آموزش اکسل ( Excel ) صفر تا صد + 10 فیلم رایگان | مدرک

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
8 ساعت آموزش
امکان دانلود

آموزش اکسل ( Excel ) صفر تا صد + 10 فیلم رایگان | مدرک ، در پکیج آموزش اکسل مهندس علیرضا فاضلی شامل تقریبا 8 ساعت فیلم آموزش اکسل فارسی به همراه پشتیبانی استاد برای شما تهیه و تدوین شده است. بدون شک برای آموزش اکسل به زبان ساده ، این دوره آموزشی Excel شما را از هر نوع آموزش دیگری برای یادگیری اکسل بی نیاز می کند.

سرفصل ها

این یک دوره جامع 0 تا 100 آموزش اکسل است

این دوره آموزش اکسل به صورت کامل و بر پایه محوریت انجام پروژه به کامل ترین شکل  آموزش داده شده است. از ابتدا با انجام مثال و اجرای تمامی فاکتور های مورد نیاز برای یادگیری اکسل  این پروسه در نظر گرفته شده است که شما بدون داشتن دانش خاصی می توانید این دوره آموزش اکسل مقدماتی را شروع کنید و به سطح پیشرفته و حرفه ای برسید و شما با تمرین و پشتکار خود میتوانید بعد از این دوره وارد بازار کار شوید.

مکانیزم آموزش اکسل به زبان ساده در این دوره در قالب سناریو محور و آموزش تمام موارد مورد نیاز برای حرفه ای شدن وانجام پروژه های دنیای واقعی می باشد. در این آموزش اکسل مهندس فاضلی از ابتدایی ترین موارد شروع کرده و تا پیشرفته ترین موارد آموزش می دهد. شما اگر هیچ آشنایی قبلی با این نرم افزار از شرکت ماکروسافت هم نداشته باشید با مشاهده این دوره آموزشی می توانید تبدیل به یک اکسل  کار حرفه ای شوید.

اموزش اکسل

این یک دوره کاملا کاربردی از آموزش اکسل است

 در این دوره آموزش اکسل هر آن چیزی که شما برای ورود به بازار کار نیاز دارید ، در قالب آموزش های کاربردی و تجربی دنیای واقعی به شما آموزش داده می شود. در واقع آموزش های اکسل این دوره بر اساس سرفصل های استاندارد بین المللی ، سرفصل های تدوین شده و اضافه شده مدرس دوره ( مهندس علیرضا فاضلی ) ، اضافه کردن تجربیات پروژه های دنیای واقعی و با ذکر تجربیات چند ساله حرفه ای انجام می شود و به این دلیل به عنوان دوره آموزشی کاربردی اکسل مطرح می شود که واقعا با خیال راحت می توانید با آن وار بازار کار شوید. کاربردی بودن دوره در دنیای واقعی اولین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش اکسل است.

این یک دوره آموزش اکسل پروژه محور است

در این دوره آموزش اکسل تصویری شما نرم افزار را در قالب انجام چندین مثال از دنیای واقعی یاد می گیرید. یکی از این پروژه ها ایجاد کارنامه و دیگری طراحی پلنر و شناخت اصول اولیه است و پروژه مفصل تر محاسبه وام در آموزش اکسل است. دلیل انتخاب پروژه های متنوع برای یادگیری اکسل این است که تقریبا در همه پروژه های شما لازم است بتوانید از برخی تابع ها استفاده کنید اما برای درک بهتر این ابزار ها در تمارین مختلف تدریس شده است و بهترین انتخاب برای دید پیدا کردن به نحوه استفاده توابع در جای مناسب می باشد. پروژه محور بودن دوره مبتنی بر پروژه های دنیای واقعی ، دومین نشانه از جامع بودن این دوره آموزش اکسل است.

وجه تمایز آموزش دوره اکسل در توسینسو چیست؟

  • آموزش ها بصورت گام به گام ، عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
  • شما فقط آموزش نمیبینید بلکه تجربه چند ساله مهندس فاضلی را به دست می آورید
  • شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای یادگیری اکسل نخواهید داشت
  • شما پشتیبانی استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
  • بعد از گذراندن دوره آموزشی اکسل به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
  • بسیاری دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند پروژه های حرفه ای محاسباتی انجام بدهند


بازار کار اکسل در ایران و دنیا چگونه است؟

اکسل و پلتفرم های وابسته به آن بسیار بسیار مورد علاقه شرکت ها و سازمان ها در خصوص بحث استخدام می باشند و از طرفی در خصوص بازار کار Freelance هم یکی از بهترین نرم افزار ها برای دریافت پروژه و انجام با کیفیت آنها در سرتاسر جهان از جمله ایران به حساب می آیند. می توانیم به شما تضمین دهیم که اگر یک شخص حرفه ای باشید در همه جای دنیا ، شغلی با درآمد عالی خواهید داشت.


مدرس دوره آموزش اکسل کیست؟

مهندس علیرضا فاضلی یک طراح گرافیک و طراح سایت و متخصص سئو حرفه ای است . او ابتدا با یادگیری طراحی سایت و وردپرس تخصص حرفه ای خود را شروع و سپس وارد دنیای گرافیک شد و در حال حاضر در مجموعه توسینسو فعالیت می کند.


آموزش اکسل

از اکسل در چه جاهایی استفاده میشود؟

اکسل بیشتر در تنظیمات تجاری استفاده می شود. به عنوان مثال، در تجزیه و تحلیل کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، مدیریت عملیات و گزارش عملکرد استفاده می شود. اکسل از مجموعه بزرگی از سلول های فرمت شده برای سازماندهی و دستکاری داده ها و حل توابع ریاضی استفاده می کند. کاربران می توانند با استفاده از ابزارهای نموداری، جداول محوری و فرمول ها، داده ها را در صفحه گسترده مرتب کنند. برنامه صفحه گسترده همچنین دارای یک زبان برنامه نویسی ماکرو به نام Visual Basic for Applications است.

سازمان ها از Microsoft Excel برای چه مواردی استفاده می کنند؟جمع آوری و تأیید داده های تجاری ، تحلیل کسب و کار ، ورود و ذخیره داده ها ، تحلیل داده ها ، گزارش عملکرد ، تحلیل استراتژیک حسابداری و بودجه مدیریت اداری و مدیریتی ، مدیریت حساب مدیریت پروژها اداری. از این دوره میتوانید برای آموزش اکسل برای کارهای اداری نیز استفاده نمایید.

رمز عبور در اکسل چیست؟

حفاظت مایکروسافت اکسل چندین نوع رمز عبور را ارائه می دهد: رمز عبور برای باز کردن یک سندرمز عبور برای تغییر یک سندرمز عبور برای لغو محافظت از کاربرگرمز عبور برای محافظت از کتاب کار رمز عبور برای محافظت از کتاب کار اشتراک گذاری همه رمزهای عبور به جز رمز عبور برای باز کردن یک سند، بدون در نظر گرفتن نسخه مایکروسافت اکسل مورد استفاده برای ایجاد سند، فوراً حذف می شوند.

این نوع گذرواژه ها عمدتاً برای کارهای مشترک روی یک سند استفاده می شوند. چنین اسناد محافظت شده با رمز عبور رمزگذاری نمی شوند و منابع داده از یک رمز عبور تنظیم شده در سربرگ سند ذخیره می شود. رمز عبور برای محافظت از کتاب کار یک استثنا است - وقتی تنظیم می شود، یک سند با رمز عبور استاندارد "VelvetSweatshop" رمزگذاری می شود، اما از آنجایی که برای عموم شناخته شده است، در واقع هیچ حفاظت اضافی به سند اضافه نمی کند.

تنها نوع رمز عبوری که می تواند مانع از دسترسی متجاوز به سند شود، رمز عبور برای باز کردن یک سند است. قدرت رمزنگاری این نوع حفاظت به شدت به نسخه Microsoft Excel که برای ایجاد سند استفاده شده است بستگی دارد. در مایکروسافت اکسل 95 و نسخه های قبلی، رمز عبور برای باز کردن به یک کلید 16 بیتی تبدیل می شود که می تواند فوراً شکسته شود

برای مشاهده آموزش جامع فتوشاپ توسط مهندس علیرضا فاضلی کلیک کنید.

آموزش فتوشاپ

 در اکسل 97/2000 رمز عبور به یک کلید 40 بیتی تبدیل می شود که با استفاده از تجهیزات مدرن می توان آن را نیز خیلی سریع شکست. در مورد سرویس‌هایی که از جداول رنگین کمان استفاده می‌کنند (مانند رمز عبور-یافتن)، حذف حفاظت تا چند ثانیه طول می‌کشد.

علاوه بر این، برنامه‌های شکستن رمز عبور می‌توانند رمزهای عبور را با سرعت صدها هزار کلمه عبور در ثانیه مورد حمله قرار دهند، که نه تنها به آنها امکان می‌دهد یک سند را رمزگشایی کنند، بلکه رمز اصلی را نیز پیدا کنند.در Excel 2003/XP رمزگذاری کمی بهتر است - کاربر می تواند هر الگوریتم رمزگذاری موجود در سیستم را انتخاب کند (به ارائه دهنده خدمات رمزنگاری مراجعه کنید).

توابع آماری در اکسل چیست؟

دقت و راحتی ابزارهای آماری در اکسل مورد انتقاد قرار گرفته است، به عنوان سوء استفاده از داده های از دست رفته، به عنوان بازگرداندن مقادیر نادرست به دلیل مدیریت نادرست اعداد گرد و بزرگ، تنها به‌روزرسانی انتخابی محاسبات در صفحه‌گسترده زمانی که برخی از مقادیر سلول‌ها تغییر می‌کنند و به عنوان داشتن مجموعه محدودی از ابزارهای آماری. مایکروسافت اعلام کرده است که برخی از این مسائل در اکسل 2010 پرداخته شده است.

تأثیر اکسل در کار ها چیست؟

اکسل بسیاری از تغییرات رابط کاربری را در اولین صفحات گسترده الکترونیکی ارائه می دهد. با این حال، ماهیت مانند نرم‌افزار صفحه‌گسترده اصلی، VisiCalc باقی می‌ماند: برنامه سلول‌هایی را که در ردیف‌ها و ستون‌ها سازماندهی شده‌اند، نمایش می‌دهد و هر سلول ممکن است حاوی داده یا فرمولی باشد، با ارجاعات نسبی یا مطلق به سلول‌های دیگر.

اکسل 2.0 برای ویندوز، که از مدل همتای مبتنی بر مک رابط کاربری گرافیکی خود الگوبرداری شده بود، به طور غیرمستقیم پایه نصب شده محیط نوپای ویندوز را گسترش داد.

اکسل 2.0 یک ماه قبل از ویندوز 2.0 منتشر شد و پایه نصب شده ویندوز در آن نقطه در سال 1987 به قدری کم بود که مایکروسافت مجبور شد نسخه زمان اجرا ویندوز 1.0 را با اکسل 2.0 جمع کند. برخلاف مایکروسافت ورد، هرگز نسخه DOS اکسل وجود نداشت. اکسل اولین صفحه گسترده ای بود که به کاربر اجازه داد تا ظاهر صفحات گسترده (فونت ها، ویژگی های کاراکتر و ظاهر سلول) را تعریف کند.

همچنین محاسبات مجدد سلولی هوشمند را معرفی کرد، که در آن تنها سلول‌های وابسته به سلول در حال اصلاح به‌روزرسانی می‌شوند (برنامه‌های صفحه‌گسترده قبلی همیشه همه چیز را دوباره محاسبه می‌کردند یا منتظر یک فرمان کاربر خاص بودند). اکسل پر کردن خودکار را معرفی کرد، توانایی کشیدن و گسترش کادر انتخاب برای کپی خودکار محتوای یک سلول یا ردیف به سلول‌ها یا ردیف‌های مجاور، تنظیم کپی‌ها به صورت هوشمند با افزایش خودکار مراجع یا محتویات سلول. اکسل همچنین قابلیت های نموداری گسترده ای را معرفی کرد. 

آموزش پاورپوینت

برای یادگیری اکسل چقدر زمان لازم است؟

اگر بخواهیم راجع به مدت زمان برای حرفه ای شدن در کار با نرم افزار اکسل صحبت کنیم باید بدانیم که همه چیز به خودمان برمیگردد یعنی به میزان زمانی که میگذاریم میزان تمرینی که انجام میدهیم و این ها ارتباط دارد ولی به طور کلی برای تعیین حداقل تایم برای یادگیری حرفه ای اکسل ما به 3 الی 4 هفته زمان نیاز داریم.