کاملترین دوره آموزش SCCM 2019 | دوره SCCM با پشتیبانی و گواهینامه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

دوره آموزشی SCCM ( سیستم سنتر ) مهندس مصلحی یکی از کاملترین و جامعترین دوره آموزشی SCCM است که بصورت گام به گام ، صفر تا صد ، سناریو محور و مبتنی بر تجربیات شخصی مدرس تدریس شده است .دوره 2019 SCCM از مباحث ابتدایی راه اندازی نرم افزار SCCM، نصب نرم افزار ،سیستم عامل،اپدیت ها و... از طریق شبکه، شروع شده و تا مباحث تکمیلی و حرفه ای اموزش SCCM مانند مدیریت ، نگهداری و عیب یابی SCCM ، ادامه می یابد و در انتها شما میتوانید به عنوان یک کارشناس SCCM ماکروسافت مشغول به کار شوید.تمامی دوره های اموزشی ارائه شده همگی ورژن های قدیمی SCCM بوده و دوره اموزشی SCCM ورژن 1902 برای اولین بار است که به زبان شیرین فارسی اماده شده و مباحث جدید را تحت پوشش قرار داده است.

در صورت عدم اشنایی به مباحث دوره اموزشی MCSA و MCSE و مباحث اکتیو دایرکتوری (پیش نیاز دوره SCCM) ، میتوانید به کامل ترین و جدیدترین دوره MCSE | MCSA ویندوز سرور 2022 ( اپدیت 2023)  که توسط مهندس مصلحی تهیه و تدوین شده است ، مراجعه کنید.


چرا باید این دوره آموزشی SCCM را تهیه کنیم؟

  • کل ساختار دوره بر اساس محیط واقعی است و بعد از گذراندن دوره براحتی می توانید سناریو ها را متناسب با نیازتان پیاده سازی کنید. 
  • در این دوره در کنار مباحث تئوری به صورت کامل مباحث به صورت کارگاهی پیاده سازی می شود.
  • شما پشتیبانی استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریعا جواب بگیرید.
  • بعد از گذراندن دوره SCCM 2019 به شما گواهینامه حضور در دوره وب سایت توسینسو اهداء خواهد شد.
  • تاکنون صدها نفر از دانشجویان ، متخصصین شبکه این دوره را تهیه و از دوره رضایت داشته اند.

 SCCM چیست؟

 SCCM یا همون System Center Configuration Manager از سری محصولات مدیریتی مایکروسافت است که با فراگیری دوره اموزشی آن می توانید کلاینت ها و دستگاههای سازمان خودتان را مدیریت و سازماندهی کنید. دیگر درگیر کارهایی چون نصب نرم افزار ها و سیستم عامل ها به روش سنتی نباشید و به راحتی بتوانید ،از راه دور به مدیریت کلاینت های شبکه پرداخته، نرم افزارها ،اپدیت ها ، Patch ها  و سیستم عامل ها را از  طریق شبکه نصب و راه اندازی کرده ، از شبکه در برابر دسترسی های غیر مجاز محافظت و اطلاعات کلی از سخت افزار ها و نرم افزار های موجود در سازمان را به صورت متمرکز بدست اورید . بله همه این کارها و صدها کار دیگر با استفاده از نرم افزار فوق العاده SCCM امکان پذیر است که تمامی این مباحث را در دوره اموزشی (1902) 2019  SCCM فرا خواهید گرفت.

اهمیت یادگیری دوره آموزشی SCCM چیست؟

با استفاده از دوره اموزشی SCCM شما میتواند به راحتی هزینه های سازمانی خود را کاهش دهید و با کاهش نیروهای پشتیبان سیستم ، بهره وری را افزایش و این نیروها را در قسمت های دیگر به کار گیرید. فقط برای اینکه بدانید نرم افزار SCCM چقدر قدرت به شما می دهد کافی است این موضوع را متذکر شویم که با استفاده از نرم افزار SCCM می توان نزدیک به 4 میلیون کلاینت و دستگاه را مدیریت کرد.


وجه تمایز این دوره آموزشی SCCM در چیست؟

از انجایی که یکی از مشکلات مجموعه های اموزشی کامل و بروز نبودن اموزش در این حوزه می باشد بنابراین در این دوره سعی شده است کاملترین و بروز ترین دوره ی ممکن ارائه گردد تا افراد با مشاهده دوره اموزشی 2019 SCCM تمامی نیاز های سازمانی خودشان را بتوانند به راحتی پیاده سازی و رفع نمایند. ورژن 1902 مجموعه System Center Configuration Manager  نسبت به نسخه های قبل تر دچار تغییراتی شده است از جمله در قسمت Deploy کردن سیستم عامل ها بحث مربوط به Antimalware  ها و... که در این دوره با آنها اشنا خواهید شد.

حرف آخر

برای آماده کردن این دوره چندین ماه زحمت کشیده شده است.چندین بار ویدیو ها و سناریوها بررسی و ضبط شده است، خواهشمند است با رعایت حق کپی رایت این بستر را فراهم کنید تا روند تولید دوره های با کیفیت ادامه پبدا کند.

ارتباط با اینجانب: m_r_moslehi@hotmail.com 

تلگرام: r_m_moslehi@

منتظر دوره های بعدی باشید........................