دوره آموزشی فایروال پالوآلتو | Palo Alto قسمت 1: معرفی دوره

شما در حال مشاهده نسخه دموی ویدیو هستید، برای دسترسی کامل همین الان خرید کنید

گارانتی بازگشت وجه
11 ساعت آموزش
امکان دانلود

دوره آموزشی Palo Alto یکی از دوره های بسیار مهم در زمینه امنیت شبکه می باشد. دوره Palo Alto به صورت کاملا کاربردی می باشد و در هر جلسه سناریو های عملی برای یادگیری بهتر شما انجام شده است. شما پس از گذراندن این دوره توانایی لازم جهت کانفیگ فایروال پالو آلتو در محیط های عملیاتی را خواهید داشت. همچنین آماده ورود به بازار کار و شرکت در آزمون بین المللی PCCSA خواهید شد. علاوه بر این دانش کار با فایروال پالو آلتو یک مزییت مهم جهت مهاجرت به کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا می باشد.

سرفصل ها

palo alto logo


Palo Alto چیست

پالو آلتو یک شرکت چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در سانتاکلارای ایالت کالیفرنیا آمریکا می باشد. پالو آلتو بهترین تولید کننده تجهیزات امنیت شبکه در جهان است که محصولات آن در 70 هزار شرکت در بیش از 150 کشور دنیا مورد استفاده قرار گرفته اند. پالو آلتو از سال 2016 تا به امروز هر ساله در بالاترین رتبه بین تولید کنندگان فایروال قرار داشته است.


PCCSA چیست؟

Palo Alto Networks Certified Cybersecurity Associate اولین گواهی نامه دانش کار با تجهیزات پالو آلتو می باشد که در آن علاوه بر بروز کردن اطلاعات در خصوص امنیت سایبری توانایی تکنیکال دانش جویان در خصوص پیکربندی و استقرار فایروال های پالو آلتو ارتقا خواهد یافت.

pccsa


چرا باید پالو آلتو را یاد بگیریم؟

پالو آلتو یا PaloAlto بدون شک یکی از قویترین محصولات امنیتی در حوزه فایروال در سطح دنیا است. منابع آموزشی PaloAlto بسیار محدود است و افتخار این را داریم که اولین دوره آموزشی پالوآلتو در ایران را در توسینسو برگزار کنیم. در این دوره با سیستم عامل PAN OS که سیستم عامل تجهیزات پالو آلتو هست آشنا میشویم و از نسخه ماشین مجازی آن استفاده می کنیم هم چنین تا جایی که امکان داشته باشه به بررسی ارتباط با سخت افزار های پالو آلتو آشنا میشیم.

چرا دوره آموزشی Palo Alto توسینسو را انتخاب کنیم؟

بدون شک تمام تلاش ما ارائه دوره های بی نقص و پر محتوا به دانش پژوهان می باشد که در دوره آموزشی فایروال پالو آلتو نیز سعی شده تا با بهترین روش مطالب آموزشی به دانش پژوهان آموزش داده شود تا آمادگی لازم جهت کار در محیط های عملیاتی و دیتاسنتر ها را داشته باشند. همچنین مواردی که در این دوره رعایت شده به شرح زیر می باشد.

  1. آموزش ها به صورت کاملا عملی و کاربردی می باشد.
  2. بعد از گذراندن این دوره شما آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی PCCSA را خواهید داشت.
  3. در این دوره تمام مباحث به صورت عملی  پیاده سازی می شوند.
  4. آموزش ها به صورت گام به گام و هر قسمت شامل یک سرفصل خاص می باشد.
  5. در هر قسمت ابتدا مطالب به صورت تئوری کامل تشریح شده و نهایتا همان موضوع به صورت عملی در شبیه ساز پیاده سازی می شود.
  6. این دوره پس از بررسی دو دوره بین المللی زبان اصلی دیگر و بهره گیری از آنها تهیه شده است.