بهترین دوره آموزش SANS SEC573 صفر تا صد + 21 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

جامعترین دوره آموزش SANS 573 | دوره آموزشی سنز 573 |  28 ساعت فیلم آموزش SANS 573 | آموزش تست نفوذ با پایتون و خودکارسازی امنیت اطلاعات | گام به گام | سناریو محور و کارگاهی | دارای پشتیبانی و حمایت مدرس دوره SANS با محوریت حرفه ای شدن در پایتون و خودکار سازی امنیت اطلاعات ، توسط مهندس تنگسیری بر اساس آخرین استانداردها و سرفصل های بین المللی موسسه SANS Security تهیه ، تدوین و آموزش داده شده است. با یادگیری این دوره آموزشی SANS 573 ( Automating Information Security with Python ) شما از هرگونه آموزش و دوره SANS و آموزش خودکار سازی امنیت اطلاعات با Python بی نیاز خواهید شد.

موسسه SANS چیست؟ معرفی انیستیتو SANS | سنز آمریکا

موسسه SANS یکی از موسسات غیر دولتی واقع در آمریکا میباشد که یکی از موسسات پرنفوذ در حوزه ارائه دوره های متنوع در حوزه امنیت میباشد که مدارک و دوره های آن جزوه معتبرین و پردرخواست ترین دوره ها توسط سازمان ها و افراد فعال در این حوزه میباشد. زیرا دانشجویان این دوره ها تسلط کامل و جامعی بر روی مباحث مرتبط به آن دوره پیدا میکنند و توانایی شروع فعالیت خود را خواهند داشت. نام SANS تشکل شده از کلمات SysAdmin ,Audit ,Network And Security میباشد که میتوان متوجه این موضوع شد که موسسه SANS در همه مباحث مرتبط به امنیت دخیل است.

دوره SANS Security 573 | خودکار سازی امنیت اطلاعات با Python چیست؟

دوره SANS SEC573 یکی از دوره های پیشرفته و بسیار جذاب موسسه SANS در حوزه امنیت میباشد که از شما یک کارشناس و متخصص پیاده سازی و خودکارسازی فرآيند های امنیت اطلاعات به واسطه Python می‌سازد. دراصل این دوره این امکان را به شما میدهد که فرآيند های که در حوزه Information Security یا همان امنیت اطلاعات همواره درحال استفاده میباشند به شکل خیلی ساده تر و سریع تر و بهینه تر پیاده سازی کنید و در وقت و زمان و هزینه صرفه جوی داشته باشید. این دوره مخصوص افرادی است که قصد دارند متخصص امنیت به واسطه Python شوند.

شما در این دوره به صورت گام به گام بر روی مباحثی که در حوزه Information Security قرار دارند و امکان پیاده سازی آنها با Python وجود دارد تسلط پیدا میکنید و توجه کنید که 20 جلسه ابتدایی این دوره که شامل مباحث دوفصل اول از دوره SANS SEC573 میشود به صورت رایگان دراختیار شما قرار میگیرد و در این 20 جلسه از به مباحث Syntax زبان Python و مقدمات آن و نحوه کد نویسی آن پرداخته ایم
نکته خیلی مهم این ماجرا این است که این دوره صرفا به مباحث امنیت تهاجمی یا همان Offensive نمیپردازد بلکه ما در این دوره سه فصل مهم از حوزه امنیت های مهم امنیت اطلاعات را داریم که عبارتند از:

 • حوزه امنیت تهاجمی ( Offensive Security )
 • حوزه امنیت تدافعی ( Defensive Security )
 • حوزه جرم شناسی و کشف جرایم رایانه ای ( Digital Forensics )

در اصل در این دوره ما راجب پیاده سازی و خودکار سازی تکنیک ها و روش های حوزه های بالا در امنیت اطلاعات صحبت خواهیم کرد.

این دوره صرفا یک دوره ابزارنویسی با Python نیست

یک سوالی که برای همه پیش می آید این است که قراره ما توی این دوره چندتا Script و ابزارساده به منظور پیاده سازی حملات بنویسیم که بعضا همه این موارد شامل مباحث Offensive میشوند فقط... اما بدین شکل نیست زیرا این دوره فراتر از این مباحث عمل میکند و صرفا به نوشتن چند ابزارخاص نمیپردازد و مباحث خیلی مهم تر در رابطه با پیاده سازی و خودکار سازی فرآيند های امنیت اطلاعات با Python را به شما آموزش میدهد که این مباحث را در هیچ دوره امنیت با Python دیگری ندیده اید تابحال

این دوره یک دوره مقدماتی تا پیشرفته است

توجه داشته باشید که برای گذراندن این دوره شما نیاز به هیچ پیش نیاز و پیش زمینه خاصی از برنامه‌ نویسی و Python ندارید زیرا که در این دوره ما از پایه تا پیشرفته حرکت میکنیم و در ابتدا کاملا Python را به شما آموزش میدهیم و دانش شمارا برای نوشتن نرم افزارهای پایتونی ارتقا میدهیم و بعد به سراغ اصل ماجرا یعنی پیاده سازی و خودکار سازی فرآيند های امنیت اطلاعات با Python میرویم

این یک دوره آموزش SANS SEC 573کاربردی و پروژه محور است

کلیه آموزشهای دوره SANS SEC 573 | Automating Information Security with Python بصورت کاملا عملی و پروژه محور انجام می شوند و درهر بخش ابتدا به صورت تیوری در رابطه با مباحث صحبت میکنم و بعد سناریوها و نرم افرارها و Script های مورد نظرمان را کد نویسی و گام به گام بررسی میکنیم. همچنین تمامی کد نویسی های در حین دوره نیز به صورت کامل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

وجه تمایز این دوره آموزش SANS SEC 573در چیست؟

  1. کیفیت بالا : آموزشها گام به گام ، تئوری و عملی و کارگاهی ارائه می شوند
  2. جامع بودن : نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری برای یادگیری خودکار سازی فرایند های امنیت با Python نخواهید داشت
  3. پشتیبانی حرفه ای : آقای مهندس تنگسیری در تمام مراحل یادگیری دوره در کنار شماست
  4. دسترسی مادام العمر : هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از ویدیوها ندارید | آنلاین یا دانلود شده ببینید
  5. استفاده در همه جا : ویدیوها در PC ، گوشی ، تبلت و حتی تلوزیون قابل اجرا هستند
  6. تایید کیفیت : کیفیت صدا ، تصویر و بیان این آموزش توسط واحد کنترل کیفیت توسینسو تایید شده است
  7. دریافت گواهینامه : بعد از گذراندن دوره ، به شما گواهینامه حضور در دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود
  8. منابع مکمل : مقالات ، سوالات ، پادکست ها و ویدیوهای مکمل در جزیره هک و امنیت اطلاعات برای تکمیل دوره وجود دارد
  9. آرامش انتخاب : ۲۰ جلسه | دو فصل از دوره SANS 573 کاملا رایگان است | اول ببینید و بعد انتخاب کنید
  10. خرید اقساطی : امکان خرید قسمت به قسمت دوره و ارزیابی کیفیت و پرداخت هزینه وجود دارد
  11. فایل های پشتیبان : کلیه فایل های پروژه ها بصورت ضمیمه برای شما در دوره قرار گرفته است