آموزش برقراری ارتباط بین دو شعبه در داخل و خارج کشور با میکروتیک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش میکروتیک جهت برقراری ارتباط بین دو شعبه داخل و خارج کشور یک شرکت در قالب 6 قسمت کاملا عملی آموزش می دهد. در این دوره آموزشی میکروتیک | Mikrotik شما با پیشنیازها جهت انجام سناریو و همچنین روش های مناسب جهت انجام سناریو و آموزش دقیق ان ها در میکروتیک ارائه شده است، در قسمت اول نحوه برقراری ارتباط امن و پایدار بین دو روتر در داخل و خارج ایران بحث شده و کاملا عملی سناریو انجام شده است سپس ترافیک داخل کشور از خارج کشور تفکیک شده تا بتوان ترافیک های مربوط به خارج از کشور را به روتر خارج هدایت ، در ادامه جهت ارتباط کلاینت های متصل به روتر ایران پیکربندی های وایرلس و DHCP ارائه شده است. تا این مرحله تمام مراحل ارتباط روتر شعبه داخل و خارج کشور برقرار شده است.

ممکن است در شعبه داخل کشور کارمندانی باشند که در خارج از شعبه ایران به صورت دور کاری مشغول به کار باشند که نیاز به یک ارتباط امن هست که در قسمت بعد مراحل راه اندازی OpenVPN سرور در میکروتیک به صورت 0 تا 100 آموزش داده شده است.

بعد از راه اندازی OpenVPN سرور نیاز است که usermanager راه اندازی کنیم تا بتوان میزان پهنای باند ، حجم و زمان اتصال کاربران را مدیریت کنیم و کامل راه اندازی کنیم.

دوره های مرتبط در حوزه میکروتیک و VoIP :

  1. دوره آموزشی میکروتیک | MTCNA | مطابق با سرفصل های رسمی میکروتیک از مهندس صبری
  2. دوره آموزشی میکروتیک | MTCWE | مطابق با سرفصل های رسمی میکروتیک از مهندس صبری
  3. دوره آموزشی میکروتیک با سناریوهای دنیای واقعی از مهندس صبری
  4. دوره آموزشی مهندسی ویپ (VoIP) ایزابل و الستیکس از مهندس صبری
  5. ارتباط دو شعبه ای داخل و خارج کشور با میکروتیک از مهندس صبری
  6. و صدها مقاله و آموزش کاربردی و پرسش و پاسخ در جزیره میکروتیک در توسینسو