کاملترین دوره اموزش 2022 MCSE | MCSA ویندوز سرور 2022+مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جدیدترین و کاملترین دوره اموزش 2022 MCSA | تکمیل شده با MCSE ویندوز سرور 2022 | اپدیت 2023 | صفر تا صد مهندس مصلحی قطعا با کیفیت ترین دوره آموزش MCSA به همراه MCSE موجود به زبان فارسی است که براساس ویندوز سرور 2022 تهیه و تدوین شده است .در این دوره علاوه بر مباحث اپدیت شده دوره اموزش MCSA ، مباحث ضروری و کاربردی دوره  MCSE ، مقدمات مایکروسافت آژور و دوره اسکریپت نویسی پاورشل نیز اموزش داده شده است .

مهندس مصلحی، به عنوان یک متخصص در حوزه Microsoft ، نزدیک به 2 سال زمان ،بیش از  30 رفرنس و 13 سال تجربه کاری اموزش خودش را برای تهیه این دوره صرف کرده است و همین موضوع باعث تهیه و تدوین یکی از باکیفیت ترین و جدیدترین دوره های اموزشی در حوزه سرفصل های MCSA و MCSE به زبان فارسی شده است.

این دوره اموزش جامع Windows Server 2022 ، شامل 130 ساعت آموزش تخصصی و سناریو محور دوره  2022 MCSA به همراه دوره MCSE و 137 ویدیو و فیلم اموزشی ویندوز سرور است که جهت تسریع درفراگیری دانشجو، با حذف موارد غیر ضروری و اماده سازی دستورات پاورشل قبل از ضبط ویدیو ها به 77 ساعت کاملا مفید رسیده است.

مباحث مطرح شده در اموزش MCSA Server 2022 ، به صورت عملی ، کاربردی، سناریو محور و بر اساس انتقال تجربه مدرس، تدریس شده است و به همین دلیل در پایان این دوره ی جامع اموزش MCSA به همراه MCSE ، شما یک متخصص سرویس های مایکروسافت می شوید. مطمئنا یکی از موضوعات مهم در اموزش MCSA و MCSE ، ارائه دوره بر اساس Best Practice های شرکت مایکروسافت است که این موضوع در این دوره  کاملا رعایت شده است. Best Practice ها در اصل راهکارهای اصولی و دقیق راه اندازی سرویس ها است که تمام مدیران شبکه باید در پیاده سازی سرویس های ویندوز سرور رعایت کنند تا شبکه ای پایدار داشته باشند.

اموزش MCSA و MCSE براساس ویندوز سرور 2022  با ارائه 77 ساعت اموزش سناریو محور ، تخصصی و 137 ویدیو کاربردی نیاز دانشجویان برای تسلط بر مهارت‌های لازم جهت موفقیت در مصاحبه های شغلی و محیط‌های کاری را به صورت کامل فراهم می نماید.

از انجایی که تنها تفاوت در دوره های MCSA 2019 ، MCSA 2016 و MCSA 2022 مباحث به روز مطرح شده در ویندوز سرور 2022 می باشد در این دوره تمرکز ویژه ای روی مباحث حرفه ای و به روز در ویندوز سرور 2022 شده است و علاوه بر پیاده سازی سناریو ها براساس اخرین مباحث مطرح شده ، از ویندوز سرور 2019 نیز استفاده شده است تا دانشجو پس از پایان دوره دیگر نیازی به گذراندن دوره های MCSA 2016 و MCSA 2019 نبوده و به راحتی بتواند وارد محیط ها و شبکه های بزرگ (دیتا سنتر ها) در حوزه مایکروسافت شده و مشغول به کار شود.

مایکروسافت آژور (به عنوان زیرساخت Cloud شرکت ماکروسافت) و اموزش اسکریپ نویس با پاورشل یکی از ضروری ترین مباحث دوره MCSA و MCSE ویندوز سرور 2022 میباشد که باید حتما و حتما تدریس گردد و در صورت مسلط نبودن دانشجو به مباحث Cloud و پاورشل عملا توانایی لازم برای کار حرفه ای در محیط های شبکه را نخواهد داشت و به همین دلیل در این دوره این مباحث به صورت تئوری و عملی تدریس شده است.

آیا این دوره MCSA 2022 به صورت تضمینی ارائه شده است؟

برای تهیه این دوره آموزشی MCSA 2022 یا همان دوره جامع ویندوز سرور 2022 ،دو سال زمان صرف شده است و قبل از ارائه روی پلتفرم توسینسو ، توسط دانشجویان مورد ارزیابی قرار گرفته است .با توجه به بازخورد های کاملا مثبت دانشجویان ، این دوره به صورت کاملا تضمینی  در کیفیت ارائه شده است .

ویژگی منحصر به فرد این دوره ی اموزش MCSE | MCSA در چیست؟

از ویژگی های این دوره در جامعیت بی نظیر  سرفصل های این دوره می باشد که در برخی از مباحث سرفصل ها فراتر از سرفصل های دوره MCSA  و MCSE رفته و به جدیدترین مباحث مطرح شده در Windows Server 2022 (اپدیت 2023 ) پرداخت شده است که همین موضوع باعث می شود دانشجو در مصاحبه ها حتی با نداشتن تجربه کاری ، توانایی و تسلط بیشتر به مباحث روز دنیا داشته و بتواند موفق تر باشد.

این دوره اموزشی ویندوز سرور 2022 مناسب چه کسانی است ؟

این دوره اموزشی مناسب کسانی است که قصد دارند از صفر تا دیتاسنتر مباحث اموزش دوره ویندوز سرور 2022 را به صورت عمقی ، سناریو محور و کاربردی اموزش ببیند . مطمئنا به دلیل ادغام چندین دوره اموزشی مرتبط با ویندوز سرور 2022 ( 2022 MCSA 2022+ MCSE +ماکروسافت آژور+ اموزش اسکریپ نویسی پاورشل ) و فشردگی ان ، تلاش مضاعف دانشجو لازمه تسلط کامل به مباحث است.

منابع آموزشی دوره آموزشی 2022 MCSA چیست ؟

در این دوره حداکثر تلاش برای استفاده از بهترین منابع اموزشی در کنار انتقال تجربه شده است.برخی از این منابع اموزشی را ملاحظه میفرمایید

 • تجربه 13 ساله مدرس 
 • استفاده از Best Practice های شرکت ماکروسافت
 • استفاده از راهکار های حل مشکلات یا اصطلاحا Throubleshouting در حین تدریس
 • CBTnuggets
 • ITPRO.TV
 • InfiniteSkills
 • Lynda
 • Packt Publishing
 • Linkedin
 • GreyCampus
 • YouTube
 • Microsoft Conferences
 • و.....


سرفصل های دوره آموزش MCSA چیست؟

 با توجه به اهمیت حفظ سرفصل های این دوره  ، در این دوره هیچ تغییری در ترتیب سرفصل های اموزشی دوره MCSA  شرکت مایکروسافت داده نشده است و در بین بحث های دوره اموزش MCSA مباحث ضروری و تکمیلی MCSE نیز گنجانده شده است و اموزش ها طبق سرفصل های رسمی  MCSA 70-740 ، MCSA 70-741  و MCSA 70-742 ، اما اپدیت شده به ویندوز سرور 2022 عنوان شده است .سرفصل های مطرح شده در دوره MCSA | MCSE ویندوز سرور 2022 به شرح زیر است :

 1.  با اجداد ویندوز سرور 2022 اشنا خواهید شد.
 2. مسیر تبدیل شدن به یک متخصص شبکه را یاد خواهید گرفت
 3.  با پیشنیازهای نصب ویندوز سرور 2022 در دوره MCSA آشنا می شوید
 4.  انواع ویندوز سرور مایکروسافت را نصب و راه اندازی می کنید
 5.  اکتیودایرکتوری ( Active Directory ) راه اندازی می کنید
 6.  DNS سرور راه اندازی می کنید
 7.  DHCP سرور راه اندازی می کنید
 8.  به روز رسانی ویندوز سرور را آموزش می بینید. انتقال یا مهاجرت ویندوز سرور را آموزش می بینید
 9.  با تنظیمات دیسک ها و پارتیشن ها در ویندوز سرور آشنا می شوید
 10. با نحوه اعمال کردن انواع سطوح دسترسی در ویندوز سرور آشنا می شوید
 11.  با نصب و راه اندازی و مدیریت مجازی ساز Hyper-V به خوبی آشنا می شوید
 12.  راه اندازی سرویس WDS را به خوبی یاد می گیرید
 13. یاد می گیرید که به خوبی با پاورشل ( PowerShell ) مایکروسافت کار کنید
 14. با فعال سازی ویندوز و Office در محیط شبکه آشنا می شوید
 15. راه اندازی Failover Clustering را یاد می گیرید
 16.  راه اندازی Network Load Balancing را یاد می گیرید
 17.  بکاپ گیری از ویندوز سرور را آموزش می بینید
 18.  مانیتورینگ و نظارت بر ویندوز سرور را آموزش می بینید
 19. نحوه راه اندازی سرویس WSUS را یاد می گیرید
 20. با نحوه نصب وراه اندازی کامل DHCP سرور اشنا خواهید شد
 21. با نحوه نصب وراه اندازی کامل DNS سرور اشنا خواهید شد
 22.  با راه اندازی انواع VPN اشنا خواهید شد
 23.  با نحوه راه انداز ی DFS Server در windows server 2022اشنا خواهید شد.
 24.  مباحث اکتیو دایرکتوری را براساس ویندوز سرور 2022 به صورت کامل یاد خواهید گرفت
 25.  با مفاهیم کلاود ماکروسافت به صورت عملی و تئوری اشنا خواهید شد.
 26. به صورت جامع با مفاهیم TCP/IP اشنا خواهید شد
 27. و...........

بعد از گذراندن این دوره میتوانید وارد مباحث حرفه ای دیگر از جمله دوره SCCM  شوید . SCCM یا همون System Center Configuration Manager از سری محصولات مدیریتی مایکروسافت است که با فراگیری دوره اموزشی آن می توانید کلاینت های خودتان را مدیریت و سازماندهی کنید.