگ و ... رو تا حدودی داشته باشید.دوره کاملا طبق سرفصل های جونیپر پیش میره پس خیالتون راحت باشه.

  • یکی دو قسمت اول مشکل میکروفون بوده که لطفا بر من ببخشایید.
  • آموزش نحوه راه اندازی لب به همراه فایل srx برای vmware توی این لینک قرار گرفته.