دوره آموزش متااسپلویت (Metasploit) صفر تا صد + 6 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزش متااسپلویت | Metasploit ( دوره آموزشی SANS SEC580 ) که بصورت مقدماتی تا پیشرفته | کاملا استاندارد بر اساس سرفصل های بین المللی و گام به گام در قالب 23 فیلم آموزش Metasploit از شما یک متخصص متااسپلویت حرفه ای می سازد.

دوره آموزشی متااسپلویت  | Metasploit جامع و استاندارد در دنیا با عنوان دوره آموزشی SANS Security SEC580 یا Metasploit Kung Fu for Enterprise Pen Testing  ( متااسپلویت برای تست نفوذهای کلان ) توسط انیستیتو SANS تهیه و تدوین شده است و برای اولین بار در ایران بصورت تمام و کمال شما می توانید دوره آموزش Metasploit کاملا حرفه ای را برای انجام تست نفوذهای فوق حرفه ای آموزش ببینید. این دوره آموزش متااسپلویت به عنوان یک دوره مکمل برای افرادی توصیه می شود که می خواهند دانش هک و نفوذ حرفه ای خودشان را به سطح عالی برسانند.

دوره آموزشی متااسپلویت یا SANS SEC580 چیست؟

امروزه شبکه های سطح Enterprise همانند شبکه های بانک ها، خدمات دهنده های اینترنت(ISPs) و مقاطع متنوع دیگر سطح بالا نیازمند نظارت و بررسی های امنیتی هستند زیرا با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی حملات بر روی این بستر ها افزایش زیادی داشته اند و از این بابت اکثر سازمان ها به منظور جلوگیری از رخدادن فرآیند ها و اشکالات متنوع امنیتی افراد یا گروهی را در قالب PenTester به منظور ارزیابی و بررسی امنیتی شبکه های خود استخدام میکنند که این افراد و گروه ها توانایی ها و دانش های کافی را در حوزه تست نفوذ و اجرا سازی فرآیند های امنیتی را دارند. موسسه SANS که دوره های متنوعی در این حوزه ارائه کرده است یکی از این دوره ها دوره فوق تخصصی SANS SEC580 میباشد که به سبب این دوره علاقمندان و دانشجویان تسلط کافی و کاملی بر روی یکی از قدرتمند ترین و پرطرفدارین مجموعه ابزاری تست نفوذ را که Metasploit Framework نام دارد به دست می آورند.

SANS چیست؟

موسسه SANS یکی از موسسات غیردولتی واقع در آمریکا میباشد که یکی از موسسات پرنفوذ در حوزه ارائه دوره های متنوع در حوزه امنیت میباشد که مدارک و دوره های آن جزوه معتبرین و پردرخواست ترین دوره ها توسط سازمان ها و افراد فعال در این حوزه میباشد زیرا دانشجویان این دوره ها تسلط کامل و جامعی بر روی مباحث مرتبط به آن دوره پیدا میکنند و توانایی شروع فعالیت خود را خواهند داشت. نام SANS تشکل شده از کلمات SysAdmin ,Audit ,Network And Security میباشد که میتوان متوجه این موضوع شد که موسسه SANS در همه مباحث مرتبط به امنیت دخیل است.