بهترین دوره آموزش راه اندازی VPN سرور ویندوزی از مفاهیم تا کارگاه

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
1 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش راه اندازی VPN سرور مایکروسافتی برای افرادی مناسب است که می خواهند انواع VPN سرور را از صفر تا صد در سیستم عامل ویندوز سرور راه اندازی کنند. در این دوره آموزشی راه اندازی VPN شما با مفاهیم و واژه های مختلف موجود در بحث VPN آشنا می شوید و سپس با نحوه راه اندازی PPTP ، L2TP ، SSTP ، IKEv2 و در نهایت Site To Site VPN در سرورهای مایکروسافت آشنا می شوید. این دوره آموزشی ، یک دوره آموزشی مکمل برای دوره MCSA مایکروسافت است.

سرفصل ها

حتما شما واژه VPN را شنیده اید یا اینکه از برخی از سرویس های معمول و غیرمعمول آن نیز استفاده کرده اید. VPN مخفف کلمه های Virtual Private Network یا شبکه خصوصی مجازی است و مصارف بسیاری دارد ، در این ویدیوی آموزشی ما به شما مفهوم VPN و اینکه چه نیازهایی را برطرف می کند صحبت می کنیم ، انواع پروتکل های پیاده سازی VPN از جمله پروتکل های PPTP ، L2TP ، SSTP و IKEv2 و OpenVPN را مورد بررسی قرار می دهیم و تفاوت ها و شباهت ها و اینکه چه مزایا و معایبی هر کدام از این پروتکل ها دارند را برای شما بیان خواهیم کرد.

آموزش راه اندازی VPN سرور مایکروسافتی

سپس در خصوص توپولوژی های مختلف پیاد سازی VPN از جمله Remote Site یا Client To Site و همچنین Site To Site VPN توضیح می دهیم و اینکه چطور است که برخی از این سرویس برای دور زدن سرویس فیلترینگ استفاده می کنند را نیز تشریح خواهیم کرد. در نهایت نیز به معرفی کردن انواع پیش نیازهای راه اندازی و پیاده سازی این سرویس اشاره می کنیم. امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرید