جدیدترین دوره آموزش 2022 MCSE | MCSA در کشور + پشتیبانی و مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
47 ساعت آموزش
امکان دانلود

جدیدترین دوره آموزش MCSE MCSA ویندوز سرور 2022 با کد 70-740 ، مبتدی تا پیشرفته | دارای پشتیبانی و حمایت استاد دوره | با محوریت انجام صفر تا صد سناریوها و کارگاه های شبکه مایکروسافت توسط مهندس مصلحی تهیه ، تدوین و تدریس شده است . قابل ذکر است این دوره قسمتی از کاملترین آموزش 2022 MCSE | MCSA ویندوز سرور 2022 (اپدیت 2023) می باشد .دانشجویانی که تمایل دارند یک دوره جدیدتر ، کامل تر و با کیفیت را تهیه کنند توصیه میشود دوره آموزش 2022 MCSE | MCSA ویندوز سرور 2022 (اپدیت 2023) مهندس مصلحی که تکمیل و اپدیت شده همین دوره میباشد را تهیه کنند.

سرفصل ها

دوره آموزشی MCSA MCSE مهندسی شبکه مایکروسافت

دانشجویان بزرگوار در صورت تهیه کاملترین دوره MCSE | MCSA 2022 اپدیت 2023 , دیگر نیازی به تهیه این دوره نیست. بدون شک دوره آموزش MCSA | MCSE سرور  2022  یکی از برترین دوره های آموزشی MCSA به همراه دوره MCSE به زبان فارسی می باشد که توصیه میشود برای مسلط شدن به تمامی مباحث مرتبط با دوره ویندوز سرور 2022 ، دوره کامل و جدید ارائه شده این دوره یعنی دوره MCSA 2022 و MCSE ویندوز سرور 2022 مهندس مصلحی تهیه گردد تا به تمامی مباحث بروز و جامع دوره MCSA | MCSE مسلط گردید.

تشریح آموزش MCSA

آموزش MCSA به عنوان یکی از مهمترین دوره های اموزشی شرکت ماکروسافت تا سال 2021 ارائه میشد ولی بعد از مهاجرت مایکروسافت به سمت مدارک و پلتفرم ابری خود یعنی Microsoft Azure این دوره توسط شرکت ماکروسافت بازنشسته شد اما فراگیری مباحث و سرفصل های مطرح شده در این دوره آموزشی همچنان برای تبدیل شدن به یک مدیر شبکه حرفه ای و تسلط به سیستم های ویندوز سرور به خصوص ویندوز سرور2022 واجب و ضروری است.

این یک دوره آموزش MCSA | MCSE مقدماتی تا پیشرفته است.

این دوره آموزشی MCSA | MCSE یک دوره مقدماتی تا پیشرفته است و قسمتی از دوره جامع  MCSA و MCSE ویندوز سرور 2022 می باشد و شما با یادگیری آن می توانید براحتی نیاز خود را در دنیای واقعی برآورده کنید. مکانیزم آموزشی استفاده شده در اموزش MCSA ای که در حال مشاهده آن هستید در قالب کارگاه و سناریو است و این باعث می شود شما ساده تر و ملموس تر مفاهیم و سرویس ها را بصورت عملیاتی یاد بگیرید. شما برای یادگیری این دوره آموزش شبکه های مایکروسافت یا مهندسی شبکه های مایکروسافت نیاز به داشتن هیچ دانش پیش زمینه یا در خصوص ویندوز سرور مایکروسافت نخواهید داشت و براحتی همه چیز را بصورت تمام و کمال آموزش خواهید دید.

پیشنیاز دوره آموزشی MCSA ویندوز سرور ، دوره آموزشی MCSA ویندوز کلاینت و دوره آموزش نتورک پلاس است

تفاوت دوره MCSE و MCSA در چیست؟

به ساده ترین زبان ممکن ، باید بگوییم که اموزش MCSA جزئی از دوره اموزش MCSE است . از آن ساده تر اینکه هیچوقت شما در ایران به MCSE نیاز نخواهید داشت ، پیشنهاد می کنم حتما برای پیدا کردن درک بهتری از مفهوم MCSE و MCSA و تفاوت های آنها مقاله زیر از مهندس نصیری را مطالعه کنید :


دوره آموزشی MCSE | دوره آموزشی MCSA | آموزش MCSA | آموزش MCSE

وجه تمایز این دوره آموزش MCSA | MCSE در چیست؟

این دوره جامع ترین دوره آموزشی MCSA است که بسیاری از مباحث کاربردی Windows Server 2012 ، سرفصل های دوره MCSA 70-740 ویندوز سرور 2016 و مباحث جدید و بروز مطرح شده در ویندوز سرور 2019 و ویندوز سرور 2022 را تحت پوشش قرار داده است و در پایان دوره شما به عنوان فردی متخصص میتوانید در محیط کاری مشغول به کار شوید . در ضمن ، شما در طول این دوره آموزشی ، دوره Windows PowerShell را نیز به صورت رایگان می گذرانید تا توانایی لازم برای اسکریپ نویسی را نیز به دست بیاورید :

 1. یادگیری همه جانبه : کلیه ویندوزهای سرور 2012 | 2016 | 2019 و 2022 آموزش داده می شود
 2. یادگیری ساده : آموزشها گام به گام ، تئوری و عملی و کارگاهی ارائه می شوند
 3. کسب تجربه : شما تجربه تدریس MCSA مهندس مصلحی طی 12 سال کار را به دست می آورید
 4. جامع بودن : نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری برای یادگیری MCSA نخواهید داشت
 5. پشتیبانی حرفه ای : آقای مهندس مصلحی در تمام مراحل یادگیری دوره در کنار شماست
 6. دسترسی مادام العمر : محدودیت زمانی برای استفاده از ویدیوها ندارید | می توانید آنلاین یا دانلود شده ببینید
 7. استفاده در همه جا : ویدیوها در PC ، گوشی ، تبلت و حتی تلوزیون قابل اجرا هستند
 8. تایید کیفیت : کیفیت صدا ، تصویر و بیان این آموزش توسط واحد کنترل کیفیت توسینسو تایید شده است
 9. دریافت گواهینامه : بعد از گذراندن دوره ، به شما گواهینامه حضور در دوره MCSA به زبان انگلیسی ارائه می شود
 10. منابع مکمل : مقالات ، سوالات ، پادکست ها و ویدیوهای مکمل در جزیره مایکروسافت وجود دارد
 11. فایل های پشتیبان : کلیه فایل های پروژه ها بصورت ضمیمه برای شما در دوره قرار گرفته است
 12. به روز رسانی رایگان : با خرید دوره در هر زمان ، به صورت کاملا رایگان ویدیوهای به روز را دریافت می کنید

بازار کار MCSA | MCSE در ایران و دنیا چگونه است؟

شرکت مایکروسافت بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست ، ویندوز کلاینت مایکروسافت تقریبا در 99 درصد سازمان های ایران و دنیا به عنوان سیستم عامل اصلی برای کاربران استفاده می شود ، ویندوز سرور مایکروسافت در بیش از 90 درصد سازمان های ایران و دنیا به عنوان اصلی ترین سرویس دهنده به حساب می آید ، با این حساب بدون شک بزرگترین بازار کار مرتبط با شغل مهندسی و مدیریت شبکه مایکروسافت متعلق به بازار کار متخصصین حوزه MCSA و MCSE است که در این رشته بتوانند به درستی فعالیت کنند.

منابع آموزشی مکمل دوره آموزش MCSA | MCSE چه چیزهایی هستند؟

به جرات می توان گفت کاملترین مرجع آموزشی مایکروسافت MCSE و MCSA به زبان فارسی ، وب سایت توسینسو است که بصورت اختصاصی مملو از مقالات ، آموزشهای متنی و ویدیویی در حوزه شبکه های مایکروسافت است ، شما بدون شک می توانید بهترین دوره ها ، مقالات و پادکست های آموزشی به همراه تالار پرسش و پاسخ را در جزیره سرویس های مایکروسافت وب سایت توسینسو پیدا کنید ، اما مهمترین منابع مکمل و البته دوره های دیگری که می توانید به آنها مراجعه کنید را در ادامه معرفی می کنیم :

 1. دوره آموزش SCCM 2019  از مهندس مصلحی
 2. دوره آموزشی MCSA ویندوز 10 از مهندس نصیری
 3.  و مجموعه ای از کاملترین مقالات راه اندازی و مدیریت سرویس های مایکروسافت در این لینک