بهترین پکیج دوره آموزش یادگیری ماشین صفر تا صد + گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزش یادگیری ماشین | Machine Learning مقدماتی با هدف آشنا کردن شما با کاربرد و نحوه استفاده از یادگیری ماشین در قالب 12 فیلم آموزشی Machine Learning به شما این دانش را به خوبی آموزش می دهد. هدف اصلی این دوره آموزشی یادگیری ماشین این است که شما بتوانید به خوبی نقشه راه یادگیری تخصص Machine Learning را درک کنید و بتوانید راه درست و کاربردهای واقعی این تخصص را متوجه شوید.

دوره آموزش یادگیری ماشین | Machine Learning مقدماتی چیست؟

دوره آموزش مقدماتی یادگیری ماشین (Machine Learning) با هدف آموزش تئوری و عملی دانشجویان با مبانی مقدماتی تا متوسط یادگیری ماشین تهیه و در وب سایت توسینسو قرار گرفته است. مدرس دوره آموزش مقدماتی یادگیری ماشین با تجربه 10 ساله و پشتیبانی مادام العمر ابتدا نقشه راه یادگیری ماشین را برای دانشجو مشخص کرده سپس به ترتیب فرایندهای محاسبات عددی، بررسی میزان پراکندگی داده ها، نرمال سازی داده ها، مصورسازی داده ها، بررسی وضعیت پرکندگی داده ها، رگرسیون های خطی داده ها، رگرسیون چندخطی داه ها، رگرسیون چندجمله ای داده ها، آموزش و آزمایش کلاسیفایر درخت تصمیم را با پیاده سازی های عملی به دانشجویان آموزش می دهد.یادگیری ماشین يكي از مؤلفه هايي است كه امكان تصميم گيري سريع و صحيح را در سياست ها، فرايندها و صنايع مختلف را فراهم مي آورد و در راستاي آن شركت ها و كشورها را به سود و درآمد مي رساند.

یادگیری ماشین چیست؟

يادگيري ماشين شاخه اي از هوش مصنوعي بوده كه با استفاده از الگوريتم هاي و ابزارهاي مختلف امكان استخراج الگو، رابطه و دانش را از حجم عظيمي از داده ها را مي دهد. يادگيري ماشين در سال هاي اخير مورد توجه بسياري از صنايع (نفت، پتروشيمي، پزشكي، مالي و ...) قرار گرفته كه امكان صرفه جويي در زمان تصميم گيري و تجزيه تحليل حجم زيادي از داده ها را مي دهد.

يادگیری ماشین با فرآیند‌های داده‌کاوی، بسیار شبیه (و از نگاه کاربردی تقریباً یکسان) است. در فرآیند‌های یادگیری‌ ماشین دو نوع یادگیری وجود دارد: یادگیریِ نظارت‌شده (supervised learning) و یادگیریِ غیرنظارت شده (unsupervised learning). البته انواع دیگری مانند یادگیری نیمه نظارت‌شده (semi supervised learning) یا یادگیری تقویتی (reinforcement learning) نیز وجود دارند.

امروزه داده ها و سوابق قبلي بسيار با اهميت تر از نفت مي باشد. چرا كه يك رئيس جمهور و يك شركت بزرگ صنعتي براي بدست آوردن منافع و سودآوري بيشتر حاضر به تن دادن به هر هزينه اي خواهد بود. از جمله ابزارهايي كه امكان تجريه و تحليل داده ها را فراهم مي آورد، استفاده از الگوريتم هاي يادگيري ماشين مي باشد.


ما به ساده ترين شكل ممكن به شما يادگيري ماشين را آموزش مي دهيم.

يادگيري ماشين

سرفصل هاي دوره آموزش كاربردي و مقدماتي يادگيري ماشين

  • آشنايي انواع ديتاست ها و داده ها
  • نصب پيش نيازهاي نرم افزاري
  • نصب پيش نيازهاي كتابخانه اي مانند scipy، numpy، pandas، matplotli، scikit-learn
  • آموزش عمليات مختلف آماري (ميانه، مد، درصد، انحراف معيار، واريانس و ...) بر روي ديتاست ها
  • آموزش عمليات نرمال سازي توزيع غير نرمال داده ها
  • آموزش ساخت انواع نمودار از داده ها
  • آموزش انواع الگوريتم رگرسيون (خطي، چندجمله اي، چندگانه و ...)بر روي داده ها
  • ساخت مجموعه داده آموزشي و آزمايشي
  • ساخت مدل تصميم گيرنده درخت تصميم (كلاسيفاير)
  • و ..

دوره پيشنهادي: دوره جامع و کامل آموزش داده کاوی با نرم افزار وکا


از اینکه این ویدئو ها را کپی نمیکنید و برای خود و ما ارزش قائلید سپاسگزارم.

موفق و پیروز باشید.