آموزش آژور مقدماتی فاندامنتال ( Azure ) کد AZ-900 + گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزش آژور ( Azure ) فاندامنتال یا مفاهیم مقدماتی آژور با کد آزمون AZ-900 یک دوره جذاب برای ورود به دنیای مایکروسافت آژور است که به عنوان یک دوره پیش نیاز برای ورود به دنیای بزرگ Microsoft Azure شناخته میشود. آموزش آژور با تدریس مهندس مهدی شلاهی به همراه صدور گواهینامه و پشتیبانی استاد بهترین نقطه ورود برای شما به دنیای مایکروسافت آژور می باشد.

در این دوره شما با مقدمات و مفاهیم بسیار مهم مایکروسافت آژور آشنا میشوید و در سطح پایه کار کردن با محیط آژور را فرا میگیرید تا آمادگی لازم برای گذراندن دوره های تخصصی آژور در سطوح بالاتر را بر اساس رود مپ مد نظر خود بدست آورید.
این دوره در 38 درس به مدت 1080 دقیقه و مطابق با سرفصل بین المللی آن تهیه و تدریس شده و شما 100 درصد کتاب دوره آژور فاندامنتال را در این دوره فرا میگیرید.


دوره آژور فاندامنتال با کد آزمون AZ-900

دوره آژور فاندامنتال (AZ-900) یک دوره آموزشی است که به مباحث اصولی و بنیادین مرتبط با پلتفرم ابری مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) می‌پردازد. این دوره به دانشجویان کمک می‌کند تا اصول و مفاهیم پایه‌ای را در خصوص استفاده از سرویس‌های ابری مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) فرا بگیرند.

در دوره آژور فاندامنتال (AZ-900) ، شرکت کنندگان با مفاهیم و تکنولوژی‌های پشتیبانی شده توسط مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) آشنا می‌شوند و نحوه استفاده از سرویس‌های مختلف ارائه شده توسط مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) را درک خواهند کرد.

دوره آژور فاندامنتال (AZ-900) گام اول برای وارد شدن به سویس های ابری مایکروسافت آژوره (Microsoft Azure) است. با حضور در دوره آژور فاندامنتال (AZ-900) ، شرکت کننده قادر خواهد بود تا نحوه استفاده از منابع محاسبات، شبکه، ذخیره سازی و خدمات دیگر را در آژور یاد بگیرد.

دوره آژور فاندامنتال یک دوره آموزشی مناسب برای کسانی است که قصد ورود به دنیای کلاود مایکروسافت را دارند و با حضور در این دوره، شرکت کننده قادر خواهد بود تا مفاهیم پایه‌ای مرتبط با استفاده از مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) را فرابگیرد و بتواند در صورت نیاز به سرویس‌دهی در حوزه ابری ، با استفاده از آژور عمل نمایید.

این دوره طبق اعلام مایکروسافت و به صورت رسمی پیش نیاز دیگری ندارد و خود دوره آژور فاندامنتال (AZ-900) پیش نیاز دوره های بعدی مایکروسافت آژور است اما از نظر فنی قطعا به دانش نتورک پلاس نیاز خواهید داشت و در صورت داشتن دانش دوره MCSA قطعا شرایط بهتری در یادگیری را تجربه خواهید کرد.

این دوره توسط مهندس مهدی شلاهی با بهترین استاندارد آموزشی تهیه و ارائه گردیده است.


در صورتی که قصد مهاجرت از ایران رو دارید و میخواید در زمینه مایکروسافت و مدیریت شبکه فعالیت کنید و یا میخواید از دانش روز دنیا مطلع باشید تا در زمینه ارائه راهکارهای جدید پیشگام باشید ، شما قطعا به دوره های تخصصی آژور نیازمند خواهید بود.

با توجه به این نیاز اساسی ، تهیه و تولید دوه های آموزش آژور نیز در دستور کار من قرار گرفته و دوره های زیر تولید و ارائه شده است :

دوره آژور ادمین ( Azure Administrator ) با کد آزمون AZ-104 - آموزش آژور ادمین

دوره آژور ادمین - آموزش آژور ادمین - Azure administratorاز دیگر دوره های مهندس مهدی شلاهی که در وب سایت توسینشو نیز در دسترس میباشند میتوان به دوره هازی تخصصی زیر اشاره نمود

دوره تخصصی مهندسی شبکه های مایکروسافت MCSA 2022 / MCSE 2022

دوره آموزش مجازی سازی سرور VMware VCP ICM

دوره آموزش مجازی سازی دسکتاپ  VMware Horizon Vieew

دوره بکاپ گیری از زیرساخت مجازی با ویم بکاپ Veeam Backup and Replication

دوره ویندوز 11 پیش نیاز برای دوره MCSA 2022