آموزش MCSA 2016 سناریو محور قسمت 1 : معرفی دوره متفاوت

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
16 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش MCSA کارگاهی یا سناریو محور مهندس محمدی ، یک دوره Bootcamp MCSA است که شما را برای ورود سریع به بازار کار مایکروسافت آماده می کند. این دوره آموزشی MCSA ویندوز سرور 2016 به گونه ای طراحی شده است که شما در قالب انجام سناریوهای دنیای واقعی ، با حذف کردن آیتم های کم کاربرد یا بی کاربرد در بازار ایران ، شما را برای یادگیری شبکه های مایکروسافت و تبدیل شدن به یک مدیر شبکه ویندوزی آماده می کند. این دوره آموزش MCSA ویندوز سرور بصورت گام به گام در قالب 42 ویدیوی آموزشی برای شما تهیه و تدوین شده است. یادگیری دوره آموزش نتورک پلاس و دوره آموزش MCSA ویندوز کلاینت از پیشنیازهای یادگیری این دوره است.

سرفصل ها

دوره آموزشی MCSA ویندوز سرور 2016 ( Windows Server 2016 ) سناریو محور ، اولین دوره آموزشی MCSA Windows Server مایکروسافت به زبان فارسی است که بصورت کاملا سناریو محور یا کارگاهی برای افرادیکه بصورت ویژه می خواهند خیلی سریع به دنیای کار بازار شبکه های مایکروسافت بپیوندند طراحی و تدریس شده است. در این دوره آموزشی شبکه مایکروسافت مباحث مهم و عملیاتی شبکه های مایکروسافت بصورت تجربی ، عملی و کارگاهی مطابق با بازار کار ایران تدریس شده است ، از مهمترین ویژگی های این دوره آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

 • در دوره MCSA : Windows server 2016 سناریو محور، مفاهیم اولیه شبکه های کامپیوتری و بسیاری از مطالب شبکه های مبتنی بر مایکروسافت آموزش داده خواهد شد.
 • دوره MCSA: Windows server 2016 به صورت کاملا عملی و سناریو محور طراحی شده و علاوه بر بیان مفاهیم بسیاری از سرفصل های MCSA: Windows server 2016 به طراحی سناریوهای کاربردی و مثال های عملی نیز پرداخته است که شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.
 • گذراندن دوره MCSA 2016 مهم ترین نقطه ورود به عرصه بازار کار در شبکه است. با گذراندن این دوره اکثر نیازهای حال حاضر بسیاری از سازمان ها و شرکت ها را برطرف خواهید کرد.
 • به طور کلی MCSA مخفف عبارت Microsoft Certified Solutions Associate و به معنای مدرک سطح دستیاری مایکروسافت است که اثبات کننده مهارت های فنی و دانش متخصصان در سطح مقدماتی IT از محصولات مایکروسافت به حساب می آید.
 • با خرید این دوره از پشتیبانی کامل مدرس برخوردار خواهید بود.
 • بیان مدرس به صورت کاملا خودمانی با چاشنی شوخی و خنده برای جلوگیری از خسته کننده شدن دوره استفاده شده است.
 • هرچند تمرکز اصلی این دوره برای آماده سازی شما برای ورود به بازار کار و درک کاملی از مفاهیم شبکه و استفاده از آنهاست ولی دوره MCSA : Windows server 2016 سناریو محور با تدریس پیمان محمدی، گام بزرگی برای آمادگی در آزمون های رسمی  70-740 ، 70-741 و 70-742 شرکت مایکروسافت خواهد بود.

وجه تمایز این دوره MCSA با سایر دوره های MCSA مایکروسافت در چیست؟

 1. در این دوره سعی کردیم به صورت خشک و رسمی با دانشجو صحبت نکنیم و بیان رو با شوخی و خنده و خودمونی جلو ببریم. 
 2. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند.
 3. این دوره ترکیبی از ویدیوهای آموزشی انگلیسی زبان و کتاب مایکروسافت به همراه تجربیات شخصی بنده است که در یک مجموعه واحد جمع آوری شده است. 
 4. این دوره پشتیبانی مدرس دارد. یعنی هر جایی براتون سوال ایجاد شد میتونید زیر ویدیو بپرسید تا جواب مدرس رو دریافت کنید. 
 5. در تمامی مباحث و موضوعات علاوه بر بیان مفاهیم و مثال های کاربردی تجربیات شخصی مدرس نیز به کار برده شده است. 

بازار کار شبکه های مایکروسافت با دوره MCSA در ایران چگونه است؟

دنیای حال حاضر ما داره با سرعت خیلی بیشتری نسبت به قبل داره به سمت تکنولوژی و شبکه میره. همچنین به جرات میگم که در اکثر سازمان ها، شرکت ها و هر جایی که کامپیوتر وجود دارد اصلی ترین سیستم عاملی که استفاده میشود سیستم عامل های مایکروسافتی هستند پس این قدم برای هر شبکه کاری واجب و حیاتی است.  این دوره میتونه شما رو برای ورود به بازار کار به عنوان یک پشتیبان IT  و یک شخصی که بتونه شبکه های مبتنی بر مایکروسافت رو پیاده سازی کند مفید باشه. همچنین در این دوره مدیریت متمرکز کاربران را با اکتیودایرکتوری و گروپ پالیسی آموزش خواهیم داد که بسیار کار شما را راحت میکند.