دوره آموزش مانگو دی بی ( Mongo Db ) کارگاهی

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
3 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزش مانگو دی بی | MongoDB کارگاهی به شما بصورت گام به گام | کارگاهی و سناریو محور کار کردن با بانک اطلاعاتی MongoDB را آموزش می دهد. در این دوره آموزش مانگو دی بی | MongoDB هدف ما آشنایی با مزایا و معایب بانک اطلاعاتی MongoDB ، نصب و راه اندازی و ایجاد دیتابیس ، نحوه اتصال به بانک اطلاعات و گرفتن کوئری ها و نوشتن اسکریپت های دسترسی به این بانک است . در پایان این دوره MongoDB برای شما یک اسکریپت Node.JS برای تست کردن این بانک نیز نوشته و تست می شود.

سرفصل ها

دوره آموزش مانگو دی بی ( MongoDB ) و یادگیری NoSQL بصورت کارگاه و مثال عملیاتی با اساتید فوق حرفه ای این حوزه ، بحثی است که این روزها در کمتر وب سایت آموزشی در حوزه بانک های اطلاعاتی دیده می شود . شما باید آموزش MongoDB را از افرادیکه سالها در حوزه دیتابیس فعال بوده اند و رزومه آموزشی و عملیاتی درستی در حوزه آموزش پایگاه داده مونگو دی بی دارند یاد بگیرید. در این دوره آموزشی MongoDB مقدماتی شما مونگو دی بی را با تجربه سالها فعالیت در بالاترین سطح سازمانی در ایران یاد می گیرید.

MongoDB ( مانگو دی بی ) چیست؟

MongoDB را می‌توان یکی از پرمخاطب‌ترین و قدرتمندترین پایگاه‌های داده‌ موجود در جمع اعضای خانواده NoSQL‌ دانست. این پایگاه داده‌ یک مدل منعطف، پویا و سندگرا  (Document oriented)را ارائه می‌کند که ساختاری با خروجی بسیار بالا و قابلیت مقیاس‌پذیری آسان را دارا است که در پروژه‌ها و سیستم‌های کلان داده یا همان Big Data به‌شدت مورد نیاز است . سرعت پاسخ دهی (Response Time)  در این پایگاه داده بسیار کم می باشد بنابراین شرکت ها و پلتفرم های بزرگ دنیا مثل  LinkedIn یا Instagram از این پایگاه داده  استفاده و آن را توسعه می دهند .

چه چیزهایی در این دوره یاد میگیریم؟

در این آموزش با مزایا و معایب کلی کار با پایگاه داده های NOSQL  آشنا میشوید . در این دوره سعی داریم شما رو با نحوه نصب و راه اندازی پایگاه داده Mongo  بر روی پلتفرم های مختلف مثل ویندوز و لینوکس آشنا کنیم و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به پایگاه داده متصل و Query  ها  و Script  های را  بر روی موتور پایگاه داده اجرا کنید . همچنین در این دوره یک اپلیکیشن ساده با Node.js نوشته خواهد شد و تکنیک های کار و جمع آوری داده ها با استفاده از  Node.js و پایگاه داده مانگو  را خواهید آموخت .