بهترین دوره آموزش PLSQL صفر تا صد + مدرک و 8 درس رایگان

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
7 ساعت آموزش
امکان دانلود

در جامعترین دوره آموزش PL/SQL ( دوره PLSQL ) شما بصورت گام به گام و با تدریس مهندس حامد فروردین در قالب 27 فیلم آموزشی PLSQL تبدیل به یک کارشناس PL-SQL خواهید شد. این دوره PL-SQL مباحث مقدماتی تا پیشرفته PL-SQL را پوشش می دهد. در دوره آموزش جامع PL-SQL ، مفاهیم پایه ای پایگاه داده های رابطه ای بررسی و سپس ساختار دستورات SQL  به زبان بسیار ساده  از ابتدایی ترین دستورات تا دستورات و توابع پیشرفته آموزش داده خواهد شد .

سرفصل ها

شما در این آموزش با کاربرد دستورات PL-SQL  و نحوه اجرا شدن دستورات در یک ساختار استاندارد در پایگاه داده اوراکل آشنا خواهید شد . دوره آموزش جامع PL-SQL دارای پشتیبانی کامل مدرس می باشد و قصد دارد  شما را به عنوان یک نیرو آماده به کار در حوزه پایگاه داده ارتقاء و آماده کند . شما با گذراندن دوره آموزش جامع PL-SQL به لحاظ علمی و کیفی به هیچ عنوان نیازی به منبع یادگیری SQL دیگری نخواهید داشت .

پایگاه داده اوراکل از محبوبترین پایگاه های داده در جهان است که بسیاری از سازمانها و شرکت های بزرگ از این محیط توسعه جهت نگهداری و مدیریت اطلاعات خود استفاده می کنند  PLSQL . ترکیبی از SQL  همراه با ویژگی های رویه ای از زبان های برنامه نویسی است که در اوایل دهه 90 توسط شرکت اوراکل برای افزایش قابلیت های SQL  توسعه داده شده است  PLSQL . یکی از سه زبان کلیدی تعبیه شده در اوراکل به همراه SQL و جاوا می باشد .