آشنایی با کاملترین دوره آموزش MTCRE میکروتیک به زبان ساده

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش MTCRE میکروتیک توسط مشاور و مدرس رسمی کمپانی میکروتیک (دکتر پوریا تعبدی) با توجه به آخرین سرفصل های بین المللی و رسمی کمپانی Mikrotik با گارانتی یادگیری برای شما تهیه و تدوین شده است . در این دوره MTCRE شما بصورت تخصصی با ماژول مسیریابی یا Routing میکروتیک آشنا خواهید شد. دوره آموزشی Mikrotik MTCRE دریچه ورود شما به دنیای بزرگ مسیریابی در سطح کلان است .

یادگیری MTCRE میکروتیک شما را برای ورود به دوره آموزشی MTCINE میکروتیک که بالاترین سطح آموزش مسیریابی این شرکت است آماده می کند. MTCRE همچنین می تواند پیش زمینه خوبی برای سایر دوره های سویچینگ و مسیریابی تجهیزات سیسکو و هوآویی نیز به حساب بیاید. این دوره MTCRE شما را از هر منبع دیگری برای یادگیری این دوره بی نیاز می کند.

 • نکته: به یاد داشته باشید که پیش نیاز این دوره، دوره آموزشی MTCNA میکروتیک یا MikroTik Certified Network Associate می باشد، پس حتما قبل از شروع دوره آموزشی MTCTCE دوره آموزشی MTCNA را مشاهده نمایید :)

دوره آموزشی MTCRE میکروتیک چیست؟

در مسیر یادگیری Routing | مسیریابی و ارتباطات بین شبکه ایی در میکروتیک | MikroTik بدون شک اولین و پایه ای ترین دوره آموزشی در دنیا به عنوان MTCRE یا MikroTik Certified Routing Engineer شناخته می شود. همانطور که از نام این دوره مشخص است ، شما در این دوره آموزشی میکروتیک بصورت حرفه ایی با مفاهیم Routing, Routing Protocols و انواع Tunneling و بسیاری دیگر از نکات کاربردی مسیریابی در MikroTik | میکروتیک | مایکروتیک آشنا خواهید شد و در وهله اول با این دوره آموزشی میکروتیک، استرس و ترس شما از ایجاد ارتباطات بین شبکه ایی و مسیریابی بین آنها توسط MikroTik تا حد زیادی ریخته می شود.

دوره MTCRE میکروتیک یا MikroTik Certified Routing Engineer توسط کمپانی میکروتیک | MikroTik که سازنده تجهیزات MikroTik در دنیا میباشد، تدوین و در اختیار اساتید بین المللی این شرکت جهت تدریس به دانشجویان قرار گرفته است. دوره MTCRE بعنوان یک پیشنیاز برای کلیه دوره های تخصصی Routing | روتینگ | مسیریابی اطلاعات تهیه شده است.

بد نیست بدانید در دنیا بصورت متوسط در هر هفته بیش از 50 دوره Boot-Camp رسمی MTCRE برگزار می شود و در پایان این بوت کمپ ها آزمونهای بین المللی توسط اساتید رسمی برگزار می شود و دانشجویان در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی (60)، موفق به دریافت مدرک بین المللی میکروتیک برای دوره MTCRE می شوند، این مدارک دارای 3 سال اعتبار میباشند و پس از آن افراد بایستی در کلاسهای بروزرسانی و بازآموزی که معمولا مدت زمان کوتاه تری نسبت به دوره اصلی دارند شرکت و مجددا پس از اخذ آزمون مدرک جدید خود را دریافت نمایند.

آزمون های بین المللی میکروتیک | MTCRE در کل دنیا و صرفا توسط اساتید رسمی میکروتیک قابل برگزاری میباشند، یعنی یک استاد ایرانی میتواند مثلا به اروپا سفر کند و یک دوره MTCRE و آزمونهای میکروتیک رو برگزار کند و مجددا به کشور محل سکونت خود بازگردد.متاسفانه در چند سال اخیر بواسطه تحریم های موجود اجازه برگزار آزمون در ایران از اساتید رسمی سلب شده، پس عملا امکان دریافت مدرک بین المللی میکروتیک در ایران فعلا وجود ندارد.

دوره آموزشی MTCRE میکروتیک توسینسو چه وجه تمایزی با سایر دوره های میکروتیک دارد؟

این دوره آموزشی MTCRE میکروتیک دقیقا طبق سر فصلهای رسمی دیپارتمان آموزش میکروتیک و براساس متدهای آموزش بین المللی MikroTik که به اساتید این دوره ها در بوت کمپ های آموزش اساتید میکروتیک (Train the Trainer) تدریس شده، ارائه گردیده. این دوره ها توسط مشاور و مدرس رسمی میکروتیک (مهندس پوریا تعبدی) بصورت کاملا عملی و سناریو محور به همراه مثال هایی جامع و کاربردی از دنیا واقعی و محیط Enterprise شبکه و بر پایه تجربیات چندین و چند ساله مدرس دوره در محیط های کاری واقعی تهیه و تدوین شده است و برای ساختن آن ماه ها زمان گذاشته شده است . به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید این دوره میکروتیک را تهیه کنید ، اما سایر نکاتی که این دوره آموزشی را متمایز می کند را بصورت تیتروار عنوان می کنیم :

 1. آموزش ها بصورت گام به گام ، ترکیب تئوری و عملی و بصورت لابراتواری برگزار می شوند
 2. شما فقط آموزش نمیبینید بلکه بیش از 17 سال تجربه مدرس در حوزه زیرساختهای کلان شبکه و فعالیت در پروایدرهای اینترنتی به عنوان مشاور و مدیر پشتیبانی را نیز بدست میاورید
 3. در صورت عدم رضایت از کیفیت فنی و آموزشی دوره ، مبلغ به شما بازگردانده می شود
 4. شما بدون شک نیاز به مطالعه منبع بیشتری برای شروع یادگیری میکروتیک نخواهید داشت ، حتی کلاس حضوری
 5. شما پشتیبانی مادام العمر استاد را در کنار خود دارید و سوالات خود را براحتی می توانید بپرسید و سریع جواب بگیرید
 6. برای هر قسمت از ویدیوها چندین مقاله مکمل نوشته شده است که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید
 7. بعد از گذراندن دوره آموزشی MTCRE میکروتیک به شما گواهینامه انگلیسی زبان توسینسو ارائه خواهد شد
 8. صدها نفر از دانشجویان این دوره به کمک این آموزش توانسته اند وارد سازمان ها و شرکت های بزرگ شوند
 9. شما کلی از این دوره لذت می برید و ما به شما تضمین می دهیم که حوصله شما حین دوره سر نمی رود
 10. حتما روی لینک پروفایل مدرس کلیک کنید و رزومه استاد را بررسی کنید تا با خیال راحت انتخاب کنید

اهمیت دوره آموزشی MTCRE میکروتیک چقدر است؟

واقعیتش تجهیزات میکروتیک | مایکروتیک | MikroTik  این روزها در همه جا پیدا میشه ، از شرکتهای بزرگ گرفته تا هتل ها و رستورانها و حتی منازل مسکونی و این یعنی یادگیری میکروتیک و آشنایی با پیکربندی میکروتیک یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است.هدف اصلی دوره آموزشی MTCRE میکروتیک  | MikroTik Certified Routing Engineer این است که شما دانش پایه ای و اولیه جهت شروع و پیکربندی اولیه ماژول Routing تجهیزات MikroTik | میکروتیک را یاد بگیرید .

با ساختار این سیستم عامل روتری ارتباط بگیرید ، فلسفه وجودی آن را درک کنید ، بتوانید آن را روی ماشین های مجازی | VM نصب کنید ، استفاده کنید ، شخصی سازی کنید و ترس خود را از ورود یه یک دنیای حرفه ایی در حوزه مسیریابی و ارتباطات بین شبکه ایی بریزید و در نهایت آماده تبدیل شدن به یک مهندس میکروتیک یا یک MikroTik Certified Network Engineer شوید.

بازار کار دوره آموزشی MTCRE میکروتیک چگونه است؟

دوره آموزش MTCRE میکروتیک | MikroTik Certified Routing Engineer به تنهایی برای ورود به بازار مسیریابی و انتقال ترافیک بین شبکه ایی شاید کافی نباشد اما قطعا پیشنیازی حیاتی برای ورود به دوره های پیشرفته تر مسیریابی | Routing اطلاعات است که تقریبا این روزها در همه جای دنیا از جمله بازار کار ایران بسیار متقاضی دارد. در واقع کسیکه متخصص میکروتیک باشد

و یادگیری میکروتیک را بصورت اصولی انجام داده باشد و در ادامه دوره MTCRE میکروتیک، دوره های پیشرفته تری را مثل دوره MTCINE میکروتیک و دوره های سوییچینگ و مسیریابی کمپانی های دیگری همچون Huawei ، Cisco و... را بگذراند ، بدون شک هم درآمد بسیار خوب و هم سمت شغلی بهتری در حوزه ارتباطات بین شبکه ایی به دست خواهد آورد. به زبان ساده تر ، این روزها در بیشتر موقعیت های شغلی شبکه در ایران و سایر کشورهای دنیا ، از تخصص Routing و Switching میکروتیک به عنوان یک گزینه بسیار موثر برای استخدام یاد می شود.